ligot.net - כדורגל סלובקי, ליגה שנייה 2021/2022, עונה סדירה
  סלובקיה

סופר ליגה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ



כדורגל סלובקי, ליגה שנייה 2021/2022 >> עונה סדירה



 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

3020.05.2022דובניצהפוחוב0:0 (0:0)  
3020.05.2022הומנהסקאליצה1:2 (0:1)  
3020.05.2022ז'ילינה 2שאמורין1:1 (1:0)  
3020.05.2022טרבשובקומארנו2:0 (0:0)  
3020.05.2022סלובן-2 ברטיסלבהפודברזובה2:1 (0:1)  
3020.05.2022פטרז'לקהנמסטובו0:6 (0:3)  
3020.05.2022קושיצה פ.ק.ברדיוב2:2 (0:0)  
3020.05.2022רוהוז'ניקבאנסקה ביסטריצה3:1 (2:0)  

2913.05.2022באנסקה ביסטריצההומנה0:3 (0:3)  
2913.05.2022נמסטובורוהוז'ניק1:0 (0:0)  
2913.05.2022סקאליצהסלובן-2 ברטיסלבה0:3 (0:3)  
2913.05.2022פודברזובהברדיוב1:7 (1:3)  
2913.05.2022פוחובטרבשוב0:2 (0:0)  
2913.05.2022קומארנופטרז'לקה0:6 (0:1)  
2913.05.2022קושיצה פ.ק.ז'ילינה 21:2 (1:1)  
2913.05.2022שאמוריןדובניצה0:4 (0:1)  

2808.05.2022פטרז'לקהפוחוב1:3 (1:1)  
2807.05.2022ברדיובסקאליצה3:0 (2:0)  
2807.05.2022הומנהרוהוז'ניק2:4 (1:1)  
2807.05.2022ז'ילינה 2פודברזובה5:3 (0:1)  
2807.05.2022טרבשובשאמורין0:4 (0:2)  
2807.05.2022קומארנונמסטובו1:4 (1:1)  
2807.05.2022קושיצה פ.ק.דובניצה0:2 (0:1)  
2806.05.2022סלובן-2 ברטיסלבהבאנסקה ביסטריצה2:2 (1:1)  

2701.05.2022שאמוריןפטרז'לקה0:2 (0:0)  
2730.04.2022באנסקה ביסטריצהברדיוב1:3 (1:1)  
2730.04.2022נמסטובוהומנה2:0 (0:0)  
2730.04.2022סקאליצהז'ילינה 20:4 (0:0)  
2730.04.2022רוהוז'ניקסלובן-2 ברטיסלבה6:0 (2:0)  
2729.04.2022פודברזובהדובניצה0:8 (0:3)  
2729.04.2022פוחובקומארנו1:0 (0:0)  
2729.04.2022קושיצה פ.ק.טרבשוב1:4 (0:3)  

2624.04.2022ז'ילינה 2באנסקה ביסטריצה1:0 (1:0)  
2624.04.2022פטרז'לקהקושיצה פ.ק.8:3 (3:0)  
2623.04.2022ברדיוברוהוז'ניק3:2 (2:0)  
2623.04.2022דובניצהסקאליצה1:3 (0:0)  
2623.04.2022טרבשובפודברזובה4:0 (3:0)  
2623.04.2022סלובן-2 ברטיסלבההומנה3:2 (2:1)  
2623.04.2022פוחובנמסטובו0:2 (0:0)  
2623.04.2022קומארנושאמורין2:0 (2:0)  

2320.04.2022באנסקה ביסטריצהפטרז'לקה1:3 (0:2)  

2517.04.2022רוהוז'ניקז'ילינה 21:1 (1:1)  
2517.04.2022שאמוריןפוחוב3:2 (2:1)  
2516.04.2022באנסקה ביסטריצהדובניצה0:1 (0:0)  
2516.04.2022הומנהברדיוב1:2 (1:2)  
2516.04.2022נמסטובוסלובן-2 ברטיסלבה1:2 (0:1)  
2516.04.2022סקאליצהטרבשוב1:4 (1:2)  
2515.04.2022פודברזובהפטרז'לקה3:2 (0:2)  
2515.04.2022קושיצה פ.ק.קומארנו1:0 (1:0)  

2313.04.2022נמסטובוברדיוב0:2 (0:1)  

