ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2021 >> פברואר
  ידידות.מועדונים
 
ינואר
פברואר
מרץ
אפריל
מאי



כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2021 >> פברואר



01.02.2021דינמו קייב (אוקראינה)דינמו טביליסי (גרוזיה)0:1
01.02.2021טורפדו ז'ודינו (בלארוס)סלוצק (בלארוס)0:2
01.02.2021נמאן הורודנה (בלארוס)איסלוץ' (בלארוס)1:3
01.02.2021סוצ'י פ.צ. (רוסיה)קריליה סובטוב (רוסיה)2:1


01.02.2021סטרוגה (מקדוניה)טטקס טטובו (מקדוניה)1:3
01.02.2021סלאטינה (רומניה)קראיובה 1948 (רומניה)0:1
02.02.2021אובולון קייב (אוקראינה)פנדב (מקדוניה)1:2
02.02.2021אינגולץ (אוקראינה)ארדה (בולגריה)1:2
02.02.2021ארסנל דזרז'ינסק (בלארוס)קרומקאצ'י (בלארוס)0:1
02.02.2021באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)זמפלין (סלובקיה)2:0
02.02.2021בלשינה בוברויסק (בלארוס)דינמו מינסק (מילואים) (בלארוס)2:0
02.02.2021דגרפורס (שבדיה)אורברו סיוריאנסקה (שבדיה)0:6
02.02.2021דינמו מוסקבה (רוסיה)רודאר (מונטנגרו)1:3
02.02.2021מיאלבי (שבדיה)אסטרלן (שבדיה)1:2
02.02.2021מינאי (אוקראינה)דריטה גנילנה (קוסובו)1:0
02.02.2021ניקוביןג (דנמרק)קוגה (דנמרק)1:1
02.02.2021סטאל מלץ (פולין)רדומיאק רדום (פולין)1:1
02.02.2021סימיטלי (בולגריה)סטרומסקה (בולגריה)1:1
02.02.2021פ. צ. סראייבו (בוסניה והרצגובינה)לבסקי סופיה (בולגריה)0:1
02.02.2021צסק''א סופיה (בולגריה)בוטב וראצה (בולגריה)1:3
02.02.2021ראפיד בוקרשט (רומניה)קורונה בראשוב (רומניה)2:2
02.02.2021רובין קאזאן (רוסיה)חימקי (רוסיה)2:2
02.02.2021רודינה מוסקבה (רוסיה)פיוניק ירוואן (ארמניה)1:0
03.02.2021 ליטקס לובץ' (בולגריה)סימיטלי סופיה (בולגריה)0:0
03.02.2021אוהריד (מקדוניה)רנובה צפצ'ישטה (מקדוניה)2:2
03.02.2021אופה (רוסיה)שקופי (מקדוניה)0:0
03.02.2021אורברו (שבדיה)ברגה בורלנגה (שבדיה)1:1
03.02.2021אורנבורג (רוסיה)סלאביה סופיה (בולגריה)0:1
03.02.2021אחמט גרוזני (רוסיה)קיזילז'אר פטרופבלובסק (קזחסטן)1:5
03.02.2021אחמט גרוזני (רוסיה)לייפיה (לטביה)0:1
03.02.2021איסלוץ' (בלארוס)סלוצק (בלארוס)1:1
03.02.2021ארסנל טולה (רוסיה)מונטאנה (בולגריה)0:4
03.02.2021ארקה גדניה (פולין)חויניצ'אנקה (פולין)0:4
03.02.2021בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו)דניפרו 1 (אוקראינה)2:2
03.02.2021ברגלניצה שטיפ (מקדוניה)ראדניצ'קי סרמסקה (סרביה)1:0
03.02.2021דומז'אלה (סלובניה)נובה גוריצה (סלובניה)1:4
03.02.2021דניפרו 1 (אוקראינה)מטאלוגלובוס (רומניה)1:4
03.02.2021האמרבי (שבדיה)אקרופוליס (שבדיה)3:3
03.02.2021וארברג (שבדיה)טבוקר (שבדיה)1:0
03.02.2021ויבורג (דנמרק)הולסטברו (דנמרק)1:5
03.02.2021ויסוצ'ינה (צ'כיה)בלנסקו (צ'כיה)1:2
03.02.2021טורפדו ז'ודינו (בלארוס)נמאן הורודנה (בלארוס)2:2
03.02.2021טורפדו מוסקבה (רוסיה)פאקל וורונז' (רוסיה)1:1
03.02.2021טימישוארה (רומניה)פאנדורי טירגו-ג'יו (רומניה)0:5
03.02.2021יאסטשמבה (פולין)פולוניה וארשה (פולין)1:1
03.02.2021יאסטשמבה (פולין)לגיונובו (פולין)1:1
03.02.2021ל.ק.ס. לודז' (פולין)אלקסנדריה (אוקראינה)0:0
03.02.2021ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)פוסצ'ה (פולין)0:2
03.02.2021מורסיה (ספרד)צסק''א מוסקבה (רוסיה)3:1
03.02.2021מינאי (אוקראינה)מקדוניה גיורצ'ה פטרוב (מקדוניה)1:2
03.02.2021סאנדציה (פולין)אוסטרובייץ (פולין)1:1
