ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2019 >> פברואר
  ידידות.מועדונים
 
ינואר
פברואר
מרץ
אפריל
מאי
יוני
יולי
אוגוסט
ספטמבר
אוקטובר



כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2019 >> פברואר



01.02.2019אולסונד (נורבגיה)בראטווג (נורבגיה)3:3
01.02.2019אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)קלסדורף (אוסטריה)2:1
01.02.2019אורארטו (ארמניה)נואה (ארמניה)2:2
01.02.2019אחמט גרוזני (רוסיה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)2:1


01.02.2019אלקסנדריה (אוקראינה)פיוניק ירוואן (ארמניה)0:2
01.02.2019אסטרס ואקשה (שבדיה)יונקופינג סודרה (שבדיה)2:1
01.02.2019בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)שלדינג היינינג (גרמניה)0:1
01.02.2019גוואנגז'ו אוונגראנד (סין)דינמו ברסט (בלארוס)2:0
01.02.2019דאנדלק (אירלנד)ברומאפויקארנה (שבדיה)1:3
01.02.2019דינמו סטברופול (רוסיה)ביאולוג (רוסיה)1:2
01.02.2019האלמסטד (שבדיה)לינגבי (דנמרק)4:0
01.02.2019הונקה (פינלנד)קיי.טי.פי קוטקה (פינלנד)1:2
01.02.2019ויקטוריה פלזן (צ'כיה)ניו אינגלנד רבולושן (ארה''ב)2:2
01.02.2019ולס מוסקבה (רוסיה)אררט מוסקבה (רוסיה)1:1
01.02.2019זלצבורג (אוסטריה)בייג'ין גואן (סין)0:2
01.02.2019טראון (אוסטריה)אמסטטן (אוסטריה)1:1
01.02.2019יבלונץ (צ'כיה)חביי (סין)0:2
01.02.2019לוס אנג'לס פ.צ. (ארה''ב)ויסל קובה (יפן)1:4
01.02.2019לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)בלאסיצה סטרומניצה (מקדוניה)1:4
01.02.2019לוקומוטיב-2 מוסקבה (רוסיה)סטרוגינו (רוסיה)0:6
01.02.2019לכיה גדנסק (פולין)ויקטוריה קלן (גרמניה)3:3
01.02.2019מורנאר באר (מונטנגרו)פטרובאץ (מונטנגרו)4:0
01.02.2019סאנדנס אולף (נורבגיה)ווידאר (נורבגיה)0:0
01.02.2019סוצ'י (רוסיה)אררט ירוואן (ארמניה)1:1
01.02.2019סוצ'י פ.צ. (רוסיה)אררט ירוואן (ארמניה)1:1
01.02.2019סטרומסגודסט (נורבגיה)גרורוד (נורבגיה)0:2
01.02.2019סיגמה אולומוץ (צ'כיה)שונאן בלמאר (יפן)1:0
01.02.2019סנט פולטן (אוסטריה)שקנדיה טטובו (מקדוניה)2:2
01.02.2019ספרטק סובוטיצה (סרביה)דינמו טביליסי (גרוזיה)0:0
01.02.2019ספרטק-2 מוסקבה (רוסיה)אירטיש (קזחסטן)2:1
01.02.2019פודבסקידזי (פולין)גאקאאס קטוביצה (פולין)1:0
01.02.2019קאפפנברג (אוסטריה)וויץ (אוסטריה)0:2
01.02.2019קרבינה (צ'כיה)טיכי (פולין)1:4
01.02.2019קרקוביה קראקוב (פולין)וויבודינה (סרביה)1:0
01.02.2019קשימה אנטלרס (יפן)אומיה ארדיג'ה (יפן)1:3
01.02.2019ראדניצ'קי ניש (סרביה)ספרטק טרנבה (סלובקיה)1:2
01.02.2019ראזגרד (בולגריה)אחמט גרוזני (רוסיה)3:4
01.02.2019ראנדרס (דנמרק)שטורם גראץ (אוסטריה)2:3
01.02.2019ראפיד וינה (אוסטריה)הורסנס (דנמרק)1:1
01.02.2019רוזנבורג (נורבגיה)סלביה פראג (צ'כיה)2:0
01.02.2019רקוב צ'נסטוחובה (פולין)זניץ' פרושקוב (פולין)0:3
01.02.2019שיניק יארוסלאבל (רוסיה)ז'טיסו (קזחסטן)3:0
01.02.2019שלבורן (אירלנד)סנט פטריק אתלטיק (אירלנד)3:0
02.02.2019א.ב. קופנהאגן (דנמרק)הילרוד (דנמרק)0:3
02.02.2019אברטון (צ'ילה)אוניברסידאד קטוליקו (צ'ילה)4:1
02.02.2019אודנסה (דנמרק)הלסינבורג (שבדיה)2:2
02.02.2019אוואנגרד קורסק (רוסיה)סלובצקו (צ'כיה)2:0
02.02.2019אולם 1846 (גרמניה)פפולנדורף (גרמניה)1:5
02.02.2019אולנסאקר (נורבגיה)סקייד (נורבגיה)1:1
02.02.2019אורגריטה (שבדיה)פלקנברג (שבדיה)0:2
02.02.2019אטלון (אירלנד)סליגו רוברס (אירלנד)4:0
02.02.2019איסלוץ' (בלארוס)דאוגבפילס / פרוגרס (לטביה)0:4
02.02.2019אלבורג (דנמרק)ויילה (דנמרק)3:5
02.02.2019אלצ'ה (ספרד)זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)2:0
02.02.2019אשפנבורג (גרמניה)קיקרס אופנבך (גרמניה)2:1
02.02.2019בבלסברג (גרמניה)לוקנוולדה (גרמניה)1:8
02.02.2019בוטב פלובדיב (בולגריה)קריליה סובטוב (רוסיה)1:0
02.02.2019בטשופסוורדה (גרמניה)בודיסה באוצן (גרמניה)1:2
02.02.2019ביטוביה ביטוב (פולין)אולימפיה גרודזנדז (פולין)1:3
02.02.2019ברגה בורלנגה (שבדיה)קרלסטד (שבדיה)3:3
02.02.2019ברונדבי (דנמרק)פוגון שצ'צ'ין (פולין)1:3
02.02.2019ברונה (נורבגיה)וארד האוגסונד (נורבגיה)1:2
02.02.2019בריי וונדררס (אירלנד)ווטרפורד (אירלנד)1:2
02.02.2019גומל (בלארוס)בלשינה בוברויסק (בלארוס)0:1
02.02.2019גרבניה קראקוב (פולין)רסוביה ז'שוב (פולין)2:3
02.02.2019דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)מרקוריה צ'וק (רומניה)2:3
02.02.2019דוקלה פראג (צ'כיה)בוהמיאנס 1905 פראג (צ'כיה)1:2
02.02.2019דרוהדה יונייטד (אירלנד)פין הארפס (אירלנד)1:0
02.02.2019האלמסטד (שבדיה)לינגבי (דנמרק)
02.02.2019האם-קאם (נורבגיה)סטרמן (נורבגיה)1:2
02.02.2019המבורג-2 (גרמניה)הרטה-2 ברלין (גרמניה)2:0
02.02.2019הרטה צלנדורף (גרמניה)פיורסטנוולדה (גרמניה)6:2
02.02.2019וארברג (שבדיה)טבוקר (שבדיה)0:5
02.02.2019ווז'דובאץ (סרביה)סנדריסקי (דנמרק)1:1
02.02.2019וולסברגר-2 (אוסטריה)מריה זאל (אוסטריה)0:4
02.02.2019וונטספילס (לטביה)לאסק לינץ (אוסטריה)4:1
02.02.2019וורמטיה וורמס (גרמניה)וולדורף (גרמניה)0:2
02.02.2019וורסקלה פולטבה (אוקראינה)רדניק סורדוליצה (סרביה)0:0
02.02.2019ויבורג (דנמרק)וונסיוסל (דנמרק)2:3
02.02.2019ויגרי סובלקי (פולין)ז'לגיריס קובנה (ליטא)3:0
02.02.2019ויסוצ'ינה (צ'כיה)ברנו (צ'כיה)4:0
02.02.2019ויסלה פלוק (פולין)וידזב לודז' (פולין)0:2
02.02.2019ויסלה קראקוב (פולין)ז'ילינה (סלובקיה)0:1
02.02.2019ויקטוריה (אוסטריה)שווחט (אוסטריה)2:5
02.02.2019ז'לגיריס וילנה (ליטא)מטא לו ריגה (לטביה)1:3
02.02.2019זוריה לוגנסק (אוקראינה)פיאסט גליביצה (פולין)2:2
02.02.2019זמפלין (סלובקיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)0:1
02.02.2019חבידוברה (דנמרק)נאסטבד (דנמרק)0:4
02.02.2019חרוברי גלוגוב (פולין)ווארטה פוזנאן (פולין)1:2
02.02.2019טובול (קזחסטן)דינמו מינסק (בלארוס)
02.02.2019טורפדו ז'ודינו (בלארוס)נמאן (בלארוס)1:4
02.02.2019טיומן (רוסיה)דאוגבה ריגה (לטביה)2:2
02.02.2019טמבוב (רוסיה)ארדה (בולגריה)1:2
02.02.2019טסקומה זלין (צ'כיה)רובין קאזאן (רוסיה)0:0
