Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 30.07.2021
* ליגות
אוזבקיסטן פרמייר ליג
אוסטריה בונדסליגה
אוסטריה ליגה שנייה
אוסטריה ליגה שלישית
אוסטרליה איי-ליגה
אוסטרליה בריזביין פרמייר ליג
אוסטרליה ויקטוריה אנ.פי.אל.
אוקראינה ליגה עליונה
אוקראינה ליגה שנייה
אוקראינה ליגה 3
אוקראינה צעירים
אורוגוואי פרימרה
אזרבייג'ן ליגה עליונה
אזרבייג'ן ליגה שנייה
איחוד האמירויות ליגה עליונה
איטליה סרייה א'
איטליה סרייה ב
איטליה סרייה סי1
איי פארו ליגה עליונה
איי פארו ליגה שנייה
אינדונזיה ליגה עליונה
איסלנד פרמייר ליג
איסלנד ליגה שנייה
איסלנד ליגה שלישית
אירלנד פרמייר ליג
אירלנד ליגה שנייה
אירן ליגה עליונה
אל סלבדור פרימרה
אלבניה ליגה עליונה
אלג'יריה ליגת העל
אנגליה פרמיירשיפ
אנגליה צ'מפיונשיפ
אנגליה ליגה שלישית
אנגליה ליגה רביעית
אנגליה קונפרנס
אנגליה קונפרנס.2
אנגליה פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה שניה
אסטוניה ליגה שלישית
אסטוניה ליגת נשים
אקוודור סרייה א
ארגנטינה סופרליגה
ארגנטינה פרימרה נסיונל
ארה''ב מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב נאס''ל
ארמניה פרמייר ליג
בולגריה ליגה עליונה
בולגריה ליגה שנייה
בוליביה פרימרה
בוסניה ליגה עליונה
בחריין ליגה עליונה
בלארוס ליגה עליונה
בלארוס ליגה שנייה
בלארוס ליגה שלישית
בלארוס ליגת המילואים
בלארוס ליגת נשים
בלגיה יופילר ליג
בלגיה ליגה שנייה
ברזיל סרייה א
ברזיל סרייה ב
ברזיל סרייה סי
ברזיל פאוליסטה א1
ברזיל קריוקה
ברזיל גאוצ
ברזיל מיניירו
ברזיל באיאנו
ברזיל פרנמבוקנו
ברזיל סיארנסה
ברית המועצםת ליגת העל
גואטמלה נסיונל
גיברלטר ליגה עליונה
גרוזיה ליגה עליונה
גרוזיה ליגה שנייה
גרמניה בונדסליגה 1
גרמניה בונדסליגה 2
גרמניה ליגה 3
גרמניה אזורית צפון
גרמניה אזורית צפון-מזרח
גרמניה אזורית מערב
גרמניה אזורית דרום-מערב
גרמניה אזורית באיירן
גרמניה בונדסליגה נשים
ד.קוריאה ליגה עליונה
ד.קוריאה קיי ליג 2
ד.קוריאה קיי ליג 3
דנמרק סופרליגן
דנמרק ליגה שנייה
דנמרק ליגה שלישית
דנמרק ליגה רביעית
דרום אפריקה פרמייר ליג
הודו סופר ליגה
הודו איי-ליג
הולנד ארדיביזה
הולנד ליגה שנייה
הולנד ליגה שלישית
הונג קונג ליגה 1
הונגריה ליגה עליונה
הונגריה ליגה שנייה
הונדורס נסיונל
וויילס פרמייר ליג
וייטנאם ליגה עליונה
וייטנאם ליגה שנייה
ונצואלה פרימרה