03.02.2021ספורטיסט סווגה (בולגריה)בוטב איכטימן (בולגריה)1:3
03.02.2021סקיבה (דנמרק)הוברו (דנמרק)0:1
03.02.2021פ.צ. לבוב (אוקראינה)ורס רובנו (אוקראינה)1:3
03.02.2021פאקל וורונז' (רוסיה)צ'רטנובו (רוסיה)0:5
03.02.2021פוגון סדליצה (פולין)חלם (פולין)0:1
03.02.2021פליסטר ביטולה (מקדוניה)רבוטניצ'קי סקופיה (מקדוניה)1:1
03.02.2021צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)גורנה אוריאכוביצה (בולגריה)0:3
03.02.2021צ'רנומורץ באלצ'יק (בולגריה)צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)4:1
03.02.2021צ'רנומורץ בורגאס (בולגריה)סוזופול (בולגריה)1:1
03.02.2021קאליש (פולין)קלוצ'בורק (פולין)1:3
03.02.2021קונקורדיה קיאז'נה (רומניה)אוניריה סלובוזיה (רומניה)1:1
03.02.2021קיסר (קזחסטן)שקנדיה טטובו (מקדוניה)1:1
03.02.2021רדומיאק רדום (פולין)טומשוב (פולין)1:4
03.02.2021רודינה מוסקבה (רוסיה)אררט-ארמניה (ארמניה)1:1
03.02.2021רוך חוז'וב (פולין)זגלביה סוסנובייץ (פולין)2:0
03.02.2021שאחטאר דונייצק (אוקראינה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)1:0
04.02.2021אדמירה ווקר (אוסטריה)אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)1:5
04.02.2021ארסנל דזרז'ינסק (בלארוס)דינמו מינסק (מילואים) (בלארוס)2:4
04.02.2021בלשינה בוברויסק (בלארוס)קרומקאצ'י (בלארוס)2:1
04.02.2021דינמו מוסקבה (רוסיה)קאיראט (קזחסטן)0:2
04.02.2021הילרוד (דנמרק)ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)4:0
04.02.2021וורסקלה פולטבה (אוקראינה)זטה (מונטנגרו)1:2
04.02.2021זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)אררט-ארמניה (ארמניה)0:4
04.02.2021ליפרינג (אוסטריה)גראזר (אוסטריה)0:1
04.02.2021מולדה (נורבגיה)בראן (נורבגיה)1:2
04.02.2021מראני מרטבילי (גרוזיה)באייה זוגדידי (גרוזיה)2:5
04.02.2021סרד (סלובקיה)פטרז'לקה (סלובקיה)1:0
04.02.2021פרמד אמאגר (דנמרק)נאסטבד (דנמרק)1:0
04.02.2021צסק''א 1948 סופיה (בולגריה)דינמו קייב (אוקראינה)2:2
04.02.2021קולדינג איי.אף (דנמרק)פרדריסיה (דנמרק)4:1
04.02.2021קראסנודר (רוסיה)לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)1:1
04.02.2021רוך לבוב (אוקראינה)אולימפיק דונצק (אוקראינה)1:0
04.02.2021רוסטוב (רוסיה)קראסנודר (רוסיה)2:0
05.02.2021 ליטקס לובץ' (בולגריה)בוטב וראצה (בולגריה)1:2
05.02.2021אולימפיק דונצק (אוקראינה)ארדה (בולגריה)2:2
05.02.2021אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)דורנבירן (אוסטריה)0:1
05.02.2021אלפסבורג (שבדיה)הלסינבורג (שבדיה)0:1
05.02.2021אמסטטן (אוסטריה)פאשינג לאסק -2 (אוסטריה)0:1
05.02.2021בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)3:1
05.02.2021גטבורג (שבדיה)האלמסטד (שבדיה)1:1
05.02.2021דונריה קלראשי (רומניה)ראפיד בוקרשט (רומניה)2:2
05.02.2021דינמו ברסט (בלארוס)סלוויה מוזיר (בלארוס)1:2
05.02.2021טורפדו ז'ודינו (בלארוס)איסלוץ' (בלארוס)2:2
05.02.2021טרנצ'ין (סלובקיה)דובניצה (סלובקיה)0:5
05.02.2021ל.ק.ס. לודז' (פולין)באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)5:0
05.02.2021לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)אסטרסונדס אפ.קיי. (שבדיה)0:4
05.02.2021ליפרינג (אוסטריה)פלורידסדורפר (אוסטריה)1:1
05.02.2021לנדסקרונה (שבדיה)טורנס (שבדיה)1:6
05.02.2021מדז לגניצה (פולין)חרוברי גלוגוב (פולין)0:1
05.02.2021מינאי (אוקראינה)ורס רובנו (אוקראינה)0:4
