ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2021/2022 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
פלייאוף - 1/2 גמר
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2021/2022 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.21   אוגוסט.21   ספטמבר.21   אוקטובר.21   נובמבר.21   דצמבר.21   פברואר.22   מרץ.22   אפריל.22   מאי.22  


1928.11.2021וידזב לודז'זגלביה סוסנובייץ2:3 (1:2)  
1928.11.2021טיכירסוביה ז'שוב1:0 (0:0)  
1928.11.2021סאנדציהגורניק פולקוביצה1:1 (0:1)  
1927.11.2021חרוברי גלוגובארקה גדניה0:1 (0:0)  
1927.11.2021פוסצ'הקורונה קיאלצה2:5 (1:4)  
1926.11.2021אודרה אופולהפודבסקידזי1:1 (1:0)  
1926.11.2021גאקאאס קטוביצהמדז לגניצה3:2 (1:1)  
1926.11.2021סקרה צ'נסטוחובהל.ק.ס. לודז'0:0 (0:0)  

1724.11.2021זגלביה סוסנובייץחרוברי גלוגוב2:3 (0:3)  
1724.11.2021קורונה קיאלצהטיכי1:0 (1:0)  

1822.11.2021סאנדציהוידזב לודז'2:2 (1:0)  
1821.11.2021חרוברי גלוגובאולשטין0:2 (0:1)  
1821.11.2021ל.ק.ס. לודז'טיכי0:2 (0:1)  
1820.11.2021זגלביה סוסנובייץארקה גדניה0:1 (0:1)  
1820.11.2021סקרה צ'נסטוחובהקורונה קיאלצה4:1 (1:1)  
1820.11.2021פודבסקידזיגורניק פולקוביצה0:4 (0:1)  
1819.11.2021מדז לגניצהאודרה אופולה0:2 (0:0)  
1819.11.2021פוסצ'היאסטשמבה0:0 (0:0)  

617.11.2021סאנדציהסקרה צ'נסטוחובה1:0 (0:0)  

1715.11.2021מדז לגניצהגורניק פולקוביצה1:3 (0:0)  
1714.11.2021יאסטשמבהסקרה צ'נסטוחובה1:0 (1:0)  
1714.11.2021סאנדציהארקה גדניה1:3 (1:2)  
1713.11.2021ל.ק.ס. לודז'גאקאאס קטוביצה0:1 (0:0)  
1713.11.2021פודבסקידזיוידזב לודז'0:4 (0:0)  
1712.11.2021פוסצ'האולשטין2:0 (0:0)  
1712.11.2021רסוביה ז'שובאודרה אופולה3:3 (2:1)  

1607.11.2021אולשטיןזגלביה סוסנובייץ1:3 (1:2)  
1607.11.2021וידזב לודז'מדז לגניצה1:1 (1:1)  
1607.11.2021רסוביה ז'שובגורניק פולקוביצה0:0 (0:0)  
1606.11.2021גאקאאס קטוביצהקורונה קיאלצה0:1 (0:1)  
1606.11.2021חרוברי גלוגובסאנדציה0:1 (0:0)  
1606.11.2021טיכייאסטשמבה1:4 (0:2)  
1605.11.2021אודרה אופולהל.ק.ס. לודז'0:3 (0:2)  
1605.11.2021ארקה גדניהפודבסקידזי0:1 (0:0)  
1605.11.2021פוסצ'הסקרה צ'נסטוחובה2:1 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 מדז לגניצה 34 23 8 3 5622 34+ 77 נ נ נ נ נ ת 31 3 24 10 12 22 7 27 3 31 1 33
2 וידזב לודז' 34 18 8 8 5338 15+ 62 נ ה ה נ ה נ 31 3 24 10 17 17 12 22 4 30 2 32
3 ארקה גדניה 34 19 4 11 6239 23+ 61 נ ת ה ה נ נ 33 1 26 8 17 17 12 22 8 26 4 30
4 קורונה קיאלצה 34 15 11 8 4637 9+ 56 ת ה ה נ נ ה 30 4 23 11 17 17 8 26 3 31 1 33
5 אודרה אופולה 34 14 9 11 5146 5+ 51 ה נ נ נ ה ת 33 1 28 6 21 13 10 24 3 31 2 32
6 חרוברי גלוגוב 34 13 11 10 4334 9+ 50 נ ת ה ה ת נ 29 5 20 14 13 21 10 24 3 31 2 32
7 סאנדציה 34 12 11 11 3936 3+ 47 ה ת ת נ ה ת 29 5 20 14 15 19 7 27 3 31 1 33
8 גאקאאס קטוביצה 34 11 13 10 4447 3- 46 נ נ נ ת נ ת 30 4 24 10 18 16 13 21 4 30 2 32
9 פודבסקידזי 34 11 12 11 4841 7+ 45 ה ת נ ה נ ה 31 3 25 9 16 18 10 24 4 30 3 31
10 ל.ק.ס. לודז' 34 12 9 13 3337 4- 45 ה ה נ ה ה ה 31 3 22 12 10 24 5 29 2 32 0 34
11 רסוביה ז'שוב 34 11 11 12 4239 3+ 44 נ ה נ נ ת ת 31 3 21 13 14 20 7 27 5 29 3 31
12 טיכי 34 11 11 12 3741 4- 44 ת ה נ ה ה ת 31 3 24 10 14 20 6 28 3 31 0 34
13 סקרה צ'נסטוחובה 34 8 14 12 2841 13- 38 ת ה ת נ ה ת 27 7 18 16 13 21 8 26 3 31 0 34
14 פוסצ'ה 34 10 7 17 4150 9- 37 ה נ ה ת נ נ 33 1 25 9 17 17 10 24 3 31 2 32
15 זגלביה סוסנובייץ 34 8 12 14 4148 7- 36 ה ת ת נ ה ת 29 5 24 10 18 16 10 24 6 28 2 32
16 אולשטין 34 10 5 19 3252 20- 35 נ ת ת ה נ נ 32 2 24 10 16 18 6 28 3 31 3 31
17 גורניק פולקוביצה 34 5 14 15 3254 22- 29 ה נ ה ה נ ה 30 4 26 8 15 19 10 24 3 31 2 32
18 יאסטשמבה 34 5 10 19 3258 26- 25 ת נ ה ה ה ה 31 3 26 8 15 19 11 23 5 29 2 32
עלייה  
פלייאוף  
ירידה