02.02.2019טרומסה (נורבגיה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)2:3
02.02.2019טריגלאב (סלובניה)סלובודה טוזלה (בוסניה והרצגובינה)
02.02.2019ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)סיארקה (פולין)1:2
02.02.2019לאפניץ (אוסטריה)גראזר (אוסטריה)0:2
02.02.2019לבנגר (נורבגיה)סטיינחייר (נורבגיה)0:1
02.02.2019לבסקי סופיה (בולגריה)אורל יקטרינבורג (רוסיה)2:1
02.02.2019לגיונובו (פולין)מוטור לובלין (פולין)1:1
02.02.2019מידטילנד (דנמרק)שנחאי סיפג (סין)2:2
02.02.2019נאפרדק קרושבץ (סרביה)קרפאטי לביב (אוקראינה)1:0
02.02.2019נוטודן (נורבגיה)יירב (נורבגיה)1:1
02.02.2019נורבי (שבדיה)גאיס (שבדיה)1:3
02.02.2019ניו יורק רד בולס (ארה''ב)אורלנדו סיטי (ארה''ב)1:1
02.02.2019סאגן טוסו (יפן)טוקיו וורדי (יפן)1:2
02.02.2019סזימובו אוסטי (צ'כיה)מרילה פריברם (צ'כיה)1:4
02.02.2019סטאבק (נורבגיה)לילסטרום (נורבגיה)2:0
02.02.2019סיאטל סאונדרס (ארה''ב)אטלנטה יונייטד (ארה''ב)7:1
02.02.2019סיוני בולניסי (גרוזיה)דילה גורי (גרוזיה)2:1
02.02.2019סלובן ורנסדורף (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)1:1
02.02.2019סלובצקו (צ'כיה)שונאן בלמאר (יפן)
02.02.2019סלוויה מוזיר (בלארוס)סלוצק (בלארוס)0:1
02.02.2019ספרטק סובוטיצה (סרביה)קרפאטי לביב (אוקראינה)
02.02.2019פ.צ. ויטבסק (בלארוס)פרולטר נובי סאד (סרביה)1:1
02.02.2019פ.צ. מינסק (בלארוס)טורפדו מינסק (בלארוס)1:0
02.02.2019פארנדורף (אוסטריה)מרגרטן (אוסטריה)0:6
02.02.2019פולה אש (לוקסמבורג)סוויפט אספראנז' (לוקסמבורג)1:5
02.02.2019פרדוביצה (צ'כיה)אוניצ'וב (צ'כיה)0:1
02.02.2019פרוסטייב (צ'כיה)פרידק מיסטק (צ'כיה)3:4
02.02.2019פרמד אמאגר (דנמרק)הלסינגור (דנמרק)0:0
02.02.2019צסק''א מוסקבה (רוסיה)סרפסבורג 08 (נורבגיה)3:3
02.02.2019צסק''א סופיה (בולגריה)דינמו קייב (אוקראינה)3:0
02.02.2019צ`וקאריצ`קי (סרביה)אורל יקטרינבורג (רוסיה)0:0
02.02.2019קאלב טאלין U21 (אסטוניה)טארבס (אסטוניה)4:1
02.02.2019קאלמאר (שבדיה)וארנאמו (שבדיה)1:2
02.02.2019קוב רמבלרס (אירלנד)ווקספורד (אירלנד)1:3
02.02.2019קולורדו ראפידס (ארה''ב)סינסינטי (ארה''ב)1:0
02.02.2019קופר (סלובניה)טריגלאב (סלובניה)2:4
02.02.2019קורונה קיאלצה (פולין)פוסצ'ה (פולין)2:0
02.02.2019קוריקו אונידו (צ'ילה)אנטופגסטה (צ'ילה)2:3
02.02.2019קורק סיטי (אירלנד)לונגפורד טאון (אירלנד)3:1
02.02.2019קרסקו (סלובניה)דוב (סלובניה)0:4
02.02.2019ראד בלגרד (סרביה)אסבירג (דנמרק)3:1
02.02.2019ראזגרד (בולגריה)הכוכב האדום בלגרד (סרביה)3:1
02.02.2019רוטור וולגוגרד (רוסיה)קוגה (דנמרק)1:1
02.02.2019שמרוק רוברס (אירלנד)קאבינטילי (אירלנד)0:2
03.02.2019אלטונה 93 (גרמניה)נורדנשטד (גרמניה)0:3
03.02.2019אסאנה (נורבגיה)נסט סוטרה (נורבגיה)0:1
03.02.2019באומברג (גרמניה)קאאן מאריינבורן (גרמניה)3:3
03.02.2019באצ'קה פלנקה (סרביה)פובליקום (סלובניה)1:0
03.02.2019וולסברגר (אוסטריה)באטה (בלארוס)1:2
03.02.2019וולרנגה (נורבגיה)מיונדאלן (נורבגיה)2:0
03.02.2019וורל (גרמניה)ווסטפליה רינרן (גרמניה)0:1
03.02.2019וורמטיה וורמס (גרמניה)פפדרסהיים (גרמניה)0:3
03.02.2019וראה סטארה זאגורה (בולגריה)האסקובו (בולגריה)2:4
03.02.2019זגלביה סוסנובייץ (פולין)ל.ק.ס. לודז' (פולין)1:2
03.02.2019יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)וויבודינה (סרביה)2:2
03.02.2019מלאדוסט לוקאני (סרביה)אורנבורג (רוסיה)3:1
03.02.2019נורסיאלנד (דנמרק)מולדה (נורבגיה)1:1
03.02.2019ניו יורק סיטי (ארה''ב)קובנהאבן (דנמרק)2:0
03.02.2019סאנדציה (פולין)גריף וייחרובו (פולין)0:0
03.02.2019סארברוקן (גרמניה)ויקטוריה קלן (גרמניה)1:1
03.02.2019סונדאל (נורבגיה)סוטרה (נורבגיה)1:5
03.02.2019סימיטלי סופיה (בולגריה)באטה (בלארוס)
03.02.2019צ'ונבורי (תאילנד)פורט בנגקוק (תאילנד)5:2
03.02.2019קורונה קיאלצה (פולין)סטאל מלץ (פולין)2:1
03.02.2019קראסנודר (רוסיה)מאלמה (שבדיה)0:2
03.02.2019קראסנודר (רוסיה)ניו אינגלנד רבולושן (ארה''ב)0:2
03.02.2019ראדניצ'קי ניש (סרביה)צ'איקה (רוסיה)1:0
03.02.2019ראנהיים (נורבגיה)סיורדאל (נורבגיה)0:4
03.02.2019שאחטאר דונייצק (אוקראינה)פרטיזן בלגרד (סרביה)2:0
03.02.2019שירק גיומרי (ארמניה)לורי ואנאדזור (ארמניה)2:2
03.02.2019שלאסק וורוצלאב (פולין)אופבה (צ'כיה)2:2
04.02.2019אווארטה (דנמרק)רוסקילדה (דנמרק)3:0
04.02.2019אורברו (שבדיה)פחטאקור טשקנט (אוזבקיסטן)2:2
04.02.2019אורהוס (דנמרק)רוזנבורג (נורבגיה)2:3
04.02.2019ארסנל טולה (רוסיה)ז'טיסו (קזחסטן)2:1
04.02.2019בוטב פלובדיב (בולגריה)שאחטאר דונייצק (אוקראינה)6:1
04.02.2019בנגקוק יונייטד (תאילנד)צ'אינאט (תאילנד)0:3
04.02.2019גורניק זאבז'ה (פולין)באניק אוסטראבה (צ'כיה)
04.02.2019דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)אולימפיה (סלובניה)2:3
04.02.2019דינמו מוסקבה (רוסיה)לוקומוטיב טשקנט (אוזבקיסטן)1:1
04.02.2019האמרבי (שבדיה)סנט פולטן (אוסטריה)0:1
04.02.2019הורסנס (דנמרק)סילקבורג (דנמרק)3:1
04.02.2019ו.י.ט. ג'ורג'יה טביליסי (גרוזיה)גאגרה (גרוזיה)0:1
04.02.2019ווז'דובאץ (סרביה)שונאן בלמאר (יפן)3:4
04.02.2019זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)דודלאנז' (לוקסמבורג)0:0
04.02.2019יוקוהמה אף מארינס (יפן)אוויספה פוקואוקה (יפן)
04.02.2019לגיון דינמו (רוסיה)מאשוק פיאטיגורסק (רוסיה)1:0
04.02.2019מאטרסבורג (אוסטריה)נורקופינג (שבדיה)4:1
04.02.2019סובון בלו ווינגס (דרום קוריאה)סניצה (סלובקיה)0:0
04.02.2019ספרטק סובוטיצה (סרביה)וורסקלה פולטבה (אוקראינה)4:2
04.02.2019קאווסאקי פרונטלה (יפן)מיטו הוליהוק (יפן)
04.02.2019קולאמבוס קריו (ארה''ב)לוס אנג'לס פ.צ. (ארה''ב)2:4
05.02.2019אלשקרט (ארמניה)איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)0:2
05.02.2019אסטרסונדס אפ.קיי. (שבדיה)דינמו קייב (אוקראינה)0:0
05.02.2019בוטב וראצה (בולגריה) ליטקס לובץ' (בולגריה)0:3
05.02.2019דאנדלק (אירלנד)לונגפורד טאון (אירלנד)2:2
05.02.2019דובניצה (סלובקיה)ויטקוביצה (צ'כיה)3:3
05.02.2019האלמסטד (שבדיה)מיאלבי (שבדיה)3:3