05.02.2021נמאן הורודנה (בלארוס)סלוצק (בלארוס)2:0
05.02.2021סאנדציה (פולין)סטאל זרוב (פולין)1:2
05.02.2021סלאביה סופיה (בולגריה)רוטור וולגוגרד (רוסיה)3:1
05.02.2021סנט אולבנס (אוסטרליה)דנדנונג סיטי (אוסטרליה)0:0
05.02.2021סנט פולטן (אוסטריה)ואקר אינסברוק (אוסטריה)1:2
05.02.2021ספרטק וארנה (בולגריה)סטרומסקה (בולגריה)2:1
05.02.2021פ.צ. לבוב (אוקראינה)ואלמייראס (לטביה)1:1
05.02.2021צסק''א 1948 סופיה (בולגריה)אינגולץ (אוקראינה)1:0
05.02.2021קיזילקום זאראבשן (אוזבקיסטן)ואלמייראס (לטביה)1:1
05.02.2021ראפיד-2 וינה (אוסטריה)סלובצקו (צ'כיה)3:4
05.02.2021רובין קאזאן (רוסיה)דינמו מוסקבה (רוסיה)3:2
05.02.2021ריבר פלייט גויקיל (אקוודור)ברצלונה גויקיל (אקוודור)1:0
05.02.2021שאחטאר דונייצק (אוקראינה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)0:2
06.02.2021א.פ.ק. אסקילסטונה (שבדיה)סילביה (שבדיה)2:1
06.02.2021אודרה אופולה (פולין)גאקאאס קטוביצה (פולין)2:3
06.02.2021אולימפיה אלבלונג (פולין)הורגאן לורונג (פולין)0:2
06.02.2021אופה (רוסיה)וונטספילס (לטביה)0:1
06.02.2021אורנבורג (רוסיה)אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)0:0
06.02.2021אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)אקטובה (קזחסטן)3:4
06.02.2021אלקסנדריה (אוקראינה)קאיראט (קזחסטן)1:4
06.02.2021אפ.איי.2000 (דנמרק)פרם קופנהאגן (דנמרק)1:1
06.02.2021ארסנל טולה (רוסיה)וולז' מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)3:3
06.02.2021בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו)רוטור וולגוגרד (רוסיה)2:1
06.02.2021בוטב פלובדיב (בולגריה)צרסקו סלו (בולגריה)0:3
06.02.2021בלשינה בוברויסק (בלארוס)ארסנל דזרז'ינסק (בלארוס)1:1
06.02.2021ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)האגורץ נובה זאגורה (בולגריה)1:4
06.02.2021ברומאפויקארנה (שבדיה)יורגורדן (שבדיה)1:3
06.02.2021גאיס (שבדיה)נורבי (שבדיה)0:3
06.02.2021גומל (בלארוס)לוקומוטיב גומל (בלארוס)0:2
06.02.2021דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)זמפלין (סלובקיה)0:0
06.02.2021דינמו מינסק (מילואים) (בלארוס)קרומקאצ'י (בלארוס)2:1
06.02.2021הולסטברו (דנמרק)יאמרבוגט (דנמרק)2:1
06.02.2021הראדץ קראלובה (צ'כיה)כרודים (צ'כיה)3:2
06.02.2021ואסטראס (שבדיה)סולנטונה (שבדיה)1:2
06.02.2021וארברג (שבדיה)פלקנברג (שבדיה)1:2
06.02.2021ויבורג (דנמרק)הוברו (דנמרק)2:1
06.02.2021ולאשים (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)0:1
06.02.2021ז'ילינה (סלובקיה)טיכי (פולין)2:3
06.02.2021ז'ילינה 2 (סלובקיה)מיקולאש (סלובקיה)2:4
06.02.2021ז'לגיריס וילנה (ליטא)ריעריאי (ליטא)3:1
06.02.2021זגלביה-2 לובין (פולין)סטאל בז'ג (פולין)1:2
06.02.2021חבידוברה (דנמרק)א.ב. קופנהאגן (דנמרק)1:4
06.02.2021חימקי (רוסיה)צ'איקה (רוסיה)0:2
06.02.2021טרלבורג (שבדיה)אסטרלן (שבדיה)0:2
06.02.2021יאסטשמבה (פולין)ויגרי סובלקי (פולין)3:2
06.02.2021יאסטשמבה (פולין)לגיה-2 וארשה (פולין)3:4
06.02.2021יסנטוקי (רוסיה)דינמו בריאנסק (רוסיה)7:0
06.02.2021לישן (צ'כיה)פרוסטייב (צ'כיה)1:2
06.02.2021מיאלבי (שבדיה)וארנאמו (שבדיה)2:0
06.02.2021מריבור (סלובניה)נאפטה לנדבה (סלובניה)1:5
06.02.2021סונדסוואל (שבדיה)הפלה (שבדיה)2:0
06.02.2021סיודווסט (דנמרק)דאלום (דנמרק)0:1