טג'יקיסטן ליגה עליונה
טוניסיה ליגה עליונה
טורקיה סופרליג
טורקיה ליגה שנייה
טורקיה ליגה שלישית
טורקמניסטן טורקמני
טורקמניסטן ליגת המילואים
טיוואן ליגה ראשונה
טיוואן ליגת נשים
יוון ליגה עליונה
יוון סופר ליג 2
יוון ליגה שניה
יפן ליגה עליונה
יפן ליגה שנייה
ירדן ליגה עליונה
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
ישראל ליגה א'
ישראל ליגה ב'
כווית ליגה עליונה
לוקסמבורג ליגה עליונה
לטביה ליגה עליונה
לטביה ליגה שנייה
ליטא ליגה עליונה
ליטא ליגה שניה
מולדובה ליגה עליונה
מולדובה ליגה שנייה
מונטנגרו ליגה עליונה
מונטנגרו ליגה שניה
מלזיה ליגה עליונה
מלטה ליגה עליונה
מצרים ליגת העל
מקסיקו MX.ליגה
מקסיקו ליגה שנייה
מרוקו בוטולה פרו
נורבגיה ליגה עליונה
נורבגיה ליגה שניה
נורבגיה ליגה שלישית
נורבגיה ליגה רביעית
ניגריה ליגת העל
ניקרגואה פרימרה
ניקרגואה פרימרה U20
סוריה ליגה עליונה
סין ליגה עליונה
סין ליגה שניה
סינגפור ליגה עליונה
סלובניה ליגה עליונה
סלובניה ליגה שניה
סלובקיה סופר ליגה
סלובקיה ליגה שנייה
סן מרינו ליגה עליונה
ספרד פרימרה
ספרד ליגה שנייה
ספרד ליגה שלישית
ספרד ליגה רביעית
סקוטלנד פרמייר ליג
סקוטלנד ליגה שנייה
סקוטלנד ליגה שלישית
סקוטלנד ליגה רביעית
סרביה סופר ליגה
סרביה ליגה שניה
ערב הסעודית ליגה עליונה
פולין אקסטראקלסה
פולין ליגה שנייה
פולין ליגה שלישית
פורטוגל פרימיירה ליגה
פורטוגל ליגה שנייה
פינלנד ליגה עליונה
פינלנד ליגה שנייה
פינלנד ליגה שלישית
פרגוואי פרימרה
פרו פרימרה
צ'ילה פרימרה
צ'כיה גמברינוס ליגה
צ'כיה ליגה שנייה
צפון.אירלנד פרמייר ליג
צפון.אירלנד צ'מפיונשיפ 1
צפון.מקדוניה ליגה עליונה
צרפת ליגה 1
צרפת ליגה שנייה
צרפת ליגה שלישית
קאטר ליגה עליונה
קולומביה פרימרה א
קוסובו ליגה עליונה
קוסטה ריקה פרימרה
קזחסטן סופרליגה
קזחסטן ליגה שנייה
קירגיזסטן ליגה עליונה
קנדה פרמייר ליג
קנדה ק.ס.ל.
קניה ליגת העל
קפריסין ליגה עליונה
קפריסין ליגה שנייה
קרואטיה ליגה עליונה
קרואטיה ליגה שנייה
רומניה דיביזיה א'
רומניה ליגה שנייה
רוסיה פרמייר ליג
רוסיה ליגה שנייה
רוסיה ליגה שלישית
רוסיה סופרליג נשים
רוסיה צעירים
שבדיה אלסבנסקן
שבדיה ליגה שנייה
שבדיה ליגה שלישית
שבדיה ליגה רביעית
שוויץ סופרליג
שוויץ ליגה שנייה
תאילנד ליגה עליונה





27.07.202128.07.202129.07.2021  היום  31.07.202101.08.202102.08.2021