05.02.2019הוברו (דנמרק)טיסטד (דנמרק)2:6
05.02.2019היימשטטן (גרמניה)גארחינג (גרמניה)
05.02.2019הכוכב האדום בלגרד (סרביה)רבוטניצ'קי סקופיה (מקדוניה)1:2
05.02.2019ווינר נוישטאדט (אוסטריה)ווינר ספורטקלאב (אוסטריה)2:1
05.02.2019טרנץ (צ'כיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)0:0
05.02.2019לבסקי סופיה (בולגריה)סודובה (ליטא)1:1
05.02.2019לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)ספרטק סובוטיצה (סרביה)0:3
05.02.2019לוקנוולדה (גרמניה)ויקטוריה ברלין (גרמניה)3:2
05.02.2019לישן (צ'כיה)פיסק (צ'כיה)2:0
05.02.2019מורדוביה סארנסק (רוסיה)אוניסילוס (קפריסין)0:2
05.02.2019נאפרדק קרושבץ (סרביה)פ. צ. סראייבו (בוסניה והרצגובינה)2:1
05.02.2019ס.וו. ריד (אוסטריה)אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)1:4
05.02.2019סיביר נובוסיבירסק (רוסיה)ריפנסיה (רומניה)1:4
05.02.2019סנט פטריק אתלטיק (אירלנד)אטלון (אירלנד)0:3
05.02.2019ספרטק טרנבה (סלובקיה)הארטברג (אוסטריה)1:1
05.02.2019ספרטק מוסקבה (רוסיה)מריבור (סלובניה)1:1
05.02.2019פודברזובה (סלובקיה)ארסנל קייב (אוקראינה)1:1
05.02.2019פורטלנד טיימברס (ארה''ב)דפורטיבו ספריסה (קוסטה ריקה)0:4
05.02.2019צ`וקאריצ`קי (סרביה)דאוגבה ריגה (לטביה)0:2
05.02.2019קאפפנברג (אוסטריה)באד גלאיכנברג (אוסטריה)0:2
05.02.2019קרלסרוהה (גרמניה)פירמאסנס (גרמניה)3:1
05.02.2019ראדניצ'קי ניש (סרביה)רובין קאזאן (רוסיה)0:0
05.02.2019שנדונג לוננג (סין)אוקלנד סיטי (ניו זילנד)1:2
06.02.2019אורארטו (ארמניה)ניז'ני נובגורוד (רוסיה)1:0
06.02.2019אורגריטה (שבדיה)אודבולד (שבדיה)1:1
06.02.2019אורנבורג (רוסיה)שחטיור סליהורסק (בלארוס)2:0
06.02.2019אנז'י מחצ'קלה (רוסיה)דינמו סטברופול (רוסיה)0:5
06.02.2019ארג'ש פיטשטי (רומניה)קלינצ'ני (רומניה)1:3
06.02.2019ארדי וארושי (הונגריה)ווצ'ש (הונגריה)1:5
06.02.2019באטה (בלארוס)וויבודינה (סרביה)0:2
06.02.2019באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)קיסר (קזחסטן)1:2
06.02.2019ברגלניצה שטיפ (מקדוניה)מטאלאץ (סרביה)3:0
06.02.2019ברומאפויקארנה (שבדיה)פורווארד אורברו (שבדיה)1:3
06.02.2019דאצ'יה מיובני (רומניה)טירגובישטה (רומניה)1:1
06.02.2019דינמו קייב (אוקראינה)ניו אינגלנד רבולושן (ארה''ב)3:1
06.02.2019ווארטה פוזנאן (פולין)וידזב לודז' (פולין)0:2
06.02.2019ווז'דובאץ (סרביה)פוהאנג סטילרס (דרום קוריאה)
06.02.2019זלצבורג (אוסטריה)אלטאך (אוסטריה)0:0
06.02.2019טבור סז'נה (סלובניה)דומז'אלה (סלובניה)2:1
06.02.2019טום טומסק (רוסיה)איסטיקלול טשקנט (אוזבקיסטן)2:1
06.02.2019טום טומסק (רוסיה)איסטיקלול (טג'יקיסטן)
06.02.2019ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)טיכי (פולין)2:2
06.02.2019נורקופינג (שבדיה)פרנסה (פורטוגל)1:1 ב.הכרעה 3:1
06.02.2019סיורדאל (נורבגיה)ורדאל (נורבגיה)0:5
06.02.2019ספרטק מוסקבה (רוסיה)אקטובה (קזחסטן)2:2
06.02.2019פואנלברדה (ספרד)שיקאגו פייר (ארה''ב)1:0
06.02.2019פובליקום (סלובניה)ראד בלגרד (סרביה)0:1
06.02.2019צ'אחלאול פיאטרה נמץ (רומניה)אירוסטאר באקאו (רומניה)2:1
06.02.2019צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)נסבר (בולגריה)1:3
06.02.2019צ'רנומורץ אודסה (אוקראינה)מורה (סלובניה)0:0
06.02.2019צסק''א מוסקבה (רוסיה)אוד שיין (נורבגיה)0:3
06.02.2019קיזילקום זאראבשן (אוזבקיסטן)נסאף קארשי (אוזבקיסטן)1:0
06.02.2019קיילרופ (דנמרק)ויבורג (דנמרק)9:1
06.02.2019קיקרס אופנבך (גרמניה)ארפורט (גרמניה)1:1
06.02.2019קראסנודר (רוסיה)לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)0:1
06.02.2019קריליה סובטוב (רוסיה)פרטיזן בלגרד (סרביה)0:0
06.02.2019רודאר (סלובניה)דוברובו (סלובניה)0:4
06.02.2019שייבלינגקירחן (אוסטריה)פלורידסדורפר (אוסטריה)
07.02.2019אולימפיה (סלובניה)סנט פולטן (אוסטריה)2:0
07.02.2019אולימפיק דונצק (אוקראינה)שריף טירספול (מולדובה)1:2
07.02.2019אופה (רוסיה)לבסקי סופיה (בולגריה)0:0
07.02.2019אינגולץ (אוקראינה)גורניאק קריבוי רוג (אוקראינה)1:2
07.02.2019ביליה (סלובניה)נובה גוריצה (סלובניה)1:2
07.02.2019דינמו מוסקבה (רוסיה)שונאן בלמאר (יפן)1:1
07.02.2019דינמו מינסק (בלארוס)טורפדו קוטאיסי (גרוזיה)2:0
07.02.2019הורן (אוסטריה)סטריפ-פינג (אוסטריה)2:2
07.02.2019ואסטראס (שבדיה)לינקופינג סיטי (שבדיה)3:3
07.02.2019וולסברגר (אוסטריה)אחמט גרוזני (רוסיה)2:1
07.02.2019וורסקלה פולטבה (אוקראינה)ז'לייזניצ'אר (בוסניה והרצגובינה)2:0
07.02.2019ויטושה (בולגריה)פרדריסיה (דנמרק)2:1
07.02.2019ויקינג (נורבגיה)נסט סוטרה (נורבגיה)3:2
07.02.2019זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)אוסייק 2 (קרואטיה)0:1
07.02.2019חומיליה (ספרד)דודלאנז' (לוקסמבורג)0:0
07.02.2019יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)סוצ'י פ.צ. (רוסיה)3:3
07.02.2019מלאדוסט לוקאני (סרביה)קיסר (קזחסטן)
07.02.2019נואה (ארמניה)לוקומוטיב ירוואן (ארמניה)
07.02.2019סונדאל (נורבגיה)צסק''א מוסקבה (רוסיה)3:0
07.02.2019סימיטלי סופיה (בולגריה)אירטיש (קזחסטן)0:1
07.02.2019סניצה (סלובקיה)ז'טיסו (קזחסטן)2:3
07.02.2019פורטלנד טיימברס (ארה''ב)הרדיאנו (קוסטה ריקה)1:3
07.02.2019פרטיזן בלגרד (סרביה)מלאדוסט קאקאן (בוסניה והרצגובינה)0:2
07.02.2019צ'ונאם דרגונס (דרום קוריאה)סיריאוס אופסלה (שבדיה)0:1
07.02.2019שאחטאר דונייצק (אוקראינה)ואקר אינסברוק (אוסטריה)0:0
07.02.2019שנדונג לוננג (סין)סאגן טוסו (יפן)1:3
08.02.2019אודרה אופולה (פולין)גאקאאס קטוביצה (פולין)1:2
08.02.2019אולנסאקר (נורבגיה)ראופוס (נורבגיה)0:0
08.02.2019אוסטריה וינה (אוסטריה)טרנצ'ין (סלובקיה)2:2
08.02.2019אלפסבורג (שבדיה)פלקנברג (שבדיה)1:1
08.02.2019אסטרסונדס אפ.קיי. (שבדיה)רוסטוב (רוסיה)2:4
08.02.2019ארסנל טולה (רוסיה)לנינגרדץ (רוסיה)0:1
08.02.2019בודה גלימט (נורבגיה)טרומסדלן (נורבגיה)0:3
08.02.2019בריי וונדררס (אירלנד)בוהמיאנס (אירלנד)2:0
08.02.2019גיובילו איוואטה (יפן)סנפרס הירושימה (יפן)
08.02.2019דרוהדה יונייטד (אירלנד)סנט פטריק אתלטיק (אירלנד)0:0