2410.04.2022ז'ילינה 2הומנה0:3 (0:0)  
2410.04.2022פטרז'לקהסקאליצה2:0 (2:0)  
2410.04.2022שאמוריןנמסטובו1:2 (0:1)  
2409.04.2022ברדיובסלובן-2 ברטיסלבה2:1 (2:0)  
2409.04.2022דובניצהרוהוז'ניק0:2 (0:1)  
2409.04.2022טרבשובבאנסקה ביסטריצה1:1 (0:1)  
2409.04.2022קומארנופודברזובה4:0 (3:0)  
2408.04.2022קושיצה פ.ק.פוחוב0:2 (0:2)  

2205.04.2022שאמוריןפודברזובה1:1 (0:0)  

2303.04.2022רוהוז'ניקטרבשוב1:0 (1:0)  
2302.04.2022הומנהדובניצה1:1 (0:0)  
2302.04.2022סלובן-2 ברטיסלבהז'ילינה 21:2 (1:1)  
2302.04.2022סקאליצהקומארנו1:1 (1:0)  
2301.04.2022פודברזובהפוחוב0:4 (0:1)  
2301.04.2022קושיצה פ.ק.שאמורין0:0 (0:0)  

2227.03.2022רוהוז'ניקפטרז'לקה1:1 (0:0)  
2226.03.2022דובניצהסלובן-2 ברטיסלבה0:0 (0:0)  
2226.03.2022ז'ילינה 2ברדיוב0:1 (0:0)  
2226.03.2022טרבשובהומנה1:1 (1:0)  
2226.03.2022פוחובסקאליצה2:1 (1:0)  
2226.03.2022קומארנובאנסקה ביסטריצה1:2 (1:0)  
2225.03.2022קושיצה פ.ק.נמסטובו2:6 (2:4)  

2022.03.2022קושיצה פ.ק.סקאליצה2:2 (1:0)  

1922.03.2022נמסטובודובניצה1:0 (0:0)  

2120.03.2022סלובן-2 ברטיסלבהטרבשוב1:2 (1:2)  
2120.03.2022רוהוז'ניקקומארנו0:3 (0:0)  
2119.03.2022באנסקה ביסטריצהפוחוב1:4 (1:1)  
2119.03.2022ברדיובדובניצה1:1 (1:1)  
2119.03.2022הומנהפטרז'לקה0:1 (0:1)  
2119.03.2022סקאליצהשאמורין0:1 (0:0)  
2118.03.2022נמסטובוז'ילינה 20:0 (0:0)  
2118.03.2022פודברזובהקושיצה פ.ק.1:3 (0:2)  

2013.03.2022פטרז'לקהסלובן-2 ברטיסלבה1:4 (1:1)  
2013.03.2022קומארנוהומנה0:0 (0:0)  
2012.03.2022דובניצהז'ילינה 20:1 (0:1)  
2012.03.2022טרבשובברדיוב2:2 (1:0)  
2012.03.2022פוחוברוהוז'ניק0:1 (0:1)  
2012.03.2022שאמוריןבאנסקה ביסטריצה1:0 (0:0)  
2011.03.2022פודברזובהנמסטובו1:3 (0:2)  

1906.03.2022הומנהפוחוב3:0 (2:0)  
1906.03.2022ז'ילינה 2טרבשוב1:2 (0:1)  
1906.03.2022סלובן-2 ברטיסלבהקומארנו2:2 (0:1)  
1906.03.2022רוהוז'ניקשאמורין1:0 (0:0)  
1905.03.2022באנסקה ביסטריצהקושיצה פ.ק.1:3 (0:2)  
1905.03.2022ברדיובפטרז'לקה0:2 (0:1)  
1905.03.2022סקאליצהפודברזובה2:0 (1:0)  

1827.02.2022פטרז'לקהז'ילינה 21:0 (1:0)  
1827.02.2022שאמוריןהומנה1:1 (1:0)  
1826.02.2022דובניצהטרבשוב1:0 (1:0)  
1826.02.2022סקאליצהנמסטובו0:2 (0:0)  
1826.02.2022קומארנוברדיוב0:0 (0:0)  
1825.02.2022פודברזובהבאנסקה ביסטריצה0:2 (0:1)  
1825.02.2022פוחובסלובן-2 ברטיסלבה3:4 (0:2)  
1825.02.2022קושיצה פ.ק.רוהוז'ניק0:4 (0:0)  

1528.11.2021באנסקה ביסטריצהרוהוז'ניק1:4 (0:3)  

1727.11.2021הומנהקושיצה פ.ק.3:0 (2:0)  