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו

   אולימפיאדה.נשים - 1/4 גמר
26'קנדה (נשים)ברזיל (נשים) 0:0
12:00בריטניה הגדולה (נשים)אוסטרליה (נשים) 
13:00שבדיה (נשים)יפן (נשים) 
14:00הולנד (נשים)ארה'ב (נשים) 


   אוזבקיסטן. פרמייר ליג
18:00לוקומוטיב טשקנטנסאף קארשי 
18:00משיאל מובארקסורחאן 
   אוסטריה. ליגה שלישית. טירול
20:00אימסטטירול-2 וואטנס 
20:00אינסברוקואקר-2 אינסברוק 
20:00האל אס.וו.טלפס 
20:00קיצביאלקופשטיין 
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
19:30סטריפ-פינגוינה 1894 
20:00ברוק לייטהלאובנדורף 
20:30דראסבורגנויזידלר 
20:30ווינר שפורטקלאבמנסדורפ 
20:30טראיסקירהןקאראבך וינה 
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
20:00אוניון גורטןשטאדל פאורה 
20:00גלייסדורףפקלאמרט 
20:00ווילסאלרהייליגן 
20:00טרייבךבאד גלאיכנברג 
20:00קלסדורףהרטה ווילס 
20:00שטורם-2 גראץוויץ 
   אוסטריה. ליגה שנייה
19:30גראזרהורן 
19:30ואקר אינסברוקקאפפנברג 
19:30לאפניץאוסטריה לוסטנאו 
19:30ליפרינגסנט פולטן 
19:30ראפיד-2 וינהפאשינג לאסק -2 
21:25פלורידסדורפראוסטריה-2 וינה 
   אוסטרליה. בריזביין פרמייר ליג
13:30סנטינארי סטורמרסמאונט גרבאט 
   אוסטרליה. ויקטוריה אנ.פי.אל.
13:00גרין גאליבנטלי גרינס 
13:30דנדנונג סיטימלבורן נייטס 
   אוקראינה. ליגה 3 - בית B
18:00טאבריה סימפרופולאנרגיה קאחובקה 
   אוקראינה. ליגה עליונה
19:00פ.צ. לבובשאחטאר דונייצק 
21:00קולוס קובליבקהמטליסט 1925 חרקוב 
   אורוגוואי. פרימרה. אפרטורה
21:00רנטיסטאססרו לארגו 
   אירלנד. ליגה שנייה
21:45אטלוןטריטי יונייטד 
21:45ווקספורדגאלווי יונייטד 
21:45קאבינטיליבריי וונדררס 
21:45קורק סיטייו סי די דבלין 
21:45שלבורןקוב רמבלרס 
   אירלנד. פרמייר ליג
פין הארפסבוהמיאנס 
21:45דרוהדה יונייטדווטרפורד 
22:00שמרוק רוברססנט פטריק אתלטיק 
   אירן. ליגה עליונה
19:45אליומיניום אראקמסזדה סולמן 
19:45אסטגלאלספהאן 
19:45גול גוהארמאזנדראן 
19:45זוב אהןמס רפסנג'אן 
19:45טרקטור סאזיסאיפה 
19:45סנט נאפטמאשין סאזי טבריז 
19:45פאיקןפרספוליס 
19:45שאהר חודרופולאד ח'וזסתאן 
   אלג'יריה. ליגת העל
19:45בלואיזדאדקאבילי 
   אסטוניה. ליגה עליונה
נומה קאליו טאליןלגיון טאלין 
19:30וואפרוס פרנוקורסארה 
   ארגנטינה. סופרליגה. שלב השני