08.02.2019האמרבי (שבדיה)פוהאנג סטילרס (דרום קוריאה)
08.02.2019וינה 1894 (אוסטריה)ויקטוריה (אוסטריה)2:4
08.02.2019זלצבורג (אוסטריה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)2:3
08.02.2019טורפדו מוסקבה (רוסיה)קוגה (דנמרק)1:2
08.02.2019יירב (נורבגיה)ארנדאל (נורבגיה)0:4
08.02.2019ל.ק.ס. לודז' (פולין)פולוניה וארשה (פולין)1:3
08.02.2019לאפניץ (אוסטריה)נויזידלר (אוסטריה)1:5
08.02.2019מאלמה (שבדיה)דינמו קייב (אוקראינה)0:0
08.02.2019מולדה (נורבגיה)קריסטיאנסן (נורבגיה)2:2
08.02.2019מריבור (סלובניה)הכוכב האדום בלגרד (סרביה)1:0
08.02.2019נאפטה לנדבה (סלובניה)בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)1:3
08.02.2019נוטודן (נורבגיה)גרורוד (נורבגיה)0:3
08.02.2019ס.וו. ריד (אוסטריה)דניפרו 1 (אוקראינה)1:2
08.02.2019סאנדנס אולף (נורבגיה)ברונה (נורבגיה)2:0
08.02.2019סולנה (שבדיה)ניו יורק סיטי (ארה''ב)1:1
08.02.2019סטרוגינו (רוסיה)זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו (רוסיה)3:1
08.02.2019סטרומסגודסט (נורבגיה)האם-קאם (נורבגיה)1:3
08.02.2019סקאליצה (סלובקיה)פרידק מיסטק (צ'כיה)0:1
08.02.2019סקייד (נורבגיה)סאנדפיורד (נורבגיה)0:0
08.02.2019סרפסבורג 08 (נורבגיה)זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)2:1
08.02.2019פוגון סדליצה (פולין)מוטור לובלין (פולין)1:1
08.02.2019צ`וקאריצ`קי (סרביה)לבסקי סופיה (בולגריה)1:1
08.02.2019קאלמאר (שבדיה)ארסנל טולה (רוסיה)1:1
08.02.2019קונסאדולה סאפורו (יפן)טוקיו וורדי (יפן)1:2
08.02.2019ראזגרד (בולגריה)גורנה אוריאכוביצה (בולגריה)0:3
08.02.2019ראפיד וינה (אוסטריה)טריגלאב (סלובניה)2:5
08.02.2019שטורם גראץ (אוסטריה)אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)1:2
08.02.2019שלבורן (אירלנד)ווטרפורד (אירלנד)3:0
08.02.2019שנחאי סיפג (סין)דינמו ברסט (בלארוס)1:1
09.02.2019אוויספה פוקואוקה (יפן)פ.צ. יוקוהמה (יפן)
09.02.2019אויטה טריניטה (יפן)זביגן קאנזאבה (יפן)
09.02.2019אולם 1846 (גרמניה)שוויינפורט (גרמניה)0:2
09.02.2019אולסונד (נורבגיה)פלוריו (נורבגיה)0:3
09.02.2019אומיה ארדיג'ה (יפן)מצומוטו יאמגה (יפן)0:2
09.02.2019אוניצ'וב (צ'כיה)פרוסטייב (צ'כיה)2:1
09.02.2019אורברו (שבדיה)דגרפורס (שבדיה)0:1
09.02.2019אחמט גרוזני (רוסיה)סובון בלו ווינגס (דרום קוריאה)2:1
09.02.2019אטלון (אירלנד)פין הארפס (אירלנד)2:2
09.02.2019איינטרכט טרייר (גרמניה)אלברסברג (גרמניה)
09.02.2019איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)פוהאנג סטילרס (דרום קוריאה)3:2
09.02.2019איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)אקטובה (קזחסטן)
09.02.2019אלטאך (אוסטריה)ואקר אינסברוק (אוסטריה)2:2
09.02.2019אנז'י מחצ'קלה (רוסיה)אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)2:2
09.02.2019אסן (גרמניה)שטיינבך (גרמניה)1:0
09.02.2019אראד (רומניה)אוראדיה (רומניה)1:1
09.02.2019אשפנבורג (גרמניה)פרנקפורט (גרמניה)1:0
09.02.2019בארום (נורבגיה)פולו (נורבגיה)2:2
09.02.2019בוטב פלובדיב (בולגריה)נסבר (בולגריה)1:3
09.02.2019ברגה בורלנגה (שבדיה)קרלסטד יונייטד (שבדיה)0:1
09.02.2019ג'ף יונייטד (יפן)טספה קוסאצו (יפן)
09.02.2019גורודיאה (בלארוס)נמאן (בלארוס)1:3
09.02.2019גיפו (יפן)הונדה (יפן)
09.02.2019גמבה אוסקה (יפן)קאווסאקי פרונטלה (יפן)
09.02.2019דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)מאטרסבורג (אוסטריה)0:3
09.02.2019דונב רוסה (בולגריה) ליטקס לובץ' (בולגריה)0:2
09.02.2019דינמו-2 זאגרב (קרואטיה)דומז'אלה (סלובניה)3:0
09.02.2019דראבוגרד (סלובניה)רודאר (סלובניה)7:1
09.02.2019האלמסטד (שבדיה)וארברג (שבדיה)1:0
09.02.2019הולשטיין קיל 2 (גרמניה)נורדנשטד (גרמניה)2:2
09.02.2019הופנהיים-2 (גרמניה)פורצהיים (גרמניה)1:1
09.02.2019הילרוד (דנמרק)פרם קופנהאגן (דנמרק)2:1
09.02.2019הלסינבורג (שבדיה)אסטרס ואקשה (שבדיה)0:2
09.02.2019הראדץ קראלובה (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)0:1
09.02.2019ווינר נוישטאדט (אוסטריה)ספרטק טרנבה (סלובקיה)0:1
09.02.2019וולפסבורג-2 (גרמניה)רדינדן (גרמניה)2:0
09.02.2019וולרנגה (נורבגיה)דינמו קייב (אוקראינה)2:1
09.02.2019וורל (גרמניה)קיקרס אופנבך (גרמניה)6:1
09.02.2019ויגרי סובלקי (פולין)ז'לגיריס וילנה (ליטא)1:1
09.02.2019ויקטוריה קלן (גרמניה)מיינץ-2 (גרמניה)
09.02.2019ולאשים (צ'כיה)שטכיווצה (צ'כיה)1:2
09.02.2019ולס מוסקבה (רוסיה)זווזדה ריאזן (רוסיה)0:0
09.02.2019ונטפורט קופו (יפן)מטידה זלוויה (יפן)
09.02.2019ז'ילינה (סלובקיה)ויסוצ'ינה (צ'כיה)0:2
09.02.2019זוריה לוגנסק (אוקראינה)לוקומוטיב טשקנט (אוזבקיסטן)0:1
09.02.2019חויניצ'אנקה (פולין)קוטביצה קולוברזג (פולין)1:2
09.02.2019טוטיגי (יפן)רואסו קומאמוטו (יפן)
09.02.2019טיכי (פולין)רוך חוז'וב (פולין)1:0
09.02.2019טיסטד (דנמרק)קולדינג איי.אף (דנמרק)0:2
09.02.2019טריגלאב (סלובניה)בראבו לובליאנה (סלובניה)
09.02.2019טרלבורג (שבדיה)ניקופינג (שבדיה)1:2
09.02.2019יאסטשמבה (פולין)בלחטוב (פולין)0:1
09.02.2019יורגורדן (שבדיה)לילסטרום (נורבגיה)1:1
09.02.2019לאסק לינץ (אוסטריה)אמסטטן (אוסטריה)0:5
09.02.2019לבנגר (נורבגיה)נרדו (נורבגיה)1:5
09.02.2019לונגפורד טאון (אירלנד)סליגו רוברס (אירלנד)1:0
09.02.2019לונד (שבדיה)חבידוברה (דנמרק)4:0
09.02.2019לוץ' מינסק (בלארוס)טורפדו מינסק (בלארוס)1:0
09.02.2019לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)סניצה (סלובקיה)0:0
09.02.2019לין (נורבגיה)קיילסוס (נורבגיה)4:1
09.02.2019לינדום (שבדיה)גאיס (שבדיה)0:1
09.02.2019לך פוזנאן (פולין)חרוברי גלוגוב (פולין)2:0
09.02.2019מאשוק פיאטיגורסק (רוסיה)אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)2:2
09.02.2019מיאלבי (שבדיה)רוסנגורד (שבדיה)1:5
09.02.2019מיונדאלן (נורבגיה)דינמו קייב (אוקראינה)
09.02.2019נאגויה גרמפוס אייט (יפן)פ.צ. טוקיו (יפן)
09.02.2019נאסטבד (דנמרק)א.ב. קופנהאגן (דנמרק)2:5
09.02.2019ניטרה (סלובקיה)ברנו (צ'כיה)2:1
09.02.2019סאבורטלו (גרוזיה)פ.צ. ויטבסק (בלארוס)