1624.11.2021באנסקה ביסטריצהנמסטובו2:4 (1:2)  

1720.11.2021באנסקה ביסטריצהסקאליצה0:0 (0:0)  

1620.11.2021פודברזובההומנה0:3 (0:0)  

1714.11.2021סלובן-2 ברטיסלבהשאמורין1:3 (1:2)  
1714.11.2021רוהוז'ניקפודברזובה1:1 (0:0)  
1713.11.2021ברדיובפוחוב0:2 (0:1)  
1713.11.2021דובניצהפטרז'לקה2:1 (1:1)  
1713.11.2021ז'ילינה 2קומארנו1:1 (1:0)  
1713.11.2021נמסטובוטרבשוב1:1 (1:0)  

1607.11.2021פטרז'לקהטרבשוב0:0 (0:0)  
1607.11.2021שאמוריןברדיוב0:3 (0:2)  
1606.11.2021דובניצהקומארנו3:1 (0:0)  
1606.11.2021סקאליצהרוהוז'ניק0:2 (0:1)  
1606.11.2021פוחובז'ילינה 22:1 (0:1)  
1606.11.2021קושיצה פ.ק.סלובן-2 ברטיסלבה0:2 (0:0)  

1103.11.2021קושיצה פ.ק.פטרז'לקה1:3 (1:0)  

1003.11.2021טרבשובסקאליצה1:2 (1:0)  

1202.11.2021דובניצהפודברזובה2:1 (0:1)  

1531.10.2021שאמוריןז'ילינה 20:3 (0:2)  
1530.10.2021ברדיובקושיצה פ.ק.3:0 (2:0)  
1530.10.2021נמסטובופטרז'לקה3:1 (2:1)  
1530.10.2021סקאליצההומנה1:0 (1:0)  
1530.10.2021פוחובדובניצה2:1 (1:1)  
1530.10.2021קומארנוטרבשוב1:4 (0:3)  
1529.10.2021פודברזובהסלובן-2 ברטיסלבה0:5 (0:3)  

927.10.2021סקאליצהפטרז'לקה0:2 (0:2)  

1425.10.2021דובניצהשאמורין2:1 (0:1)  
1424.10.2021פטרז'לקהקומארנו2:2 (0:1)  
1424.10.2021רוהוז'ניקנמסטובו1:2 (1:2)  
1423.10.2021ברדיובפודברזובה2:0 (1:0)  
1423.10.2021הומנהבאנסקה ביסטריצה1:1 (1:0)  
1423.10.2021ז'ילינה 2קושיצה פ.ק.2:3 (1:1)  
1423.10.2021טרבשובפוחוב1:2 (1:0)  
1423.10.2021סלובן-2 ברטיסלבהסקאליצה2:1 (0:1)  

1220.10.2021פטרז'לקהשאמורין0:7 (0:2)  

1317.10.2021רוהוז'ניקהומנה1:0 (0:0)  
1317.10.2021שאמוריןטרבשוב0:2 (0:0)  
1316.10.2021באנסקה ביסטריצהסלובן-2 ברטיסלבה0:1 (0:0)  
1316.10.2021דובניצהקושיצה פ.ק.2:1 (1:1)  
1316.10.2021נמסטובוקומארנו2:0 (1:0)  
1316.10.2021סקאליצהברדיוב0:2 (0:1)  
1316.10.2021פוחובפטרז'לקה1:1 (0:0)  
1315.10.2021פודברזובהז'ילינה 20:3 (0:0)  

1013.10.2021ברדיובהומנה0:0 (0:0)  

1210.10.2021סלובן-2 ברטיסלבהרוהוז'ניק1:0 (0:0)  
1209.10.2021ברדיובבאנסקה ביסטריצה1:0 (1:0)  
1209.10.2021הומנהנמסטובו0:2 (0:1)  
1209.10.2021ז'ילינה 2סקאליצה2:0 (0:0)  
1209.10.2021טרבשובקושיצה פ.ק.3:0 (1:0)  
1209.10.2021קומארנופוחוב1:3 (0:2)  

1103.10.2021רוהוז'ניקברדיוב1:1 (1:1)  
1102.10.2021באנסקה ביסטריצהז'ילינה 22:3 (1:2)  
1102.10.2021הומנהסלובן-2 ברטיסלבה0:1 (0:1)  
1102.10.2021נמסטובופוחוב4:0 (2:0)  
1102.10.2021סקאליצהדובניצה1:4 (0:3)  
1102.10.2021שאמוריןקומארנו2:1 (1:1)  
1101.10.2021פודברזובהטרבשוב0:3 (0:1)  

1026.09.2021סלובן-2 ברטיסלבהנמסטובו0:3 (0:1)  
1026.09.2021פטרז'לקהפודברזובה1:0 (1:0)  
1025.09.2021דובניצהבאנסקה ביסטריצה1:0 (1:0)  
1025.09.2021ז'ילינה 2רוהוז'ניק1:1 (1:1)  
1025.09.2021פוחובשאמורין1:2 (0:0)  
1025.09.2021קומארנוקושיצה פ.ק.1:1 (0:0)  

919.09.2021רוהוז'ניקדובניצה2:1 (0:1)  
918.09.2021באנסקה ביסטריצהטרבשוב0:3 (0:2)  
918.09.2021הומנהז'ילינה 20:1 (0:1)  
918.09.2021נמסטובושאמורין4:1 (3:0)  
918.09.2021סלובן-2 ברטיסלבהברדיוב1:2 (1:2)  
918.09.2021פוחובקושיצה פ.ק.2:1 (2:0)  
917.09.2021פודברזובהקומארנו3:2 (1:0)  

812.09.2021דובניצההומנה1:2 (0:0)  
812.09.2021ז'ילינה 2סלובן-2 ברטיסלבה0:5 (0:3)  
812.09.2021פטרז'לקהבאנסקה ביסטריצה2:1 (1:0)  
811.09.2021ברדיובנמסטובו1:4 (1:2)  
811.09.2021טרבשוברוהוז'ניק2:1 (2:0)  
811.09.2021פוחובפודברזובה2:0 (0:0)  
811.09.2021קומארנוסקאליצה0:2 (0:1)  
811.09.2021שאמוריןקושיצה פ.ק.3:4 (2:2)  

705.09.2021סלובן-2 ברטיסלבהדובניצה2:2 (1:1)  
704.09.2021באנסקה ביסטריצהקומארנו0:2 (0:1)  
704.09.2021ברדיובז'ילינה 21:0 (1:0)  
704.09.2021הומנהטרבשוב0:3 (0:2)  
704.09.2021נמסטובוקושיצה פ.ק.3:1 (2:1)  
704.09.2021סקאליצהפוחוב0:1 (0:0)  
703.09.2021פודברזובהשאמורין0:3 (0:0)  

629.08.2021דובניצהברדיוב2:2 (1:1)  
629.08.2021ז'ילינה 2נמסטובו0:9 (0:6)  
629.08.2021פטרז'לקההומנה1:1 (1:0)  
628.08.2021טרבשובסלובן-2 ברטיסלבה0:1 (0:0)  
628.08.2021פוחובבאנסקה ביסטריצה2:0 (1:0)  
628.08.2021קומארנורוהוז'ניק0:1 (0:0)  
628.08.2021קושיצה פ.ק.פודברזובה2:0 (0:0)  
628.08.2021שאמוריןסקאליצה1:0 (0:0)  

522.08.2021ז'ילינה 2דובניצה3:4 (0:2)  
522.08.2021סלובן-2 ברטיסלבהפטרז'לקה2:0 (1:0)  
522.08.2021רוהוז'ניקפוחוב2:3 (1:1)  
521.08.2021באנסקה ביסטריצהשאמורין1:1 (0:0)  
521.08.2021ברדיובטרבשוב0:0 (0:0)  
521.08.2021הומנהקומארנו0:1 (0:0)  
521.08.2021נמסטובופודברזובה4:2 (0:1)  
521.08.2021סקאליצהקושיצה פ.ק.0:2 (0:1)  

718.08.2021פטרז'לקהרוהוז'ניק1:4 (0:2)  

415.08.2021פטרז'לקהברדיוב1:2 (1:1)  
415.08.2021שאמוריןרוהוז'ניק2:1 (2:0)  
414.08.2021דובניצהנמסטובו0:4 (0:2)  
414.08.2021טרבשובז'ילינה 20:3 (0:3)  
414.08.2021פוחובהומנה1:0 (1:0)  
414.08.2021קומארנוסלובן-2 ברטיסלבה0:2 (0:1)  
413.08.2021פודברזובהסקאליצה3:1 (0:1)  
413.08.2021קושיצה פ.ק.באנסקה ביסטריצה2:1 (0:1)  