06.02.2021סיריאוס אופסלה (שבדיה)אקרופוליס (שבדיה)2:4
06.02.2021סלאבוי וישהראד (צ'כיה)דוקלה פראג (צ'כיה)2:1
06.02.2021סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)סניצה (סלובקיה)2:1
06.02.2021ספרטק מוסקבה (רוסיה)שחטיור סליהורסק (בלארוס)1:2
06.02.2021סקאליצה (סלובקיה)זנוימו (צ'כיה)0:8
06.02.2021סקרה צ'נסטוחובה (פולין)פולוניה ביטום (פולין)0:1
06.02.2021צסק''א סופיה (בולגריה)לוקומוטיב סופיה (בולגריה)1:3
06.02.2021קלוצ'בורק (פולין)רוך זדזשוביצה (פולין)1:0
06.02.2021קריליה סובטוב (רוסיה)קאיראט (קזחסטן)2:3
07.02.2021אירטיש-1946 אומסק (רוסיה)פאקל וורונז' (רוסיה)2:1
07.02.2021אסבירג (דנמרק)אורהוס פרמאד (דנמרק)0:2
07.02.2021בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו)קריליה סובטוב (רוסיה)2:0
07.02.2021גורניק לצ'נה (פולין)סטאל סטאלובה-וולה (פולין)0:3
07.02.2021דניפרו 1 (אוקראינה)לוקומוטיב טשקנט (אוזבקיסטן)3:0
07.02.2021דניפרו 1 (אוקראינה)זטה (מונטנגרו)1:4
07.02.2021האמרבי (שבדיה)ברגה בורלנגה (שבדיה)1:2
07.02.2021ויקטוריה פלזן 2 (צ'כיה)דוקלה פראג (צ'כיה)1:3
07.02.2021טורפדו ז'ודינו (בלארוס)ארסנל דזרז'ינסק (בלארוס)0:1
07.02.2021יורגורדן (שבדיה)ואסאלונד (שבדיה)2:0
07.02.2021לבסקי סופיה (בולגריה)ספורטיסט סווגה (בולגריה)0:1
07.02.2021סולנה (שבדיה)אורברו (שבדיה)1:3
07.02.2021ספרטק מוסקבה (רוסיה)ריגה פ.צ. (לטביה)0:4
07.02.2021פאקל וורונז' (רוסיה)אקז'איק (קזחסטן)1:4
07.02.2021קיסר (קזחסטן)דסנה צ'רניגוב (אוקראינה)0:1
08.02.2021אקרון טוליאטי (רוסיה)וידזב לודז' (פולין)1:1
08.02.2021דינמו קייב (אוקראינה)באטה (בלארוס)2:5
08.02.2021טום טומסק (רוסיה)רובין קאזאן (רוסיה)2:3
08.02.2021משיאל מובארק (אוזבקיסטן)בונדקור (אוזבקיסטן)2:1
08.02.2021סוצ'י פ.צ. (רוסיה)דינמו טביליסי (גרוזיה)0:3
08.02.2021פ. צ. סראייבו (בוסניה והרצגובינה)טריגלאב (סלובניה)0:1
08.02.2021פ.צ. ויטבסק (בלארוס)וולגה טבר (רוסיה)2:2
08.02.2021רוסטוב (רוסיה)לוקומוטיבי טביליסי (גרוזיה)1:4
08.02.2021ריגה פ.צ. (לטביה)נואה יורמאלה (לטביה)1:0
09.02.2021אופה (רוסיה)טורפדו מוסקבה (רוסיה)0:1
09.02.2021אקרון טוליאטי (רוסיה)ואלמייראס (לטביה)1:6
09.02.2021ארקה גדניה (פולין)ביטוביה ביטוב (פולין)3:2
09.02.2021גטבורג (שבדיה)דגרפורס (שבדיה)2:2
09.02.2021דסנה צ'רניגוב (אוקראינה)וונטספילס (לטביה)3:2
09.02.2021הילרוד (דנמרק)ברונשוי (דנמרק)1:1
09.02.2021ויסוצ'ינה (צ'כיה)מס טבורסקו (צ'כיה)1:0
09.02.2021ייטאר וליקו טארנובו (בולגריה)יאנטרה גברובו (בולגריה)1:3
09.02.2021יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)טיומן (רוסיה)1:2
09.02.2021ירדןזניט סט. פטרסבורג (רוסיה)1:0
09.02.2021נורשלן (דנמרק)קוגה (דנמרק)0:2
09.02.2021סק''א חברובסק (רוסיה)טקסטילשיק איבנובו (רוסיה)2:2
09.02.2021קאיראט (קזחסטן)בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו)2:2
09.02.2021רובין קאזאן (רוסיה)ניז'ני נובגורוד (רוסיה)1:3
09.02.2021רוך ברסט (בלארוס)קאיראט (קזחסטן)0:2
09.02.2021שחטיור סליהורסק (בלארוס)פיוניק ירוואן (ארמניה)1:0
10.02.2021אוקלי קנוס (אוסטרליה)דנדנונג סיטי (אוסטרליה)2:4
10.02.2021אורל יקטרינבורג (רוסיה)זטה (מונטנגרו)1:3
10.02.2021אינגולץ (אוקראינה)וידזב לודז' (פולין)1:3
10.02.2021אירטיש-1946 אומסק (רוסיה)ספרטק-2 מוסקבה (רוסיה)3:3
10.02.2021ברגלניצה שטיפ (מקדוניה)פלאצקוביצה (מקדוניה)0:5