09.02.2019סארברוקן (גרמניה)פרייבורג-2 (גרמניה)2:2
09.02.2019סולנטונה (שבדיה)סנדוויקנס (שבדיה)0:2
09.02.2019סונדסוואל (שבדיה)הפלה (שבדיה)
09.02.2019סיביר נובוסיבירסק (רוסיה)וולז' מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)1:1
09.02.2019סלאביה סופיה (בולגריה)דוברוג'ה (בולגריה)0:1
09.02.2019סלובן ורנסדורף (צ'כיה)אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)2:1
09.02.2019סלוויה מוזיר (בלארוס)גומל (בלארוס)0:0
09.02.2019סלוצק (בלארוס)איסלוץ' (בלארוס)1:3
09.02.2019ספרטק מוסקבה (רוסיה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)3:1
09.02.2019סקיבה (דנמרק)יאמרבוגט (דנמרק)0:1
09.02.2019סרד (סלובקיה)זנוימו (צ'כיה)0:1
09.02.2019פ.צ. מינסק (בלארוס)בלשינה בוברויסק (בלארוס)0:3
09.02.2019פאלנגה (ליטא)אורל יקטרינבורג (רוסיה)2:0
09.02.2019פובליקום (סלובניה)פוהאנג סטילרס (דרום קוריאה)2:1
09.02.2019פורטונה-2 דוסלדורף (גרמניה)שטראלן (גרמניה)2:2
09.02.2019פלקנברג (שבדיה)וארנאמו (שבדיה)1:0
09.02.2019פריי (שבדיה)סיוריאנסקה (שבדיה)2:2
09.02.2019פרמד אמאגר (דנמרק)לנדסקרונה (שבדיה)1:3
09.02.2019פרמד אמאגר (דנמרק)אווארטה (דנמרק)
09.02.2019צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)צ'רנומורץ פומוריה (בולגריה)1:4
09.02.2019צסק''א סופיה (בולגריה)ייטאר וליקו טארנובו (בולגריה)1:0
09.02.2019קאפפנברג (אוסטריה)גראזר (אוסטריה)0:1
09.02.2019קאראבך וינה (אוסטריה)פלורידסדורפר (אוסטריה)1:1
09.02.2019קפו''מ אוסלו (נורבגיה)סטרמן (נורבגיה)4:2
09.02.2019קפו''מ אוסלו (נורבגיה)ליורנסקרוג (נורבגיה)
09.02.2019קשימה אנטלרס (יפן)מיטו הוליהוק (יפן)0:1
09.02.2019ראד בלגרד (סרביה)טורפדו קוטאיסי (גרוזיה)3:1
09.02.2019רדניק סורדוליצה (סרביה)דינמו וורניה (סרביה)1:1
09.02.2019רוז'ומברוק (סלובקיה)טרנץ (צ'כיה)1:0
09.02.2019שטורם-2 גראץ (אוסטריה)שווחט (אוסטריה)0:1
10.02.2019אוד שיין (נורבגיה)סונדאל (נורבגיה)0:0
10.02.2019אולימפיה (סלובניה)רובין קאזאן (רוסיה)
10.02.2019אולימפיק דונצק (אוקראינה)אולימפיה (סלובניה)0:0
10.02.2019אחמט גרוזני (רוסיה)ואקר אינסברוק (אוסטריה)
10.02.2019אטלנטה יונייטד (ארה''ב)לוס אנג'לס פ.צ. (ארה''ב)2:2
10.02.2019בורוסיה-2 מינשנגלדבאך (גרמניה)רוט-וייס אוברהאוזן (גרמניה)4:1
10.02.2019גרבניה קראקוב (פולין)קרקוביה קראקוב (פולין)4:2
10.02.2019דינמו מינסק (בלארוס)קרפאטי לביב (אוקראינה)2:1
10.02.2019זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)צ'סקה בודיוביצה (צ'כיה)2:0
10.02.2019לגיון דינמו (רוסיה)ביאולוג (רוסיה)
10.02.2019לוס אנג'לס גלאקסי (ארה''ב)פ.צ. טורונטו (קנדה)1:1
10.02.2019לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)האוגסונד (נורבגיה)1:3
10.02.2019לורי ואנאדזור (ארמניה)גנדזסר קפאן (ארמניה)4:2
10.02.2019לכיה גדנסק (פולין)אולימפיה גרודזנדז (פולין)3:1
10.02.2019מאריאנליוסט (דנמרק)טארוף פורוף (דנמרק)4:0
10.02.2019סוצ'י פ.צ. (רוסיה)ז'לייזניצ'אר (בוסניה והרצגובינה)0:1
10.02.2019סק''א חברובסק (רוסיה)צסק''א סופיה (בולגריה)0:0
10.02.2019צ'רנומורץ אודסה (אוקראינה)רקוב צ'נסטוחובה (פולין)0:0
10.02.2019ריאל סולט לייק (ארה''ב)וי וורן נגסאקי (יפן)
11.02.2019א.ב. קופנהאגן (דנמרק)רוסקילדה (דנמרק)3:1
11.02.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק (רוסיה)קלוגה (רוסיה)0:1
11.02.2019מריבור (סלובניה)דינמו טביליסי (גרוזיה)3:0
11.02.2019נוסטה נובוטרואיצק (רוסיה)אופה 2 (רוסיה)3:0
11.02.2019נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)וולגה אוליאנובסק (רוסיה)
11.02.2019סודובה (ליטא)שה-ג'אג'וואנג אוור ברייט (סין)4:5
11.02.2019פ. צ. סראייבו (בוסניה והרצגובינה)אסטנה (קזחסטן)2:0
11.02.2019צ'ונאם דרגונס (דרום קוריאה)גטבורג (שבדיה)0:1
11.02.2019רויטלינגן (גרמניה)באלינגן (גרמניה)2:1
12.02.2019אדמירה-2 וואקר (אוסטריה)קיוטמאנסדורף (אוסטריה)1:3
12.02.2019אדמירה-2 וואקר (אוסטריה)קוטינגברון (אוסטריה)
12.02.2019אולימפיה (סלובניה)לוקומוטיב טשקנט (אוזבקיסטן)1:1
12.02.2019אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)אבראחסדורף (אוסטריה)2:1
12.02.2019אורל יקטרינבורג (רוסיה)אררט-ארמניה (ארמניה)1:0
12.02.2019אורלנדו סיטי (ארה''ב)פילדלפיה אוניון (ארה''ב)4:1
12.02.2019אינדי אלוון (ארה''ב)סינסינטי (ארה''ב)2:3
12.02.2019איסטרה פולה (קרואטיה)זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)1:0
12.02.2019אליטיס אליטוס (ליטא)ריעריאי (ליטא)5:0
12.02.2019בראן (נורבגיה)סטארט (נורבגיה)1:1
12.02.2019גוריה לנצ'חוטי (גרוזיה)שוקורה (גרוזיה)2:2
12.02.2019הארדנברג (הולנד)הירנביין (הולנד)3:0
12.02.2019וואלרן (אוסטריה)פאשינג לאסק -2 (אוסטריה)2:0
12.02.2019וולגה אוליאנובסק (רוסיה)נוסטה נובוטרואיצק (רוסיה)1:2
12.02.2019וולרנגה (נורבגיה)רוסטוב (רוסיה)1:1
12.02.2019ויטקוביצה (צ'כיה)ולקה מזירזיצי (צ'כיה)2:6
12.02.2019זניץ' פרושקוב (פולין)אולשטין (פולין)0:2
12.02.2019טראיסקירהן (אוסטריה)סטריפ-פינג (אוסטריה)5:0
12.02.2019נורקופינג (שבדיה)א.פ.ק. אסקילסטונה (שבדיה)0:1
12.02.2019סיביר נובוסיבירסק (רוסיה)צרסקו סלו (בולגריה)1:1
12.02.2019סלביה קרלובי וארי (צ'כיה)באניק סוקולוב (צ'כיה)3:0
12.02.2019ספרטק מוסקבה (רוסיה)מורה (סלובניה)1:1
12.02.2019פולה אש (לוקסמבורג)הומבורג (גרמניה)2:1
12.02.2019פטרובאץ (מונטנגרו)אולצין (מונטנגרו)
12.02.2019פרם קופנהאגן (דנמרק)הרלב (דנמרק)1:3
12.02.2019קאלמאר (שבדיה)זוריה לוגנסק (אוקראינה)0:1
12.02.2019קריליה סובטוב (רוסיה)ספרטקס יורמאלה (לטביה)2:5
12.02.2019קריליה סובטוב (רוסיה)קיסר (קזחסטן)
12.02.2019שטורם גראץ (אוסטריה)אמסטטן (אוסטריה)3:4
13.02.2019איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)אובולון-ברובר קייב (אוקראינה)3:0
13.02.2019איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)דינמו בטומי (גרוזיה)
13.02.2019ארנדאל (נורבגיה)ווינדביארט (נורבגיה)3:3
13.02.2019בוטב פלובדיב (בולגריה)מריצה פלובדיב (בולגריה)2:1