308.08.2021ז'ילינה 2פטרז'לקה4:1 (1:0)  
308.08.2021סלובן-2 ברטיסלבהפוחוב1:1 (0:0)  
308.08.2021רוהוז'ניקקושיצה פ.ק.7:1 (4:0)  
307.08.2021באנסקה ביסטריצהפודברזובה3:2 (2:2)  
307.08.2021ברדיובקומארנו4:1 (1:1)  
307.08.2021הומנהשאמורין1:3 (1:2)  
307.08.2021טרבשובדובניצה1:1 (0:0)  
307.08.2021נמסטובוסקאליצה0:0 (0:0)  

201.08.2021פטרז'לקהדובניצה0:3 (0:1)  
231.07.2021טרבשובנמסטובו0:1 (0:1)  
231.07.2021סקאליצהבאנסקה ביסטריצה0:0 (0:0)  
231.07.2021פוחובברדיוב1:1 (0:0)  
231.07.2021קומארנוז'ילינה 21:1 (0:1)  
231.07.2021קושיצה פ.ק.הומנה1:1 (1:1)  
230.07.2021פודברזובהרוהוז'ניק1:2 (0:0)  
230.07.2021שאמוריןסלובן-2 ברטיסלבה0:6 (0:2)  

125.07.2021ז'ילינה 2פוחוב2:2 (1:1)  
125.07.2021סלובן-2 ברטיסלבהקושיצה פ.ק.3:0 (0:0)  
125.07.2021רוהוז'ניקסקאליצה1:0 (0:0)  
124.07.2021ברדיובשאמורין1:0 (1:0)  
124.07.2021הומנהפודברזובה0:1 (0:0)  
124.07.2021טרבשובפטרז'לקה0:1 (0:1)  
124.07.2021נמסטובובאנסקה ביסטריצה7:0 (2:0)  
124.07.2021קומארנודובניצה0:1 (0:0)  




 טבלה: כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 פודברזובה 30 24 2 4 8625 61+ 74 נ נ נ נ נ ה 30 0 28 2 21 9 14 16 8 22 4 26
2 באנסקה ביסטריצה 30 21 6 3 6224 38+ 69 נ נ ת נ נ נ 28 2 22 8 16 14 11 19 6 24 2 28
3 סקאליצה 30 19 5 6 4920 29+ 62 ה נ נ נ ה נ 27 3 22 8 12 18 6 24 2 28 0 30
4 קומארנו 30 17 8 5 5129 22+ 59 נ נ נ נ ה נ 28 2 23 7 13 17 10 20 5 25 1 29
5 קושיצה פ.ק. 30 17 5 8 7338 35+ 56 ת נ נ נ נ ה 29 1 28 2 21 9 13 17 6 24 4 26
6 הומנה 30 16 8 6 3630 6+ 56 נ ה נ נ נ נ 28 2 20 10 12 18 3 27 2 28 1 29
7 שאמורין 30 13 5 12 4742 5+ 44 ת נ ה נ נ ה 29 1 24 6 17 13 9 21 5 25 3 27
8 פטרז'לקה 30 12 5 13 5448 6+ 41 נ ה נ ה ה ה 29 1 25 5 17 13 13 17 8 22 4 26
9 ז'ילינה 2 30 10 7 13 4648 2- 37 ת ה ה ה ה ת 29 1 23 7 17 13 9 21 7 23 3 27
10 טרבשוב 30 9 7 14 2848 20- 34 ה ה נ ה ה ה 28 2 23 7 16 14 6 24 3 27 0 30
11 דובניצה 30 8 7 15 3351 18- 31 ת ה ה ה נ ה 28 2 22 8 17 13 9 21 3 27 2 28
12 פוחוב 30 8 5 17 3649 13- 29 ת נ ה ה נ נ 29 1 25 5 16 14 9 21 4 26 1 29
13 רוהוז'ניק 30 8 5 17 3058 28- 29 ה נ ה ה נ ת 30 0 22 8 15 15 9 21 7 23 3 27
14 סלובן-2 ברטיסלבה 30 7 5 18 3661 25- 26 ה ה ת נ ה ה 29 1 25 5 21 9 11 19 7 23 3 27
15 ברדיוב 30 3 9 18 2654 28- 18 ת ה ה ה ה ה 27 3 23 7 15 15 8 22 4 26 1 29
16 נמסטובו 30 2 3 25 1987 68- 9 ה ה ה ה ה נ 28 2 25 5 18 12 14 16 9 21 6 24
עלייה  
ירידה