10.02.2021גאיס (שבדיה)טרולהטן (שבדיה)1:3
10.02.2021דנייפר מוגילב (בלארוס)אורשה (בלארוס)0:6
10.02.2021ואסטראס (שבדיה)סילביה (שבדיה)2:2
10.02.2021וולגר-גזפרום אסטרחן (רוסיה)ולס מוסקבה (רוסיה)1:2
10.02.2021וולוצ'ינסק (אוקראינה)אטיראו (קזחסטן)0:1
10.02.2021ויקטוריה פלזן 2 (צ'כיה)אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)5:4
10.02.2021חימקי (רוסיה)אסטנה (קזחסטן)1:4
10.02.2021חרוברי גלוגוב (פולין)קאליש (פולין)1:1
10.02.2021טיכי (פולין)ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)0:2
10.02.2021יסנטוקי (רוסיה)ספרטק נלצ'יק (רוסיה)3:1
10.02.2021מאשוק פיאטיגורסק (רוסיה)אנז'י מחצ'קלה (רוסיה)1:0
10.02.2021נסבר (בולגריה)ספרטק וארנה (בולגריה)1:0
10.02.2021סטאל סטאלובה-וולה (פולין)אוסטרובייץ (פולין)0:1
10.02.2021פאנדורי טירגו-ג'יו (רומניה)סלאטינה (רומניה)1:1
10.02.2021פאקל וורונז' (רוסיה)קיסר (קזחסטן)0:4
10.02.2021צ'רנומורץ נובורוסייסק (רוסיה)וולגה נ.נובגורוד (רוסיה)3:4
10.02.2021קאלמאר (שבדיה)אוסקרסהאמן (שבדיה)2:0
11.02.2021אחמט גרוזני (רוסיה)סוצ'י פ.צ. (רוסיה)2:1
11.02.2021אירטיש-1946 אומסק (רוסיה)ספרטק-2 מוסקבה (רוסיה)0:3
11.02.2021אקרון טוליאטי (רוסיה)אורל יקטרינבורג (רוסיה)1:0
11.02.2021אתלטיקו סנלוקניו (ספרד)רוסטוב (רוסיה)0:0
11.02.2021גוסטיבר (מקדוניה)טטקס טטובו (מקדוניה)1:1
11.02.2021דאוגבה ריגה (לטביה)אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)1:3
11.02.2021דינמו טביליסי (גרוזיה)ורס רובנו (אוקראינה)2:3
11.02.2021האמרבי (שבדיה)נורקופינג (שבדיה)1:1
11.02.2021חימקי (רוסיה)צ'רטנובו (רוסיה)2:0
11.02.2021טום טומסק (רוסיה)אחמט גרוזני (רוסיה)2:3
11.02.2021לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)קראסנודר (רוסיה)4:0
11.02.2021לוקומוטיבי טביליסי (גרוזיה)קראסנודר (רוסיה)3:2
11.02.2021נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)וולז' מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)0:1
12.02.2021אוהריד (מקדוניה)דריטה גנילנה (קוסובו)2:1
12.02.2021אולימפיה גרודזנדז (פולין)אולימפיה אלבלונג (פולין)1:1
12.02.2021אוסערודה (פולין)אולשטין (פולין)1:1
12.02.2021זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)אוזבקיסטן0:4
12.02.2021טקסטילשיק איבנובו (רוסיה)ניז'ני נובגורוד (רוסיה)1:1
12.02.2021יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)טואפסה (רוסיה)0:6
12.02.2021מאלמה (שבדיה)מיאלבי (שבדיה)2:0
12.02.2021ניז'ני נובגורוד (רוסיה)קובאן קראסנודר (רוסיה)2:2
12.02.2021נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)טלאווי (גרוזיה)2:1
12.02.2021סולנה (שבדיה)אלפסבורג (שבדיה)0:1
12.02.2021קריליה סובטוב (רוסיה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)0:1
12.02.2021שלנזה וורוצלאב (פולין)אודרה אופולה (פולין)1:2
13.02.2021א.פ.ק. אסקילסטונה (שבדיה)ואסאלונד (שבדיה)0:2
13.02.2021אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)סלאבוי וישהראד (צ'כיה)0:1
13.02.2021אקרון טוליאטי (רוסיה)דאוגבה ריגה (לטביה)4:2
13.02.2021בונדקור (אוזבקיסטן)נפטצ'י פרגאנה (אוזבקיסטן)0:3
13.02.2021דאצ'יה מיובני (רומניה)ראפיד בוקרשט (רומניה)2:1
13.02.2021דגרפורס (שבדיה)ברגה בורלנגה (שבדיה)0:0
13.02.2021דינמו בטומי (גרוזיה)ארסנל טולה (רוסיה)0:0
13.02.2021דינמו בריאנסק (רוסיה)ביאולוג (רוסיה)1:3
13.02.2021האלמסטד (שבדיה)וארברג (שבדיה)3:3
13.02.2021הלסינבורג (שבדיה)גטבורג (שבדיה)0:0
13.02.2021ואסטראס (שבדיה)אקרופוליס (שבדיה)1:4
13.02.2021וארנאמו (שבדיה)טרלבורג (שבדיה)1:0
13.02.2021ויסוצ'ינה (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)1:0
13.02.2021ולאשים (צ'כיה)דוקלה פראג (צ'כיה)1:1
13.02.2021ז'לגיריס וילנה (ליטא)ריעריאי (ליטא)0:3
13.02.2021זגלביה סוסנובייץ (פולין)גרבניה קראקוב (פולין)0:0
13.02.2021חרוברי גלוגוב (פולין)שלאסק-2 וורוצלאב (פולין)2:1
13.02.2021טורפדו מוסקבה (רוסיה)סמגורלי (גרוזיה)0:2
13.02.2021טורפדו מוסקבה (רוסיה)וונטספילס (לטביה)1:0
13.02.2021טטקס טטובו (מקדוניה)סאסה קמניצה (מקדוניה)2:2
13.02.2021טיכי (פולין)פוסצ'ה (פולין)3:1
13.02.2021יאמרבוגט (דנמרק)ו.ס.ק. אורהוס (דנמרק)1:2
13.02.2021יאסטשמבה (פולין)סקרה צ'נסטוחובה (פולין)1:1
13.02.2021יורגורדן (שבדיה)אורברו (שבדיה)0:4
13.02.2021יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)דינמו מינסק (בלארוס)0:0
13.02.2021יסנטוקי (רוסיה)לגיון דינמו (רוסיה)4:0
13.02.2021לישן (צ'כיה)סיגמה אולומוץ (צ'כיה)1:3
13.02.2021מדז לגניצה (פולין)קאליש (פולין)0:1
13.02.2021סאנדציה (פולין)סטאל סטאלובה-וולה (פולין)2:3
13.02.2021סונדסוואל (שבדיה)דלקורד (שבדיה)1:2
13.02.2021סיריאוס אופסלה (שבדיה)פלורה טאלין (אסטוניה)1:1
13.02.2021סק''א חברובסק (רוסיה)סק''א רוסטוב (רוסיה)0:2
13.02.2021פלקנברג (שבדיה)גאיס (שבדיה)1:1
13.02.2021פרם קופנהאגן (דנמרק)הילרוד (דנמרק)0:3
13.02.2021צ'איקה (רוסיה)אסטנה (קזחסטן)2:1
13.02.2021קונקורדיה קיאז'נה (רומניה)מטאלוגלובוס (רומניה)0:1
13.02.2021קורונה קיאלצה (פולין)גאקאאס קטוביצה (פולין)0:1
13.02.2021קלוצ'בורק (פולין)סטאל בז'ג (פולין)2:2
14.02.2021אורנבורג (רוסיה)סאבורטלו (גרוזיה)2:1
14.02.2021באטה (בלארוס)דילה גורי (גרוזיה)2:0
14.02.2021באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)לייפיה (לטביה)1:2
14.02.2021דאוגבה ריגה (לטביה)טובול (קזחסטן)0:0
14.02.2021דינמו מוסקבה (רוסיה)אורדבסי (קזחסטן)1:2
14.02.2021דינמו מוסקבה (רוסיה)סוצ'י פ.צ. (רוסיה)4:2
14.02.2021האקן (שבדיה)אורגריטה (שבדיה)1:3
14.02.2021טום טומסק (רוסיה)באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)2:1
14.02.2021לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)רוסטוב (רוסיה)1:2
14.02.2021לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)לוקומוטיבי טביליסי (גרוזיה)4:0
14.02.2021צ'רטנובו (רוסיה)דילה גורי (גרוזיה)2:1
14.02.2021קאלמאר (שבדיה)לנדסקרונה (שבדיה)2:0
14.02.2021קובאן הולדינג (רוסיה)קלוגה (רוסיה)0:1
15.02.2021אאוגסבורג (גרמניה)וורצבורגר קיקרס (גרמניה)1:3
15.02.2021אחמט גרוזני (רוסיה)שחטיור קאראגנדי (קזחסטן)0:1
15.02.2021נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)שוקורה (גרוזיה)0:1
15.02.2021קריליה סובטוב (רוסיה)וולז' מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)2:0
15.02.2021קריליה סובטוב (רוסיה)אקרון טוליאטי (רוסיה)1:3
15.02.2021רובין קאזאן (רוסיה)אורל יקטרינבורג (רוסיה)0:0
15.02.2021שטורם גראץ (אוסטריה)הארטברג (אוסטריה)1:2
16.02.2021ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)ניקוביןג (דנמרק)1:1
16.02.2021דומז'אלה (סלובניה)טוזלה סיטי (בוסניה והרצגובינה)2:1
16.02.2021וארנאמו (שבדיה)אסטרס ואקשה (שבדיה)5:0
16.02.2021זניט איז'בסק (רוסיה)קריליה סובטוב 2 (רוסיה)0:3
16.02.2021מאלמה (שבדיה)פלקנברג (שבדיה)2:4
16.02.2021נורקופינג (שבדיה)אלפסבורג (שבדיה)3:3
16.02.2021ספרטק נלצ'יק (רוסיה)לגיון דינמו (רוסיה)5:2
16.02.2021רוטור וולגוגרד (רוסיה)דינמו בטומי (גרוזיה)1:3
17.02.2021אוזבקיסטןשחטיור סליהורסק (בלארוס)3:0
17.02.2021איסלוץ' (בלארוס)בלשינה בוברויסק (בלארוס)0:2
17.02.2021איסלוץ' (בלארוס)ארסנל דזרז'ינסק (בלארוס)3:0
17.02.2021באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)אסטנה (קזחסטן)3:3
17.02.2021גוסטיבר (מקדוניה)דריטה גנילנה (קוסובו)1:0
17.02.2021וולגר-גזפרום אסטרחן (רוסיה)פאקל וורונז' (רוסיה)0:0
17.02.2021זניט איז'בסק (רוסיה)זווזדה פרם (רוסיה)2:1
17.02.2021טובול (קזחסטן)דילה גורי (גרוזיה)2:0
17.02.2021טורפדו ז'ודינו (בלארוס)אלמאליק (אוזבקיסטן)1:2
17.02.2021טורפדו מוסקבה (רוסיה)אסטנה (קזחסטן)1:2
17.02.2021טקסטילשיק איבנובו (רוסיה)אורנבורג (רוסיה)0:0
17.02.2021לגיה-2 וארשה (פולין)רדומיאק רדום (פולין)3:5
17.02.2021מורסיה (ספרד)צסק''א מוסקבה (רוסיה)1:0
17.02.2021צ'איקה (רוסיה)קאיראט (קזחסטן)3:1
17.02.2021צ'רטנובו (רוסיה)שוקורה (גרוזיה)3:0
17.02.2021קרטחנה (ספרד)צסק''א מוסקבה (רוסיה)1:1
17.02.2021ריגה פ.צ. (לטביה)רודינה מוסקבה (רוסיה)0:2
17.02.2021רקורד ביילסקו ביאלה (פולין)גרבניה קראקוב (פולין)4:0
18.02.2021אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)קאספי (קזחסטן)3:10
18.02.2021אנז'י מחצ'קלה (רוסיה)דינמו בריאנסק (רוסיה)1:1
18.02.2021נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)לוקומוטיב-2 מוסקבה (רוסיה)0:2
18.02.2021רובין קאזאן (רוסיה)רוטור וולגוגרד (רוסיה)0:3
19.02.2021אולשטין (פולין)חויניצ'אנקה (פולין)1:2
19.02.2021אוסערודה (פולין)בלחטוב (פולין)1:1
19.02.2021אוקלי קנוס (אוסטרליה)פורט מלבורן שארקס (אוסטרליה)2:2
19.02.2021אורדבסי (קזחסטן)דינמו בטומי (גרוזיה)2:4
19.02.2021בראן (נורבגיה)בודה גלימט (נורבגיה)0:2
19.02.2021וולרנגה (נורבגיה)סטרומסגודסט (נורבגיה)1:1
19.02.2021ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)ורנסדורף (צ'כיה)1:4
19.02.2021טרנצ'ין (סלובקיה)ז'ילינה 2 (סלובקיה)0:1
19.02.2021טרשינץ (צ'כיה)פרוסטייב (צ'כיה)5:1
19.02.2021יאסטשמבה (פולין)שלאסק-2 וורוצלאב (פולין)0:4
19.02.2021יירב (נורבגיה)פלקרוי (נורבגיה)0:6
19.02.2021מדז לגניצה (פולין)אודרה אופולה (פולין)2:2
19.02.2021ניז'ני נובגורוד (רוסיה)קאיראט (קזחסטן)0:2
19.02.2021נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)אטיראו (קזחסטן)0:0
19.02.2021קריוובס קריבוי רוג (אוקראינה)אלאי אוש (קירגיזסטן)0:0
19.02.2021ראופוס (נורבגיה)סטאבק (נורבגיה)1:1
19.02.2021רסוביה ז'שוב (פולין)סקרה צ'נסטוחובה (פולין)0:1
20.02.2021איסלוץ' (בלארוס)גומל (בלארוס)2:2
20.02.2021ברגלניצה שטיפ (מקדוניה)סקופיה (מקדוניה)0:0
20.02.2021גורניק לצ'נה (פולין)ויסלה סנדומייז' (פולין)1:3
20.02.2021דינמו ברסט (בלארוס)וולין (אוקראינה)1:0
20.02.2021דינמו מינסק (בלארוס)ולס מוסקבה (רוסיה)2:0
20.02.2021דנייפר מוגילב (בלארוס)איסלוץ' (בלארוס)3:2
20.02.2021הילרוד (דנמרק)קפום רוסקילדה (דנמרק)3:1
20.02.2021הראדץ קראלובה (צ'כיה)ולאשים (צ'כיה)0:1
20.02.2021ואסאלונד (שבדיה)פריי (שבדיה)0:4
20.02.2021וארברג (שבדיה)אסטרס ואקשה (שבדיה)0:1
20.02.2021ויסוצ'ינה (צ'כיה)כרודים (צ'כיה)3:5
20.02.2021זווזדה ריאזן (רוסיה)קוונט אובנינסק (רוסיה)1:3
20.02.2021חרוברי גלוגוב (פולין)אוניה יאניקובו (פולין)0:1
20.02.2021טורפדו ז'ודינו (בלארוס)רוטור וולגוגרד (רוסיה)1:2
20.02.2021טיסטד (דנמרק)הולסטברו (דנמרק)2:4
20.02.2021יונקופינג סודרה (שבדיה)לינדום (שבדיה)1:0
20.02.2021יסנטוקי (רוסיה)טואפסה (רוסיה)2:4
20.02.2021לוקומוטיב גומל (בלארוס)בלשינה בוברויסק (בלארוס)0:1
20.02.2021לישן (צ'כיה)סלאבוי וישהראד (צ'כיה)2:2
20.02.2021מטא לו ריגה (לטביה)ספרטקס יורמאלה (לטביה)3:0
20.02.2021מידלפארט (דנמרק)אווארטה (דנמרק)2:2
20.02.2021נורבי (שבדיה)אורגריטה (שבדיה)0:0
20.02.2021ניז'ני נובגורוד (רוסיה)קיראן (קזחסטן)3:3
20.02.2021ניקוביןג (דנמרק)פרם קופנהאגן (דנמרק)0:1
20.02.2021נמאן הורודנה (בלארוס)לידה (בלארוס)0:2
20.02.2021סאו בנטו (ברזיל)אופראריו (ברזיל)0:2
20.02.2021סלגלסה (דנמרק)דאלום (דנמרק)3:0
20.02.2021פ.צ. מינסק (בלארוס)ארסנל דזרז'ינסק (בלארוס)0:3
20.02.2021פאקל וורונז' (רוסיה)דינמו מינסק (בלארוס)1:1
20.02.2021פחצ'בו (מקדוניה)טטקס טטובו (מקדוניה)2:4
20.02.2021קאליש (פולין)וונגרובץ (פולין)1:4
20.02.2021קאליש (פולין)פולוניה סרודה (פולין)1:3
21.02.2021אסטנה (קזחסטן)רוך ברסט (בלארוס)2:6
21.02.2021באטה (בלארוס)טקסטילשיק איבנובו (רוסיה)0:1
21.02.2021בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)קרופה (בוסניה והרצגובינה)0:0
21.02.2021ואלמייראס (לטביה)מ.פ.צ. ניקולאיב (אוקראינה)2:0
21.02.2021לגיון דינמו (רוסיה)דינמו בריאנסק (רוסיה)1:1
21.02.2021רובין קאזאן (רוסיה)קאיראט (קזחסטן)0:1
22.02.2021אינטר צ'רקסק (רוסיה)טואפסה (רוסיה)5:1
22.02.2021שחטיור קאראגנדי (קזחסטן)שיניק יארוסלאבל (רוסיה)1:0
23.02.2021דולגיה פרודי (רוסיה)טובול (קזחסטן)0:0
23.02.2021מאשוק פיאטיגורסק (רוסיה)טואפסה (רוסיה)0:2
23.02.2021קאיראט (קזחסטן)רוטור וולגוגרד (רוסיה)1:4
24.02.2021אנרגטיק בגו מינסק (בלארוס)סלוצק (בלארוס)2:2
24.02.2021ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)סימיטלי סופיה (בולגריה)0:3
24.02.2021טולביק ויליאנדי (אסטוניה)וואפרוס פרנו (אסטוניה)0:1
24.02.2021סיריאוס אופסלה (שבדיה)יורגורדן (שבדיה)6:2
24.02.2021צ'ליאבינסק (רוסיה)סוקול סארטוב (רוסיה)3:2
24.02.2021קובאן הולדינג (רוסיה)קאמא''ז נברז'ניה צ'לני (רוסיה)1:2
25.02.2021דינמו ברסט (בלארוס)נמאן הורודנה (בלארוס)3:3
25.02.2021זווזדה פרם (רוסיה)זניט איז'בסק (רוסיה)3:0
25.02.2021יסנטוקי (רוסיה)סאלוט בלגורוד (רוסיה)4:1
25.02.2021נובוסיבירסק (רוסיה)צ'רנומורץ נובורוסייסק (רוסיה)4:2
27.02.2021איסלוץ' (בלארוס)סמורגון (בלארוס)1:0
27.02.2021ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)ה.י.ק. הלרופ (דנמרק)1:2
27.02.2021דינמו ברסט (בלארוס)סלוויה מוזיר (בלארוס)1:2
27.02.2021וארברג (שבדיה)אורגריטה (שבדיה)0:0
27.02.2021לישן (צ'כיה)טרשינץ (צ'כיה)0:1
27.02.2021מידלפארט (דנמרק)ניקוביןג (דנמרק)2:1
27.02.2021נאפטה לנדבה (סלובניה)בלטינצי (סלובניה)1:4
27.02.2021נורבי (שבדיה)יונקופינג סודרה (שבדיה)2:0
27.02.2021נמאן הורודנה (בלארוס)וולין (אוקראינה)2:1
27.02.2021סוקול סארטוב (רוסיה)קובאן הולדינג (רוסיה)2:1
27.02.2021סיודווסט (דנמרק)הולסטברו (דנמרק)1:0
27.02.2021פ.צ. ויטבסק (בלארוס)לוקומוטיב גומל (בלארוס)0:2