13.02.2019ביטוביה ביטוב (פולין)ארמאביר (רוסיה)2:1
13.02.2019גורניק לצ'נה (פולין)ויסלה פולווי (פולין)0:1
13.02.2019וואטנס (אוסטריה)אוד שיין (נורבגיה)3:0
13.02.2019וולגה אוליאנובסק (רוסיה)וורנארי (רוסיה)0:3
13.02.2019וולרנגה (נורבגיה)קונגסבינגר (נורבגיה)1:2
13.02.2019וורסקלה פולטבה (אוקראינה)גורודיאה (בלארוס)1:1
13.02.2019ויקינג (נורבגיה)סאנדנס אולף (נורבגיה)1:5
13.02.2019טום טומסק (רוסיה)טורפדו מוסקבה (רוסיה)0:2
13.02.2019טיכי (פולין)וידזב לודז' (פולין)3:2
13.02.2019טריגלאב (סלובניה)איבנצ'נה גוריצה (סלובניה)
13.02.2019יאסטשמבה (פולין)סקרה צ'נסטוחובה (פולין)0:2
13.02.2019יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)שחטיור קאראגנדי (קזחסטן)0:3
13.02.2019ירוואן (ארמניה)לוקומוטיב ירוואן (ארמניה)1:0
13.02.2019לוס אנג'לס גלאקסי (ארה''ב)אטלנטה יונייטד (ארה''ב)
13.02.2019מאצ'ווה סבץ (סרביה)בודוצ'נוסט דובאנובצי (סרביה)
13.02.2019מינכן 1860 (גרמניה)אולם 1846 (גרמניה)0:1
13.02.2019סוצ'י פ.צ. (רוסיה)סובון בלו ווינגס (דרום קוריאה)1:2
13.02.2019סטאל מלץ (פולין)ארסנל קייב (אוקראינה)
13.02.2019סלוויה מוזיר (בלארוס)איסלוץ' (בלארוס)5:0
13.02.2019סק''א חברובסק (רוסיה)רקוב צ'נסטוחובה (פולין)2:0
13.02.2019פ.צ. לבוב (אוקראינה)אורדבסי (קזחסטן)
13.02.2019פוסצ'ה (פולין)רסוביה ז'שוב (פולין)0:2
13.02.2019פרדריקסטאד (נורבגיה)נסט סוטרה (נורבגיה)1:3
13.02.2019קולורדו ראפידס (ארה''ב)פ.צ. טורונטו (קנדה)2:0
13.02.2019קלוגה (רוסיה)קאמא''ז נברז'ניה צ'לני (רוסיה)4:0
13.02.2019קרפאטי לביב (אוקראינה)טורפדו קוטאיסי (גרוזיה)
13.02.2019רובין קאזאן (רוסיה)שחטיור סליהורסק (בלארוס)1:2
13.02.2019ריפנסיה (רומניה)אראד (רומניה)0:1
13.02.2019שחטיור סליהורסק (בלארוס)ספרטקס יורמאלה (לטביה)3:2
14.02.2019אורנבורג (רוסיה)סיוני בולניסי (גרוזיה)0:4
14.02.2019אלקסנדריה (אוקראינה)נאוובאחור נמנגאן (אוזבקיסטן)
14.02.2019אנז'י מחצ'קלה (רוסיה)אנגושט נאזרן (רוסיה)0:3
14.02.2019אפומצי (רומניה)בראשוב (רומניה)0:2
14.02.2019דומז'אלה (סלובניה)דוב (סלובניה)0:1
14.02.2019מורה (סלובניה)אטיראו (קזחסטן)2:3
14.02.2019מידלפארט (דנמרק)פרדריסיה (דנמרק)0:1
14.02.2019מריבור (סלובניה)קאיראט (קזחסטן)1:0
14.02.2019ניז'ני נובגורוד (רוסיה)ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)
14.02.2019נמאן (בלארוס)ז'לגיריס וילנה (ליטא)0:2
14.02.2019קאפפנברג (אוסטריה)אלרהייליגן (אוסטריה)3:4
14.02.2019רינקובינג (דנמרק)קיילרופ (דנמרק)2:5
14.02.2019שירק גיומרי (ארמניה)זניט-2 סט. פטרסבורג (רוסיה)1:0
15.02.2019אולימפיק דונצק (אוקראינה)טובול (קזחסטן)1:4
15.02.2019אולסונד (נורבגיה)מולדה (נורבגיה)2:0
15.02.2019אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)ווינר ספורטקלאב (אוסטריה)2:3
15.02.2019אחמט גרוזני (רוסיה)סאבורטלו (גרוזיה)1:2
15.02.2019אינגולשטאדט 2 (גרמניה)בורגהאוזן (גרמניה)0:3
15.02.2019אלמריה (ספרד)אופה (רוסיה)1:1
15.02.2019אנרגטיק (בלארוס)נאפטן (בלארוס)1:1
15.02.2019ארסנל טולה (רוסיה)טורפדו ז'ודינו (בלארוס)2:0
15.02.2019ברונה (נורבגיה)יירב (נורבגיה)6:2
15.02.2019דינמו מוסקבה (רוסיה)צ'יחורה (גרוזיה)0:5
15.02.2019הורן (אוסטריה)ויטקוביצה (צ'כיה)1:1
15.02.2019וואטנס (אוסטריה)צסק''א מוסקבה (רוסיה)
15.02.2019טראון (אוסטריה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)3:1
15.02.2019טרומסה (נורבגיה)אלטה (נורבגיה)0:3
15.02.2019לאפניץ (אוסטריה)גלייסדורף (אוסטריה)0:2
15.02.2019ליפרינג (אוסטריה)פרוסטייב (צ'כיה)
15.02.2019לישן (צ'כיה)פרוסטייב (צ'כיה)2:3
15.02.2019מורדוביה U21 (רוסיה)שה-ג'אג'וואנג אוור ברייט (סין)
15.02.2019מורדוביה סארנסק (רוסיה)שה-ג'אג'וואנג אוור ברייט (סין)
15.02.2019נמאן (בלארוס)ריעריאי (ליטא)0:2
15.02.2019סאנדפיורד (נורבגיה)קאליו (אסטוניה)0:1
15.02.2019סטרומסגודסט (נורבגיה)בודה גלימט (נורבגיה)5:0
15.02.2019סיוריאנסקה (שבדיה)לינקופינג סיטי (שבדיה)2:1
15.02.2019סנאגוב (רומניה)טוריס אולטול (רומניה)1:0
15.02.2019סרפסבורג 08 (נורבגיה)פלורה (אסטוניה)1:3
15.02.2019סרפסבורג 08 (נורבגיה)אולנסאקר (נורבגיה)2:0
15.02.2019פראצ'ואפ (תאילנד)אניאן (דרום קוריאה)3:1
15.02.2019ראופוס (נורבגיה)סקייד (נורבגיה)0:1
16.02.2019אולשטין (פולין)וידזב לודז' (פולין)2:0
16.02.2019אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)כרודים (צ'כיה)
16.02.2019אילבס (פינלנד)קאלב טאלין (אסטוניה)2:3
16.02.2019אלברסברג (גרמניה)שוויינפורט (גרמניה)1:1
16.02.2019אלטאך (אוסטריה)באלינגן (גרמניה)4:2
16.02.2019אליומיני (סלובניה)רודאר (סלובניה)2:0
16.02.2019אסאנה (נורבגיה)סוטרה (נורבגיה)2:2
16.02.2019באיירן-2 מינכן (גרמניה)אולם 1846 (גרמניה)2:1
16.02.2019באניק סוקולוב (צ'כיה)דומזליצה (צ'כיה)1:2
16.02.2019ביטוביה ביטוב (פולין)דינמו בטומי (גרוזיה)2:1
16.02.2019בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)צ'סקה בודיוביצה (צ'כיה)1:3
16.02.2019גורודיאה (בלארוס)דניפרו 1 (אוקראינה)1:1
16.02.2019דה נאנג (וייטנם)קואנג נאם (וייטנם)1:0
16.02.2019דודלאנז' (לוקסמבורג)הומבורג (גרמניה)1:4
16.02.2019הילרוד (דנמרק)לינגבי (דנמרק)3:1
16.02.2019הלסינבורג (שבדיה)טרלבורג (שבדיה)1:3
16.02.2019הסן דרייאך (גרמניה)שטיינבך (גרמניה)1:1
16.02.2019וולפסבורג-2 (גרמניה)ורדר-2 ברמן (גרמניה)0:1
16.02.2019וורמטיה וורמס (גרמניה)גרוטר פורט 2 (גרמניה)0:3
16.02.2019ויגרי סובלקי (פולין)דאוגבה ריגה (לטביה)3:1
16.02.2019ויסוצ'ינה (צ'כיה)ולאשים (צ'כיה)0:4
16.02.2019ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)אדמירה (צ'כיה)2:1
16.02.2019זוריה לוגנסק (אוקראינה)שחטיור קאראגנדי (קזחסטן)0:0
16.02.2019חרוברי גלוגוב (פולין)פולוניה סרודה (פולין)2:1
16.02.2019טורפדו קוטאיסי (גרוזיה)ארסנל קייב (אוקראינה)2:0
16.02.2019טי.פי.וי טמפרה (פינלנד)ז'יבסקילה (פינלנד)
16.02.2019טיכי (פולין)בלחטוב (פולין)1:0
16.02.2019טרנקוואלדר (אוסטריה)פלורידסדורפר (אוסטריה)0:2
16.02.2019לאפניץ (אוסטריה)גלייסדורף (אוסטריה)