ניואלס אולד-בויסאסטודיאנטס לה פלאטה 2:4
   ארמניה. פרמייר ליג
18:00בי.קיי.אם.איי.פיוניק ירוואן 
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב הראשון
21:00סלאביה סופיהצרסקו סלו 
   בולגריה. ליגה שנייה
צסק''א-2 1948 סופיהנפטוחימיק 
18:30דוברוג'הבוטב-2 פלובדיב 
18:30חבארמיניור פרניק 
18:30מריצה פלובדיבמונטאנה 
19:00סימיטלייאנטרה גברובו 
20:00ראזגרד-2ייטאר וליקו טארנובו 
   בוליביה. פרימרה
22:00סן חוזהנאסיונל פוטוסי 
   בוסניה . ליגה עליונה
21:00סלובודה טוזלהלאוטר טרבינייה 
   בלארוס. ליגה עליונה
20:30אנרגטיק בגו מינסקרוך ברסט 
   בלארוס. ליגת המילואים
12:00סמורגון (מילואים)סלוויה מוזיר (מילואים) 
16:30איסלוץ' (מילואים)סליהורסק (מילואים) 
   בלארוס. ליגת נשים
בוברויסק (נשים)זורקה בגו (נשים) 
בלארוס U19 (נשים)גומל (נשים) 
דינמו מינסק (נשים)דינמו ברסט (נשים) 
נמאן הורודנה (נשים)פ.צ. מינסק (נשים) 
18:00דנייפר מוגילב (נשים)ויטבסק (נשים) 
   בלגיה. יופילר ליג. שלב הראשון
21:45ראסינג גנקאוסטנדה 
   ברזיל. סרייה ב
22:00גויאסאופראריו 
   גביע.הזהב - 1/2 גמר
מקסיקוקנדה 1:2
קאטרארה''ב 1:0
   גואטמלה. נסיונל. אפרטורה
20:00דפורטיבו מלאקאטקוסנטה לוסיה 
   גרמניה. אזורית באיירן
19:30אשפנבורגגרוטר פורט 2 
20:00אונטרהאכינגאאוגסבורג-2 
20:00באיירן-2 מינכןאיכשטט 
20:00באירייטבורגהאוזן 
20:00בוכבאחריינ לכ 
20:00רוזנהייםנירנברג-2 
20:30ממינגןאילרטיסן 
   גרמניה. אזורית צפון-מזרח
20:00חמניצרפיורסטנוולדה 
   גרמניה. בונדסליגה 2
19:30פאדרבורןנירנברג 
19:30קרלסרוההדרמשטאדט 
   גרמניה. ליגה 3
20:00דואיסבורגהאבלסה 
   דנמרק. ליגה שנייה. שלב הראשון
20:00הוברווונסיוסל 
20:00יאמרבוגטלינגבי 
   הונגריה. ליגה עליונה
19:15פאקשמזוקובסד 
21:30דיירמוטמ.ט.ק. 
   יפן. ליגה עליונה
12:00קונסאדולה סאפורוגמבה אוסקה 
   ליטא. ליגה עליונה
18:00באנגה גארגז'דאיטלשאי 
   ליטא. ליגה שניה
שילאסז'ליגריס-2 וילנה 
18:00ריעריאי 2קרטינגה 
19:00אטמוספירה מז'ייקיאיבאברונגס 
20:00לייטבה יונבהסודובה 2 
   מולדובה. ליגה שנייה
סוקליאהאפ. סי. אם. אונגני 
סוקצסאיסקרה ריבניצה 
ספראנצה דרוקיהטרסטייני 
ספרטאנייאולימפ קומראט 
18:00דאצ'יה בויוקאניפ.צ. קאהול-2005 
18:00שריף-2 טירספולויקטוריה בארדר 
   סין. ליגה עליונה. שלב הראשון - בית A
13:00גוואנגז'ו סיטיקינגדאו אפ.סי. 