16.02.2019ליפרינג (אוסטריה)ואקר אינסברוק (אוסטריה)5:1
16.02.2019לנדסקרונה (שבדיה)ניקופינג (שבדיה)0:1
16.02.2019מאטרסבורג (אוסטריה)אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)2:1
16.02.2019ניו אינגלנד רבולושן (ארה''ב)מינסוטה (ארה''ב)1:0
16.02.2019ניוקאסל (אנגליה)צסק''א מוסקבה (רוסיה)1:1
16.02.2019נמאן (בלארוס)טורפדו מינסק (בלארוס)4:1
16.02.2019ס.וו. ריד (אוסטריה)שלדינג היינינג (גרמניה)0:3
16.02.2019סארברוקן (גרמניה)פרוגרס (לוקסמבורג)3:3
16.02.2019סולנטונה (שבדיה)ואסאלונד (שבדיה)2:0
16.02.2019סוקותאי (תאילנד)צ'אינאט (תאילנד)0:0
16.02.2019סטאבק (נורבגיה)סטרמן (נורבגיה)1:2
16.02.2019סטרוגינו (רוסיה)זווזדה ריאזן (רוסיה)1:4
16.02.2019סן חוסה אקואקס (ארה''ב)לוס אנג'לס פ.צ. (ארה''ב)0:3
16.02.2019פ.צ. מינסק (בלארוס)סלוויה מוזיר (בלארוס)1:0
16.02.2019פיסק (צ'כיה)סזימובו אוסטי (צ'כיה)3:0
16.02.2019פרדוביצה (צ'כיה)דוברוביצה (צ'כיה)0:1
16.02.2019פרם קופנהאגן (דנמרק)סקובסהובד (דנמרק)2:3
16.02.2019פרנקפורט (גרמניה)ואם בנפיקה (לוקסמבורג)0:0
16.02.2019צ'רנומורץ אודסה (אוקראינה)מ.פ.צ. ניקולאיב (אוקראינה)1:1
16.02.2019קאלמאר (שבדיה)דינמו ברסט (בלארוס)0:2
16.02.2019קוגה (דנמרק)רוסקילדה (דנמרק)0:1
16.02.2019קוויק האלדן (נורבגיה)מוס (נורבגיה)1:4
16.02.2019קיקרס אופנבך (גרמניה)מיינץ-2 (גרמניה)3:3
16.02.2019קלוגה (רוסיה)ביאולוג (רוסיה)3:0
16.02.2019קליפטונוויל (צפון אירלנד)לונגפורד טאון (אירלנד)1:2
16.02.2019קפו''מ אוסלו (נורבגיה)קיילסוס (נורבגיה)0:2
16.02.2019קרפאטי לביב (אוקראינה)קאיראט (קזחסטן)1:1
16.02.2019ראנהיים (נורבגיה)קריסטיאנסן (נורבגיה)3:2
16.02.2019רובין קאזאן (רוסיה)אורנבורג (רוסיה)1:0
16.02.2019רוזנבורג (נורבגיה)סונדסוואל (שבדיה)1:5
16.02.2019רקוב צ'נסטוחובה (פולין)וולין (אוקראינה)0:2
16.02.2019שחטיור קאראגנדי (קזחסטן)ל.ק.ס. לודז' (פולין)2:1
16.02.2019שטורם גראץ (אוסטריה)דומז'אלה (סלובניה)1:1
16.02.2019שיבניק (קרואטיה)לוצ'קו (קרואטיה)0:2
17.02.2019באיירן-2 מינכן (גרמניה)אולם 1846 (גרמניה)
17.02.2019הופנהיים-2 (גרמניה)וואלדהופ (גרמניה)3:1
17.02.2019הפלה (שבדיה)אקרופוליס (שבדיה)0:2
17.02.2019טרומסדלן (נורבגיה)אלטה (נורבגיה)0:0
17.02.2019יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)סילקבורג (דנמרק)1:2
17.02.2019פאשינג לאסק -2 (אוסטריה)טראיסקירהן (אוסטריה)
17.02.2019ראנהיים (נורבגיה)ביאסן (נורבגיה)1:4
17.02.2019רוסטוב (רוסיה)לילסטרום (נורבגיה)1:1
17.02.2019שחטיור סליהורסק (בלארוס)אלקסנדריה (אוקראינה)0:1
17.02.2019שטוטגרט-2 (גרמניה)אאוגסבורג-2 (גרמניה)
18.02.2019אודנסה (דנמרק)פרדריסיה (דנמרק)
18.02.2019אחמט גרוזני (רוסיה)פטרוקוב (מולדובה)0:5
18.02.2019אלקסנדריה (אוקראינה)אלשקרט (ארמניה)0:1
18.02.2019ארסנל טולה (רוסיה)קאיראט (קזחסטן)3:2
18.02.2019דינמו מינסק (בלארוס)טום טומסק (רוסיה)2:1
18.02.2019ויקינג (נורבגיה)סאנדפיורד (נורבגיה)0:2
18.02.2019טום טומסק (רוסיה)דינמו מינסק (בלארוס)
18.02.2019סיביר נובוסיבירסק (רוסיה)שירק גיומרי (ארמניה)2:8
18.02.2019רוסטוב (רוסיה)ויקינג (נורבגיה)
18.02.2019רוסטוב (רוסיה)וונטספילס (לטביה)0:3
19.02.2019אולימפיה (סלובניה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)2:3
19.02.2019אופה (רוסיה)לוקומוטיבי טביליסי (גרוזיה)1:0
19.02.2019אורנבורג (רוסיה)ספרטק מוסקבה (רוסיה)1:1
19.02.2019איסמנינג (גרמניה)בוכבאח (גרמניה)3:3
19.02.2019אסטרס ואקשה (שבדיה)קרלסקרונה (שבדיה)0:4
19.02.2019ביטוביה ביטוב (פולין)קרפאטי לביב (אוקראינה)3:1
19.02.2019דגרפורס (שבדיה)לינקופינג סיטי (שבדיה)1:0
19.02.2019דינמו מוסקבה (רוסיה)אירטיש (קזחסטן)0:2
19.02.2019דינמו מוסקבה (רוסיה)אורדבסי (קזחסטן)
19.02.2019וולרנגה (נורבגיה)קאליו (אסטוניה)0:3
19.02.2019זוריה לוגנסק (אוקראינה)דינמו טביליסי (גרוזיה)1:2
19.02.2019זניט-2 סט. פטרסבורג (רוסיה)אוקז'טפס (קזחסטן)2:1
19.02.2019מאטרסבורג-2 (אוסטריה)אינטר ברטיסלבה (סלובקיה)3:2
19.02.2019סק''א חברובסק (רוסיה)טיסטד (דנמרק)2:1
19.02.2019קופס (פינלנד)נסט סוטרה (נורבגיה)0:1
19.02.2019קרטחנה (ספרד)צסק''א מוסקבה (רוסיה)3:1
19.02.2019קריליה סובטוב (רוסיה)קולדינג איי.אף (דנמרק)1:2
19.02.2019קריליה סובטוב (רוסיה)לייפיה (לטביה)1:1
19.02.2019רובין קאזאן (רוסיה)טובול (קזחסטן)1:0
19.02.2019ריעריאי (ליטא)נווז'יס (ליטא)1:2
20.02.2019אוד שיין (נורבגיה)מיונדאלן (נורבגיה)0:1
20.02.2019אורנבורג (רוסיה)ספרטקס יורמאלה (לטביה)2:6
20.02.2019איסלוץ' (בלארוס)ז'טיסו (קזחסטן)1:2
20.02.2019אלקסנדריה (אוקראינה)אובולון-ברובר קייב (אוקראינה)0:4
20.02.2019ארנדאל (נורבגיה)סאנדנס אולף (נורבגיה)0:0
20.02.2019גומל (בלארוס)קרומקאצ'י (בלארוס)1:1
20.02.2019גורודיאה (בלארוס)פטרוקוב (מולדובה)0:4
20.02.2019חימיק ארסנל טולה (רוסיה)זווזדה ריאזן (רוסיה)3:1
20.02.2019טיחואנה (מקסיקו)וונקובר וויטקפס (קנדה)1:1
20.02.2019יירב (נורבגיה)סטארט (נורבגיה)1:0
20.02.2019יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)דינמו בטומי (גרוזיה)0:0
20.02.2019ל.ק.ס. לודז' (פולין)טורפדו ז'ודינו (בלארוס)1:1
20.02.2019מרבייה (ספרד)טרומסה (נורבגיה)2:1
20.02.2019ניו יורק סיטי (ארה''ב)מינסוטה (ארה''ב)1:0
20.02.2019סוצ'י פ.צ. (רוסיה)סוקול סארטוב (רוסיה)0:3
20.02.2019פ.צ. מינסק (בלארוס)ויגוואם (בלארוס)0:1
20.02.2019קאמא''ז נברז'ניה צ'לני (רוסיה)צ'רנומורץ נובורוסייסק (רוסיה)2:4
21.02.2019אולנסאקר (נורבגיה)אלוורום (נורבגיה)0:4
21.02.2019אורלנדו סיטי (ארה''ב)ניו אינגלנד רבולושן (ארה''ב)2:6
21.02.2019אנז'י מחצ'קלה (רוסיה)ספרטק נלצ'יק (רוסיה)1:4
21.02.2019ארסנל טולה (רוסיה)אקטובה (קזחסטן)1:2
21.02.2019בודה גלימט (נורבגיה)אולסונד (נורבגיה)0:3
21.02.2019די סי יונייטד (ארה''ב)פילדלפיה אוניון (ארה''ב)2:1
21.02.2019דינמו ברסט (בלארוס)אסטנה (קזחסטן)2:2
21.02.2019יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)דויצ'לאנדסברגר (אוסטריה)3:5
21.02.2019לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)ויקינג (נורבגיה)1:5
21.02.2019ליננסה (ספרד)סאנדפיורד (נורבגיה)2:3
21.02.2019ניז'ני נובגורוד (רוסיה)טאראז (קזחסטן)1:1
21.02.2019סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)דולגיה פרודי (רוסיה)0:4
21.02.2019סיורדאל (נורבגיה)סטיינחייר (נורבגיה)
22.02.2019אחמט גרוזני (רוסיה)דינמו מינסק (בלארוס)0:2
22.02.2019אררט ירוואן (ארמניה)אורל יקטרינבורג (רוסיה)1:0
22.02.2019גאקאאס קטוביצה (פולין)גורניק פולקוביצה (פולין)0:4
22.02.2019וואפרוס פארנו (אסטוניה)קיילה (אסטוניה)1:3
22.02.2019זניט-2 סט. פטרסבורג (רוסיה)טיסטד (דנמרק)2:3
22.02.2019טרנץ (צ'כיה)פרידק מיסטק (צ'כיה)0:1
22.02.2019נוטודן (נורבגיה)פורס גרנלאן (נורבגיה)0:6
22.02.2019סילקבורג (דנמרק)טרלבורג (שבדיה)1:4
22.02.2019פרדריקסטאד (נורבגיה)קוויק האלדן (נורבגיה)2:0
22.02.2019קאליו (אסטוניה)סרפסבורג 08 (נורבגיה)
22.02.2019ראופוס (נורבגיה)סטרמן (נורבגיה)3:4
22.02.2019ראנהיים (נורבגיה)סטרומסגודסט (נורבגיה)0:0
22.02.2019רקוב צ'נסטוחובה (פולין)סקרה צ'נסטוחובה (פולין)1:0
22.02.2019שה-ג'אג'וואנג אוור ברייט (סין)אורל יקטרינבורג (רוסיה)6:2
23.02.2019אאוגסבורג-2 (גרמניה)ממינגן (גרמניה)1:1
23.02.2019אודינזה (איטליה)רדומלה (סלובניה)0:6
23.02.2019אורלנדו סיטי (ארה''ב)מינסוטה (ארה''ב)
23.02.2019אינטר ברטיסלבה (סלובקיה)לישן (צ'כיה)1:1
23.02.2019אסאנה (נורבגיה)פילינגן (נורבגיה)0:4
23.02.2019ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)סקובסהובד (דנמרק)0:1
23.02.2019באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)דינמו מינסק (בלארוס)2:0
23.02.2019ברברנד (דנמרק)קיילרופ (דנמרק)0:3
23.02.2019ברנו (צ'כיה)ווישקוב (צ'כיה)1:5
23.02.2019גומל (בלארוס)בלשינה בוברויסק (בלארוס)1:3
23.02.2019דינמו מוסקבה (רוסיה)ספרטקס יורמאלה (לטביה)2:1
23.02.2019האוגסונד (נורבגיה)סטארט (נורבגיה)1:3
23.02.2019האם-קאם (נורבגיה)סקייד (נורבגיה)0:0
23.02.2019ואסטראס (שבדיה)קרלסטד יונייטד (שבדיה)1:1
23.02.2019ויגרי סובלקי (פולין)אליטיס אליטוס (ליטא)
23.02.2019ולס מוסקבה (רוסיה)חימיק ארסנל טולה (רוסיה)0:5
23.02.2019ילגאבה (לטביה)יורמאלה (לטביה)1:0
23.02.2019כרודים (צ'כיה)באניק סוקולוב (צ'כיה)1:2
23.02.2019מוטור לובלין (פולין)ויסלה סנדומייז' (פולין)1:2
23.02.2019מוס (נורבגיה)יורן הורען (נורבגיה)4:2
23.02.2019ניו אינגלנד רבולושן (ארה''ב)קיי. אר. רייקיאוויק (איסלנד)1:2
23.02.2019נמאן (בלארוס)טורפדו מינסק (בלארוס)0:1
23.02.2019נמאן (בלארוס)פ.צ. מינסק (בלארוס)
23.02.2019סזימובו אוסטי (צ'כיה)סלובן ורנסדורף (צ'כיה)1:1
23.02.2019סטאבק (נורבגיה)טרומסה (נורבגיה)1:2
23.02.2019סטאל מלץ (פולין)גרבניה קראקוב (פולין)1:3
23.02.2019סטרוגינו (רוסיה)לוקי אנרגיה (רוסיה)1:3
23.02.2019סלוויה מוזיר (בלארוס)פ.צ. ויטבסק (בלארוס)2:2
23.02.2019סן חוסה אקואקס (ארה''ב)סיאטל סאונדרס (ארה''ב)2:2
23.02.2019פולוניה ביטום (פולין)רוך זדזשוביצה (פולין)3:3
23.02.2019צסק''א מוסקבה (רוסיה)אופה (רוסיה)1:2
23.02.2019קאראבך וינה (אוסטריה)נויזידלר (אוסטריה)3:3
23.02.2019קריסטיאנסן (נורבגיה)בראן (נורבגיה)3:1
23.02.2019רובין קאזאן (רוסיה)דינמו מוסקבה (רוסיה)2:2
23.02.2019רוך חוז'וב (פולין)גורניק פולקוביצה (פולין)0:2
23.02.2019שריף טירספול (מולדובה)ספרטק מוסקבה (רוסיה)1:2
24.02.2019ארמאביר (רוסיה)אנז'י מחצ'קלה (רוסיה)0:3
24.02.2019גורודיאה (בלארוס)טובול (קזחסטן)1:0
24.02.2019הראדץ קראלובה (צ'כיה)ז'יבניצה (צ'כיה)0:3
24.02.2019ואסאלונד (שבדיה)סיוריאנסקה (שבדיה)1:2
24.02.2019וונקובר וויטקפס (קנדה)לוס אנג'לס פ.צ. (ארה''ב)1:0
24.02.2019ויבורג (דנמרק)סקיבה (דנמרק)0:0
24.02.2019ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)צ'סקה בודיוביצה (צ'כיה)1:0
24.02.2019טורפדו ז'ודינו (בלארוס)שחטיור קאראגנדי (קזחסטן)1:2
24.02.2019לינגבי (דנמרק)קוגה (דנמרק)2:1
24.02.2019מאשוק פיאטיגורסק (רוסיה)ספרטק נלצ'יק (רוסיה)1:1
24.02.2019ניז'ני נובגורוד (רוסיה)איסלוץ' (בלארוס)0:1
24.02.2019סונדאל (נורבגיה)פלורה (אסטוניה)2:0
24.02.2019קאלמאר (שבדיה)הלסינבורג (שבדיה)1:1
24.02.2019קולורדו ראפידס (ארה''ב)לוס אנג'לס גלאקסי (ארה''ב)1:3
24.02.2019קריליה סובטוב (רוסיה)שחטיור קאראגנדי (קזחסטן)0:3
25.02.2019ברברנד (דנמרק)אודר (דנמרק)1:1
25.02.2019וונטספילס (לטביה)ראנהיים (נורבגיה)1:3
25.02.2019לגיון דינמו (רוסיה)ספרטק נלצ'יק (רוסיה)0:0
25.02.2019לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)סרפסבורג 08 (נורבגיה)0:1
25.02.2019לילסטרום (נורבגיה)קונגסבינגר (נורבגיה)1:2
25.02.2019סיביר נובוסיבירסק (רוסיה)דינמו ברנאול (רוסיה)0:5
26.02.2019אובולון-ברובר קייב (אוקראינה)דינמו ברסט (בלארוס)0:0
26.02.2019הירנביין (הולנד)טוונטה אנסחדה (הולנד)0:0
26.02.2019וארברג (שבדיה)לינדום (שבדיה)0:2
26.02.2019טורפדו ולדימיר (רוסיה)זווזדה ריאזן (רוסיה)2:1
26.02.2019לאפניץ (אוסטריה)אלרהייליגן (אוסטריה)2:1
26.02.2019לוץ' מינסק (בלארוס)אירטיש (קזחסטן)2:2
26.02.2019לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)מולדה (נורבגיה)1:1
26.02.2019סוצ'י פ.צ. (רוסיה)יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)1:4
26.02.2019קאלמאר (שבדיה)הלסינבורג (שבדיה)0:2
26.02.2019שריף טירספול (מולדובה)שחטיור סליהורסק (בלארוס)2:1
27.02.2019אטלאנטאס (ליטא)פאלנגה (ליטא)2:1
27.02.2019אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)צ'רנומורץ נובורוסייסק (רוסיה)0:2
27.02.2019טורפדו מוסקבה (רוסיה)סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)0:2
27.02.2019סאנדנס אולף (נורבגיה)אולנסאקר (נורבגיה)4:0
27.02.2019סטרומסגודסט (נורבגיה)סטאבק (נורבגיה)0:1
27.02.2019פ.צ. מינסק (בלארוס)פ.צ. ויטבסק (בלארוס)3:0
27.02.2019ראופוס (נורבגיה)קפו''מ אוסלו (נורבגיה)1:0
28.02.2019אנרגטיק (בלארוס)סמורגון (בלארוס)1:0
28.02.2019וויץ (אוסטריה)ראפיד-2 וינה (אוסטריה)2:1
28.02.2019וונטספילס (לטביה)יירב (נורבגיה)1:0
28.02.2019סוקול סארטוב (רוסיה)צ'ליאבינסק (רוסיה)0:1