13:00שנדונג טאישאןהנן סונשאן לונמן 
15:00קנגז'וצ'ונצין ליפאן 
15:00רנז'ן רוביגוואנגז'ו 
   סינגפור. ליגה עליונה
14:45הוגאנג יונייטדאלבירקס ניגטה 
   סלובניה. ליגה עליונה
21:15אליומינירדומלה 
   סלובניה. ליגה שניה
19:00טריגלאבגוריצה 
   סלובקיה. ליגה שנייה
18:00שאמוריןסלובן-2 ברטיסלבה 
19:00פודברזובהרוהוז'ניק 
   סלובקיה. סופר ליגה. שלב הראשון
21:00סרדרוז'ומברוק 
   סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
19:55פרולטר נובי סאדנובי פאזאר 
22:00נאפרדק קרושבץראדניצ'קי 1923 
   פולין. אקסטראקלסה
19:00זגלביה לוביןגורניק לצ'נה 
21:30גורניק זאבז'הלך פוזנאן 
   פולין. ליגה שנייה
19:00אודרה אופולהמדז לגניצה 
21:30טיכיל.ק.ס. לודז' 
   פינלנד. ליגה עליונה. שלב הראשון
18:30אילבסא.ס. אאולו 
18:30לאהטיקיי.טי.פי קוטקה 
   פינלנד. ליגה שלישית. בית A
18:30פפו לאפנראנטהפקה קוטקה 
   פינלנד. ליגה שנייה
18:30ט.פ.ס. טורקואם. פי. מיקלי 
   צ'ילה. פרימרה
אוניברסידד דה צ'ילהנובלנסה 1:1
   צ'כיה. גמברינוס ליגה
20:00טפליצהסלביה פראג 
   צ'כיה. ליגה שנייה
19:00אוסטי נאד לאבםויסוצ'ינה 
   קזחסטן. גביע. שלב הבתים - בית B
17:00טאראזאטיראו 
   קרואטיה. ליגה עליונה
21:00לוקומוטיבה זאגרבדראגובוליאץ 
   רומניה. דיביזיה א'. שלב הראשון
19:00גז מתאן מדיאשארג'ש פיטשטי 
21:30ראפיד בוקרשטפארול קונסטנצה 
   רוסיה. פרמייר ליג
19:00ארסנל טולהרובין קאזאן 
19:00קריליה סובטובספרטק מוסקבה 
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון גוטלנד
20:00אודבולדאהלפורס 
20:00לידצ'פינגגנבסטד 
   שוויץ. ליגה שנייה
21:30וינטרטורויל 1900 
   ידידות.מועדונים - יולי
לאס פאלמססן פרננדו 
11:00הרטה ברליןאל הילאל 
11:00ויטקוביצהולסקה ליזיריצי 
12:00ליירהאנדיאה 
12:30לאס פאלמססן פרננדו 
17:00נאסטבדב. 93 קופנהאגן 
17:00קולחתי 1913 פותיבאייה זוגדידי 
17:30דורדרכטפורטונה סיטארד 
17:30שטרסבורפרייבורג 
18:00בורוסיה דורטמונדבולוניה 
18:00פיורנטינהוירטוס ורונה 
18:00קאדיזאספניול 
18:30ברברנדסקיבה 
19:00אורליאן יו אס 45סן פריווה סן אילר 
19:00וילפראנשאביאן טונון 
19:00לס הרביהשולה 
19:30ברמראולדנבורג 1894 
19:30קונקרנוואן 
19:30שאטורושארטר 
19:45הראקלס אלמלוואלבייק 
20:00בורק-אן-ברסאנסי 
20:00ולנסיהלבנטה 
20:00יידדלוךאטלאס דלמנהורסט 
20:00נ.א.ק. ברדהלומל יונייטד 
20:00ניימיכןאו.פ.י. אירקליון 
20:00סראגוסהאטרומיטוס אתונה 
20:00פ.צ. איינדהובןליירסה קמפנזונן 
20:00קיקרס אמדןאלמניה אאכן 
20:00קרטילרד סטאר 93 
20:30יקלאנואוקם מורסיה 
20:30קאמבוראמן 
21:00דן בושטק טיל 
21:00היידגרימסבי 
21:00ויצ'נצהלצ'ה 
21:00סנדרלנדהאל 
21:00פואנלברדהחטאפה 
21:00פליטווד טאוןלידס 
21:00קרליילהאליפקס 
21:30וויגןפרסטון 
21:30נוקברדהפורטדאון 
21:45בארטוןניוקאסל 
21:45צ'יפנהם טאוןטונטון 
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה האזורית
הליגה.האירופית
יורו
ליגת האומות של אופ''א
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
ליגת האומות של קונקאקאף
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
ליגה של קונקאקאף
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
גביע קוסאפא
סופרקאפ של אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה.גברים
אולימפיאדה.נשים
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
גביע האומות הערביות
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים