ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2022, יוני
  ידידות.מועדונים

 
ינואר
פברואר
מרץ
אפריל
מאי
יוני
יולי
אוגוסט



כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2022 >> יוני




10.06.2022זיאלאי (וייטנם)וייטל האנוי (וייטנם)1:2
10.06.2022שמרוק רוברס (אירלנד)גאלווי יונייטד (אירלנד)0:0
11.06.2022באטה (בלארוס)טורפדו ז'ודינו (בלארוס)1:1
11.06.2022גומל (בלארוס)סלוויה מוזיר (בלארוס)0:1


11.06.2022גראדינה (בוסניה והרצגובינה)טוזלה סיטי (בוסניה והרצגובינה)2:2
11.06.2022דינמו בטומי (גאורגיה)סמגורלי (גאורגיה)1:3
11.06.2022מולדה (נורבגיה)סולנה (שבדיה)1:2
11.06.2022מריצה פלובדיב (בולגריה)לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)2:0
11.06.2022נמאן הורודנה (בלארוס)דינמו ברסט (בלארוס)2:3
11.06.2022סלוצק (בלארוס)בלשינה בוברויסק (בלארוס)2:1
11.06.2022פירין בלאגואבגרד (בולגריה)ספטמברי סופיה (בולגריה)3:1
11.06.2022פרדריקסטאד (נורבגיה)גטבורג (שבדיה)1:3
11.06.2022קורק סיטי (אירלנד)סליגו רוברס (אירלנד)1:1
11.06.2022קליפטונוויל (צפון אירלנד)דרי סיטי (אירלנד)2:1
11.06.2022קריסטיאנסן (נורבגיה)סיורדאל (נורבגיה)1:0
12.06.2022אוד שיין (נורבגיה)קפו''מ אוסלו (נורבגיה)0:0
12.06.2022אוסטין (ארה''ב)פאצ'וקה (מקסיקו)4:1
12.06.2022יוסטון דינמו (ארה''ב)סן לואיס (מקסיקו)0:1
12.06.2022יירב (נורבגיה)טרומסה (נורבגיה)5:1
12.06.2022לילסטרום (נורבגיה)האם-קאם (נורבגיה)1:0
12.06.2022מינסוטה (ארה''ב)פאדרבורן (גרמניה)3:4
12.06.2022פרנצווארוש (הונגריה)שקנדיה טטובו (צפון.מקדוניה)1:1
13.06.2022נרבה טראנס (אסטוניה)לבאדיה טאלין (אסטוניה)1:1
13.06.2022סרפסבורג 08 (נורבגיה)האקן (שבדיה)4:1
13.06.2022ראזגרד (בולגריה)סטרומסקה (בולגריה)1:5
13.06.2022רוזנבורג (נורבגיה)אולסונד (נורבגיה)0:2
14.06.2022צסק''א 1948 סופיה (בולגריה)ספרטק וארנה (בולגריה)0:5
14.06.2022קנקון (מקסיקו)אמריקה (מקסיקו)4:2
15.06.2022אטלנטה יונייטד (ארה''ב)פאצ'וקה (מקסיקו)2:3
15.06.2022הונג לין הא טין (וייטנם)דה נאנג (וייטנם)2:2
15.06.2022זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)מורה (סלובניה)1:2
15.06.2022סונג לאם נגה אן (וייטנם)טהאן הואה (וייטנם)0:6
15.06.2022ספטמברי סופיה (בולגריה)סטרומסקה (בולגריה)0:1
15.06.2022ספרטק טרנבה (סלובקיה)סקאליצה (סלובקיה)0:0
15.06.2022פ.צ. ציריך (שוויץ)באדן (שוויץ)0:11
15.06.2022צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)1:0
16.06.2022האקן (שבדיה)האלמסטד (שבדיה)0:2
16.06.2022וארברג (שבדיה)נורבי (שבדיה)1:1
16.06.2022פורוורטס שטייר (אוסטריה)קאלמאר (שבדיה)3:0
16.06.2022צ'יבאס גוואדלחרה (מקסיקו)סנטוס לגונה (מקסיקו)1:3
17.06.2022אלפסבורג (שבדיה)הלסינבורג (שבדיה)0:1
17.06.2022בוכבאח (גרמניה)איסמנינג (גרמניה)2:3
17.06.2022דה נאנג (וייטנם)טהאן הואה (וייטנם)1:1
17.06.2022טרלבורג (שבדיה)גטבורג (שבדיה)2:0
17.06.2022יאנטרה גברובו (בולגריה)בוטב וראצה (בולגריה)5:2
17.06.2022לוצרן (שוויץ)וינטרטור (שוויץ)1:2
17.06.2022סונג לאם נגה אן (וייטנם)הונג לין הא טין (וייטנם)0:0
17.06.2022סיריאוס אופסלה (שבדיה)יורגורדן (שבדיה)3:3
17.06.2022פנדב (צפון.מקדוניה)בלקאני (קוסובו)6:1
17.06.2022קולובארה (סרביה)דצ'יץ (מונטנגרו)0:1
18.06.2022אודנרדה (בלגיה)זולט וורגם (בלגיה)5:0
18.06.2022אודרה אופולה (פולין)שלנזה וורוצלאב (פולין)0:2
18.06.2022אוסייק (קרואטיה)סלאבן בלופו (קרואטיה)0:1
18.06.2022אינגולשטאדט (גרמניה)איכשטט (גרמניה)0:1
18.06.2022אמסטטן (אוסטריה)רוז'ומברוק (סלובקיה)0:0
18.06.2022ארדה (בולגריה)סוזופול (בולגריה)0:3
18.06.2022ארקה גדניה (פולין)סטז'יציה (פולין)0:0
18.06.2022אשפנבורג (גרמניה)נירנברג (גרמניה)2:0
18.06.2022באד זאוארברון (אוסטריה)אדמירה ווקר (אוסטריה)4:0
18.06.2022באזל (שוויץ)קסמאקס (שוויץ)0:3
18.06.2022באיירן חופ (גרמניה)נירנברג-2 (גרמניה)2:1
18.06.2022גאקאאס קטוביצה (פולין)סקרה צ'נסטוחובה (פולין)0:0
18.06.2022גורניק לצ'נה (פולין)רדומיאק רדום (פולין)0:1
18.06.2022גרבניה קראקוב (פולין)ויסלה קראקוב (פולין)3:1
18.06.2022דאנדלק (אירלנד)לארן (צפון אירלנד)1:2
18.06.2022דומז'אלה (סלובניה)רודאר (מונטנגרו)0:8
18.06.2022דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)פוהרוניה (סלובקיה)1:3
18.06.2022דונב רוסה (בולגריה)דוברוג'ה (בולגריה)1:0
18.06.2022דורנבירן (אוסטריה)אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)3:2
18.06.2022הארטברג (אוסטריה)לאפניץ (אוסטריה)2:2
18.06.2022וארטקס (קרואטיה)זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)3:0
18.06.2022ויסלה פולווי (פולין)רסוביה ז'שוב (פולין)1:2
18.06.2022ויקטוריה פלזן (צ'כיה)קלאטובי (צ'כיה)0:6
18.06.2022ורלן (בלגיה)סריין (בלגיה)2:1
18.06.2022טיינן (בלגיה)סנט. טרוידן (בלגיה)1:3
18.06.2022טרבשוב (סלובקיה)הומנה (סלובקיה)2:3
18.06.2022טרשינץ (צ'כיה)דובניצה (סלובקיה)2:1
18.06.2022יאדרן (סלובניה)אולימפיה (סלובניה)0:0
18.06.2022יונקופינג סודרה (שבדיה)האמרבי (שבדיה)0:0
18.06.2022לאובנדורף (אוסטריה)סנט פולטן (אוסטריה)1:0
18.06.2022לבסקי סופיה (בולגריה)ספטמברי סופיה (בולגריה)1:1
18.06.2022לוקומוטיב סופיה (בולגריה) ליטקס לובץ' (בולגריה)2:4
18.06.2022לך פוזנאן (פולין)וידזב לודז' (פולין)2:1
18.06.2022מיקולאש (סלובקיה)פודברזובה (סלובקיה)0:5
18.06.2022מריבור (סלובניה)שקנדיה טטובו (צפון.מקדוניה)1:0
18.06.2022ס.וו. ריד (אוסטריה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)3:0
18.06.2022סטאל מלץ (פולין)פוסצ'ה (פולין)3:2
18.06.2022ספורטיסט סווגה (בולגריה)מונטאנה (בולגריה)1:1
18.06.2022ספרטק טרנבה (סלובקיה)פטרז'לקה (סלובקיה)1:5
18.06.2022פ.צ. ציריך (שוויץ)ויל 1900 (שוויץ)2:3
18.06.2022פודברזובה (סלובקיה)ז'ילינה (סלובקיה)3:4
18.06.2022פורטונה-2 דיסלדורף (גרמניה)פורטונה קלן (גרמניה)3:1
18.06.2022פירין בלאגואבגרד (בולגריה)צסק''א 1948 סופיה (בולגריה)3:0
18.06.2022פרטיזני טירנה (אלבניה)מורה (סלובניה)1:2
18.06.2022צסק''א סופיה (בולגריה)גרוטר פורט (גרמניה)4:1
18.06.2022קופר (סלובניה)קלוז' (רומניה)2:0
18.06.2022קורונה קיאלצה (פולין)ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)1:1
18.06.2022קושיצה פ.ק. (סלובקיה)זמפלין (סלובקיה)0:0
18.06.2022קלאצ'נאקדין (סקוטלנד)אלגין סיטי (סקוטלנד)5:0
18.06.2022קליפטונוויל (צפון אירלנד)שמרוק רוברס (אירלנד)1:0
18.06.2022קמברנולד (סקוטלנד)סטראנרייר (סקוטלנד)5:0
18.06.2022קרקוביה קראקוב (פולין)סטאל ז'רוב (פולין)2:3
18.06.2022שטורם גראץ (אוסטריה)קאפפנברג (אוסטריה)0:2
18.06.2022שלאסק וורוצלאב (פולין)טיכי (פולין)1:3
19.06.2022א.פ.ק. אסקילסטונה (שבדיה)סונדסוואל (שבדיה)0:2
19.06.2022אסטרס ואקשה (שבדיה)האמרבי (שבדיה)2:1
19.06.2022ווישקוב (צ'כיה)סקאליצה (סלובקיה)1:1
19.06.2022לגיה וארשה (פולין)חויניצ'אנקה (פולין)1:3
19.06.2022מונטריי (מקסיקו)סנטוס לגונה (מקסיקו)1:0
19.06.2022מלאדוסט לוקאני (סרביה)בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו)1:1
19.06.2022סולנה (שבדיה)אורברו (שבדיה)1:2
19.06.2022סלאביה סופיה (בולגריה)ספרטק וארנה (בולגריה)2:1
19.06.2022צליה (סלובניה)צ`וקאריצ`קי (סרביה)0:0
19.06.2022ראזגרד (בולגריה)בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)0:1
20.06.2022אורגריטה (שבדיה)האקן (שבדיה)2:2
20.06.2022באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)טרנצ'ין (סלובקיה)2:3
20.06.2022גוריצה (סלובניה)רודאר (מונטנגרו)0:5
20.06.2022לאפניץ (אוסטריה)ארג'ש פיטשטי (רומניה)2:1
20.06.2022מאלמה (שבדיה)טרלבורג (שבדיה)0:2
20.06.2022ספרטק סובוטיצה (סרביה)סוטייסקה (מונטנגרו)0:1
21.06.2022איסט פייף (סקוטלנד)סיוויל סרוויס (סקוטלנד)1:1
21.06.2022אלוא אתלטיק (סקוטלנד)פטריק ת`יסטל (סקוטלנד)3:1
21.06.2022אמסטטן (אוסטריה)לאסק לינץ (אוסטריה)0:2
21.06.2022האלמסטד (שבדיה)וארנאמו (שבדיה)0:1
21.06.2022הלסינבורג (שבדיה)יונקופינג סודרה (שבדיה)0:2
21.06.2022זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)שקנדיה טטובו (צפון.מקדוניה)3:3
21.06.2022ט.נ.ס. (וויילס)באלה טאון (וויילס)1:5
21.06.2022יאבור איבניצה (סרביה)קולובארה (סרביה)0:0
21.06.2022נאפרדק קרושבץ (סרביה)קלוז' (רומניה)3:0
21.06.2022צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)פנדב (צפון.מקדוניה)2:1
21.06.2022צסק''א 1948 סופיה (בולגריה)לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)1:4
21.06.2022קילמרנוק (סקוטלנד)קווין אוף דה סאות (סקוטלנד)0:1
21.06.2022ראפיד וינה (אוסטריה)פלורידסדורפר (אוסטריה)2:2
21.06.2022שוויינפורט (גרמניה)וורצבורגר (גרמניה)2:3
22.06.2022אולימפיה (סלובניה)באצ'קה פלנקה (סרביה)0:2
22.06.2022אוניברסיטטה קלוז' (רומניה)סאנטטיה קלוז' (רומניה)2:9
22.06.2022אינגולשטאדט (גרמניה)פיפינסריד (גרמניה)1:3
22.06.2022אס קיי טירנה (אלבניה)הרמנשטאדט (רומניה)0:0
22.06.2022בוטב וראצה (בולגריה)ספרטק וארנה (בולגריה)0:3
22.06.2022ברייטנריין (שוויץ)יאנג בויז (שוויץ)1:0
22.06.2022ברייטנריין (שוויץ)איוורדון (שוויץ)2:0
22.06.2022גרוטר פורט (גרמניה)ראזגרד (בולגריה)1:1
22.06.2022דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)0:0
22.06.2022האבלסה (גרמניה)האנובר 96 (גרמניה)3:1
22.06.2022הארלבקה (בלגיה)זולט וורגם (בלגיה)3:0
22.06.2022היימשטטן (גרמניה)גארחינג (גרמניה)1:3
22.06.2022וויבודינה (סרביה)מריצה פלובדיב (בולגריה)0:3
22.06.2022ויסוצ'ינה (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)2:1
22.06.2022ויקטוריה פלזן (צ'כיה)סלביה קרלובי וארי (צ'כיה)0:9
22.06.2022זגלביה סוסנובייץ (פולין)גאקאאס קטוביצה (פולין)2:3
22.06.2022חויניצ'אנקה (פולין)ויסלה פלוק (פולין)1:1
22.06.2022יאדרן (סלובניה)פרטיזני טירנה (אלבניה)1:1
22.06.2022יאנג בויז (שוויץ)איוורדון (שוויץ)0:0
22.06.2022ייטאר וליקו טארנובו (בולגריה)יאנטרה גברובו (בולגריה)1:2
22.06.2022לבסקי סופיה (בולגריה)פירין בלאגואבגרד (בולגריה)1:2
22.06.2022מיקולאש (סלובקיה)קושיצה פ.ק. (סלובקיה)1:3
22.06.2022מריבור (סלובניה)ספרטק טרנבה (סלובקיה)2:2
22.06.2022נאפרדק קרושבץ (סרביה)מורה (סלובניה)3:1
22.06.2022נובי פאזאר (סרביה)דצ'יץ (מונטנגרו)0:2
22.06.2022סאנדציה (פולין)מוטור לובלין (פולין)2:4
22.06.2022סיון (שוויץ)קסמאקס (שוויץ)1:1
22.06.2022סלאבן בלופו (קרואטיה)סלובודה טוזלה (בוסניה והרצגובינה)0:5
22.06.2022ספטמברי סופיה (בולגריה)ארדה (בולגריה)2:0
22.06.2022פ.צ. ציריך (שוויץ)ויקטוריה קלן (גרמניה)1:3
22.06.2022פורטונה דיסלדורף (גרמניה)רוז'ומברוק (סלובקיה)1:3
22.06.2022פנרבחצ'ה (טורקיה)שקופי (צפון.מקדוניה)2:2
22.06.2022פרנצווארוש (הונגריה)ספסי (רומניה)3:0
22.06.2022צ`וקאריצ`קי (סרביה)טוזלה סיטי (בוסניה והרצגובינה)1:1
22.06.2022קורונה קיאלצה (פולין)רדומיאק רדום (פולין)0:1
22.06.2022קרלסרוהה (גרמניה)ווהן (גרמניה)2:2
22.06.2022רקוב צ'נסטוחובה (פולין)לכיה גדנסק (פולין)1:2
23.06.2022אייר יונייטד (סקוטלנד)דמברטון (סקוטלנד)1:1
23.06.2022אמריקה (מקסיקו)לאון (מקסיקו)2:5
23.06.2022גוריצה (סלובניה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)1:3
23.06.2022האמילטון (סקוטלנד)לארן (צפון אירלנד)0:3
23.06.2022לוקומוטיבה זאגרב (קרואטיה)צליה (סלובניה)1:1
23.06.2022לך פוזנאן (פולין)פוגון שצ'צ'ין (פולין)1:0
23.06.2022נירנברג-2 (גרמניה)חמי לייפציג (גרמניה)0:1
23.06.2022סלאביה סופיה (בולגריה)מונטאנה (בולגריה)1:1
23.06.2022ספרטק טרנבה (סלובקיה)מריבור (סלובניה)2:2
23.06.2022פ. צ. סראייבו (בוסניה והרצגובינה)איסקרה דנילובגרד (מונטנגרו)1:7
23.06.2022צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)חבאר (בולגריה)0:2
23.06.2022קאפפנברג (אוסטריה)ארג'ש פיטשטי (רומניה)2:2
23.06.2022רדניק סורדוליצה (סרביה)בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו)2:2
24.06.2022אורבאח (גרמניה)דינמו דרזדן (גרמניה)3:1
24.06.2022אמסטטן (אוסטריה)אדמירה ווקר (אוסטריה)4:2
24.06.2022אראד (רומניה)מריצה פלובדיב (בולגריה)1:5
24.06.2022בראבו לובליאנה (סלובניה)הכוכב האדום בלגרד (סרביה)2:1
24.06.2022ברוק לייטה (אוסטריה)לאפניץ (אוסטריה)2:1
24.06.2022גראסהופרס (שוויץ)שאפהאוזן (שוויץ)5:1
24.06.2022הארלבקה (בלגיה)אוסטנדה (בלגיה)3:5
24.06.2022הולשטיין קיל 2 (גרמניה)ווידנבריוק (גרמניה)3:1
24.06.2022הורן (אוסטריה)ווינר נוישטאדט (אוסטריה)2:2
24.06.2022היברניאנס (מלטה)פלוריאנה (מלטה)2:1
24.06.2022ואדוץ (ליכטנשטיין)פרייבורג-2 (גרמניה)2:0
24.06.2022ווסטרלו (בלגיה)גנט (בלגיה)2:6
24.06.2022ויסלה פולווי (פולין)גרודז'יסק מזובייצקי (פולין)2:3
24.06.2022זגלביה לובין (פולין)מדז לגניצה (פולין)2:1
24.06.2022לגיה וארשה (פולין)ספסי (רומניה)1:0
24.06.2022לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)ספטמברי סופיה (בולגריה)1:1
24.06.2022מלאדה בולסלאב (צ'כיה)סלובן ליברץ (צ'כיה)3:3
24.06.2022ס.וו. ריד (אוסטריה)אולימפיאקוס (יוון)0:2
24.06.2022פורטונה-2 דיסלדורף (גרמניה)בורוסיה-2 דורטמונד (גרמניה)5:0
24.06.2022פיאסט גליביצה (פולין)סאנדציה (פולין)1:1
24.06.2022פרטיזן בלגרד (סרביה)קלוז' (רומניה)1:0
24.06.2022קילמרנוק (סקוטלנד)פולקרק (סקוטלנד)1:1
24.06.2022קיקרס אמדן (גרמניה)אסן (גרמניה)5:0
24.06.2022קלטי הארטס (סקוטלנד)פטריק ת`יסטל (סקוטלנד)1:0
24.06.2022קרומובגרד (בולגריה)ראזגרד-2 (בולגריה)3:2
24.06.2022רד בול זלצבורג (אוסטריה)צסק''א סופיה (בולגריה)1:2
24.06.2022שטוטגרט-2 (גרמניה)אאוגסבורג-2 (גרמניה)2:3
24.06.2022שטורם גראץ (אוסטריה)מורה (סלובניה)2:3
25.06.2022אויפשט (הונגריה)שאמורין (סלובקיה)1:1
25.06.2022אולימפיה (סלובניה)צ`וקאריצ`קי (סרביה)3:2
25.06.2022אולשטין (פולין)סטז'יציה (פולין)0:2
25.06.2022אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)ויל 1900 (שוויץ)4:0
25.06.2022אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)אוסייק (קרואטיה)4:1
25.06.2022אורהוס (דנמרק)אלבורג (דנמרק)2:2
25.06.2022אטלנטה (מקסיקו)גרסיה (קוסטה ריקה)1:3
25.06.2022אייר יונייטד (סקוטלנד)סטראנרייר (סקוטלנד)1:2
25.06.2022אלברסברג (גרמניה)בורוסיה-2 מינשנגלדבאך (גרמניה)1:2
25.06.2022אלגין סיטי (סקוטלנד)פרייזנבור (סקוטלנד)0:2
25.06.2022אלטאך (אוסטריה)לוצרן (שוויץ)1:0
25.06.2022אלטגליניקה (גרמניה)הרטה-2 ברלין (גרמניה)1:1
25.06.2022אנאן אתלטיק (סקוטלנד)גרינוק מורטון (סקוטלנד)2:2
25.06.2022אנטוורפ (בלגיה)הוגסטראטן (בלגיה)0:9
25.06.2022אראו (שוויץ)קריינס (שוויץ)1:3
25.06.2022ארקה גדניה (פולין)אולימפיה אלבלונג (פולין)3:1
25.06.2022באזל (שוויץ)גרוטר פורט (גרמניה)2:3
25.06.2022באירייט (גרמניה)באמברג (גרמניה)0:4
25.06.2022באלה טאון (וויילס)קליפטונוויל (צפון אירלנד)1:2
25.06.2022באצ'קה טופולה (סרביה)שיבניק (קרואטיה)1:2
25.06.2022באקי טיסטל (סקוטלנד)אברדין (סקוטלנד)2:1
25.06.2022בוטב וראצה (בולגריה)מיניור פרניק (בולגריה)1:2
25.06.2022בוטב פלובדיב (בולגריה)מטליסט 1925 חרקוב (אוקראינה)1:2
25.06.2022ברוויק ריינג'רס (סקוטלנד)סטנהאוזמיואיר (סקוטלנד)1:1
25.06.2022ברונדבי (דנמרק)חבידוברה (דנמרק)1:1
25.06.2022ברצ'ין סיטי (סקוטלנד)ארברות (סקוטלנד)2:1
25.06.2022ג'וליבה (מאלי)ריאל במאקו (מאלי)0:2
25.06.2022גאקאאס קטוביצה (פולין)גורניק פולקוביצה (פולין)0:1
25.06.2022גארחינג (גרמניה)פיפינסריד (גרמניה)3:2
25.06.2022גוריצה (סלובניה)וארטקס (קרואטיה)2:1
25.06.2022גורניק לצ'נה (פולין)פוגון סדליצה (פולין)2:3
25.06.2022האנובר 96 (גרמניה)דואיסבורג (גרמניה)2:5
25.06.2022הולשטיין קיל (גרמניה)סנט פאולי (גרמניה)0:2
25.06.2022הומנה (סלובקיה)פרשוב (סלובקיה)1:1
25.06.2022היידוק ספליט (קרואטיה)קלוז' (רומניה)2:0
25.06.2022הראדץ קראלובה (צ'כיה)מרילה פריברם (צ'כיה)1:5
25.06.2022ואשאש (הונגריה)ווארדה (הונגריה)2:2
25.06.2022ווז'דובאץ (סרביה)יאבור איבניצה (סרביה)3:1
25.06.2022וופרטאלר (גרמניה)בוכום (גרמניה)2:0
25.06.2022וורל (גרמניה)פאדרבורן (גרמניה)2:2
25.06.2022וידזב לודז' (פולין)טיכי (פולין)1:1
25.06.2022וילצ 71 (לוקסמבורג)סריין (בלגיה)2:1
25.06.2022ויסלה פלוק (פולין)לכיה גדנסק (פולין)6:3
25.06.2022ויסלה קראקוב (פולין)סטאל מלץ (פולין)0:2
25.06.2022ורדר ברמן (גרמניה)אולדנבורג 1897 (גרמניה)3:1
25.06.2022ז'ילינה (סלובקיה)קרבינה (צ'כיה)0:3
25.06.2022ז'לייזניצ'אר באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)איגמן (בוסניה והרצגובינה)0:2
25.06.2022זגלביה סוסנובייץ (פולין)פודבסקידזי (פולין)1:0
25.06.2022חרוברי גלוגוב (פולין)קאליש (פולין)0:0
25.06.2022ט.נ.ס. (וויילס)וורינגטון טאון (אנגליה)2:3
25.06.2022טון (שוויץ)סט. גאלן (שוויץ)3:3
25.06.2022טיינן (בלגיה)ליירסה קמפנזונן (בלגיה)4:2
25.06.2022טירגובישטה (רומניה)דאצ'יה מיובני (רומניה)0:0
25.06.2022טסמניה ברלין (גרמניה)ברלין אנקרספור (גרמניה)9:0
25.06.2022טפליצה (צ'כיה)אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)0:2
25.06.2022טרשינץ (צ'כיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)3:0
25.06.2022יגלוניה ביאליסטוק (פולין)ווארטה פוזנאן (פולין)0:1
25.06.2022ל.ק.ס. לודז' (פולין)סטאל ז'רוב (פולין)1:0
25.06.2022ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)מיקולאש (סלובקיה)2:1
25.06.2022לאסק לינץ (אוסטריה)קרקוביה קראקוב (פולין)2:0
25.06.2022לבסקי סופיה (בולגריה)פנדב (צפון.מקדוניה)1:3
25.06.2022לוזאן (שוויץ)סטאד אושי לוזאן (שוויץ)0:1
25.06.2022לינפילד (צפון אירלנד)ניוטאון (וויילס)0:0
25.06.2022ליפרינג (אוסטריה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)0:6
25.06.2022לישן (צ'כיה)סקאליצה (סלובקיה)2:0
25.06.2022מגדבורג (גרמניה)ויקטוריה ברלין (גרמניה)1:2
25.06.2022מונאקו (צרפת)סרקל ברוז' (בלגיה)0:1
25.06.2022מונטרוז (סקוטלנד)פורמטיין יונייטד (סקוטלנד)3:4
25.06.2022מיטיולן (דנמרק)אודנסה (דנמרק)2:3
25.06.2022מינכן 1860 (גרמניה)קרלסרוהה (גרמניה)0:4
25.06.2022מלאדוסט לוקאני (סרביה)דצ'יץ (מונטנגרו)3:0
25.06.2022מפן (גרמניה)שאלקה-2 (גרמניה)1:0
25.06.2022מריבור (סלובניה)טוזלה סיטי (בוסניה והרצגובינה)1:1
25.06.2022נויזידלר (אוסטריה)ראפיד וינה (אוסטריה)3:1
25.06.2022סוויפט אספראנז' (לוקסמבורג)סארברוקן (גרמניה)2:2
25.06.2022סוקול כאנז'הוט (צ'כיה)טסקומה זלין (צ'כיה)2:0
25.06.2022סטאל ז'רוב (פולין)גרבניה קראקוב (פולין)4:1
25.06.2022סיון (שוויץ)סרבט ז'נבה (שוויץ)2:1
25.06.2022סלובצקו (צ'כיה)טרנצ'ין (סלובקיה)0:2
25.06.2022סנט פולטן (אוסטריה)אוסטריה וינה (אוסטריה)2:4
25.06.2022ספארטנס (סקוטלנד)איסט פייף (סקוטלנד)1:2
25.06.2022ספרטה פראג (צ'כיה)דוקלה פראג (צ'כיה)1:2
25.06.2022ספרטה-2 פראג (צ'כיה)כרודים (צ'כיה)3:0
25.06.2022ספרטק סובוטיצה (סרביה)מלאדוסט נובי סאד (סרביה)0:0
25.06.2022פאקש (הונגריה)שיופוק (הונגריה)2:3
25.06.2022פודברזובה (סלובקיה)ברנו (צ'כיה)2:4
25.06.2022פויטסברג (אוסטריה)שטורם גראץ (אוסטריה)11:0
25.06.2022פורטונה דיסלדורף (גרמניה)אולימפיאקוס (יוון)2:1
25.06.2022פיטרהד (סקוטלנד)אינברורי לוקוס (סקוטלנד)1:1
25.06.2022פירין בלאגואבגרד (בולגריה)ספרטק וארנה (בולגריה)0:0
25.06.2022פנרבחצ'ה (טורקיה)אס קיי טירנה (אלבניה)0:4
25.06.2022פץ' (הונגריה)סלאבן בלופו (קרואטיה)0:0
25.06.2022פרדוביצה (צ'כיה)ויסוצ'ינה (צ'כיה)1:3
25.06.2022פרויסן מיונסטר (גרמניה)יורדינגן (גרמניה)0:6
25.06.2022פרוסטייב (צ'כיה)דובניצה (סלובקיה)0:3
25.06.2022פרנצווארוש (הונגריה)ראזגרד (בולגריה)0:3
25.06.2022צסק''א 1948 סופיה (בולגריה)לוקומוטיב סופיה (בולגריה)0:3
25.06.2022קאלדוניאן ברייבס (סקוטלנד)דמברטון (סקוטלנד)0:1
25.06.2022קאראבך אגדאם (אזרבייג'ן)בוטושאני (רומניה)0:4
25.06.2022קאראבך וינה (אוסטריה)הרטה ווילס (אוסטריה)3:1
25.06.2022קוב ריינג'רס (סקוטלנד)דנפרמלין (סקוטלנד)2:0
25.06.2022קומארנו (סלובקיה)פוהרוניה (סלובקיה)2:1
25.06.2022קופר (סלובניה)איסטרה פולה (קרואטיה)0:2
25.06.2022קורונה קיאלצה (פולין)סקרה צ'נסטוחובה (פולין)1:0
25.06.2022קורטרייק (בלגיה)מכלן (בלגיה)1:3
25.06.2022קושיצה פ.ק. (סלובקיה)טרבשוב (סלובקיה)0:2
25.06.2022קייזרסלאוטרן (גרמניה)לוגנו (שוויץ)0:12
25.06.2022קיקרס אופנבך (גרמניה)וורצבורגר קיקרס (גרמניה)1:2
25.06.2022קמברנולד (סקוטלנד)אלוא אתלטיק (סקוטלנד)3:0
25.06.2022ראסינג אוניאון (לוקסמבורג)שרלרואה (בלגיה)3:1
25.06.2022רדומלה (סלובניה)ראדניצ'קי ניש (סרביה)5:3
25.06.2022רודרסדאל (דנמרק)לינגבי (דנמרק)2:3
25.06.2022רוך חוז'וב (פולין)אודרה אופולה (פולין)0:3
25.06.2022רסוביה ז'שוב (פולין)זמפלין (סלובקיה)2:1
25.06.2022שלאסק-2 וורוצלאב (פולין)יאסטשמבה (פולין)0:1
25.06.2022שקופי (צפון.מקדוניה)הרמנשטאדט (רומניה)2:0
26.06.2022איוורדון (שוויץ)דינמו קייב (אוקראינה)1:1
26.06.2022ארמיניה בילפלד (גרמניה)אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)4:1
26.06.2022ארצגבירגה אווה (גרמניה)ברלין אנקרספור (גרמניה)0:4
26.06.2022בבלסברג (גרמניה)טסמניה ברלין (גרמניה)1:5
26.06.2022בוטב-2 פלובדיב (בולגריה)סוזופול (בולגריה)2:0
26.06.2022בלקאני (קוסובו)דריטה גנילנה (קוסובו)1:0
26.06.2022דינמו זאגרב (קרואטיה)שקנדיה טטובו (צפון.מקדוניה)0:3
26.06.2022האלשר (גרמניה)פאדרבורן (גרמניה)3:1
26.06.2022זניץ' פרושקוב (פולין)מוטור לובלין (פולין)0:0
26.06.2022ט.נ.ס. (וויילס)קליפטונוויל (צפון אירלנד)1:2
26.06.2022נורשלן (דנמרק)קוגה (דנמרק)0:3
26.06.2022צליה (סלובניה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)0:0
26.06.2022קופר (סלובניה)וויבודינה (סרביה)0:0
26.06.2022קלן-2 (גרמניה)יופן (בלגיה)4:1
26.06.2022ראזגרד (בולגריה)נירנברג (גרמניה)0:3
26.06.2022ראנדרס (דנמרק)הלסינגור (דנמרק)2:6
26.06.2022רקוב צ'נסטוחובה (פולין)חויניצ'אנקה (פולין)1:5
27.06.2022אולימפיאקוס (יוון)קרקוביה קראקוב (פולין)0:0
27.06.2022אוניברסיטטה קלוז' (רומניה)נאפרדק קרושבץ (סרביה)2:0
27.06.2022בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו)נובי פאזאר (סרביה)2:2
27.06.2022דומז'אלה (סלובניה)הכוכב האדום בלגרד (סרביה)1:1
27.06.2022וויבודינה (סרביה)אראד (רומניה)1:2
27.06.2022סלאביה סופיה (בולגריה)ארדה (בולגריה)0:1
27.06.2022סנדריסקי (דנמרק)פרדריסיה (דנמרק)2:1
27.06.2022ספסי (רומניה)צסק''א סופיה (בולגריה)0:4
27.06.2022קאפפנברג (אוסטריה)אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)3:3
27.06.2022קובנהאבן (דנמרק)סילקבורג (דנמרק)2:0
27.06.2022קרוזיידרס (צפון אירלנד)סנט מירן (סקוטלנד)3:0
28.06.2022אדמירה ווקר (אוסטריה)ווינר שפורטקלאב (אוסטריה)4:0
28.06.2022אולדנבורג 1894 (גרמניה)אולדנבורג 1897 (גרמניה)2:3
28.06.2022אייאקס אמסטרדם (הולנד)מפן (גרמניה)0:3
28.06.2022אלוא אתלטיק (סקוטלנד)סטרלינג אלביון (סקוטלנד)1:4
28.06.2022ארקה גדניה (פולין)ויסלה פלוק (פולין)2:0
28.06.2022בוהמיאנס 1905 פראג (צ'כיה)מס טבורסקו (צ'כיה)3:5
28.06.2022בורוסיה-2 דורטמונד (גרמניה)פרויסן מיונסטר (גרמניה)1:1
28.06.2022בראבו לובליאנה (סלובניה)צ`וקאריצ`קי (סרביה)1:2
28.06.2022בראונשויג (גרמניה)פרייבורג-2 (גרמניה)0:1
28.06.2022ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)יאנטרה גברובו (בולגריה)0:1
28.06.2022ברוק לייטה (אוסטריה)הורן (אוסטריה)2:1
28.06.2022גורניק זאבז'ה (פולין)מיקולאש (סלובקיה)2:2
28.06.2022דרמשטאדט (גרמניה)אלברסברג (גרמניה)1:1
28.06.2022היברניאנס (מלטה)גזירה יונייטד (מלטה)2:2
28.06.2022ואדוץ (ליכטנשטיין)וינטרטור (שוויץ)1:1
28.06.2022ויקטוריה פלזן (צ'כיה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)1:3
28.06.2022טראיסקירהן (אוסטריה)אוסטריה וינה (אוסטריה)3:0
28.06.2022יאבור איבניצה (סרביה)דצ'יץ (מונטנגרו)2:3
28.06.2022יאנג בויז (שוויץ)קסמאקס (שוויץ)1:2
28.06.2022ל.ק.ס. לודז' (פולין)סטאל מלץ (פולין)1:1
28.06.2022לאפי (קוסובו)לאצ'י (אלבניה)2:0
28.06.2022לך פוזנאן (פולין)יגלוניה ביאליסטוק (פולין)1:2
28.06.2022מלאדוסט לוקאני (סרביה)ווז'דובאץ (סרביה)1:2
28.06.2022סטז'יציה (פולין)ויסלה פלוק (פולין)3:2
28.06.2022סטנהאוזמיואיר (סקוטלנד)גרינוק מורטון (סקוטלנד)1:0
28.06.2022סלאביה סופיה (בולגריה)חבאר (בולגריה)2:1
28.06.2022סלובצקו (צ'כיה)זלטה מורבצה (סלובקיה)0:1
28.06.2022פולקרק (סקוטלנד)סטראנרייר (סקוטלנד)0:1
28.06.2022פורפר אתלטיק (סקוטלנד)דנפרמלין (סקוטלנד)6:0
28.06.2022פיאסט גליביצה (פולין)רסוביה ז'שוב (פולין)0:2
28.06.2022פרטיזן בלגרד (סרביה)ספרטק טרנבה (סלובקיה)0:3
28.06.2022פרנצווארוש (הונגריה)קרלסרוהה (גרמניה)1:4
28.06.2022קייזרסלאוטרן (גרמניה)לוגנו (שוויץ)4:3
28.06.2022קיית' (סקוטלנד)אלגין סיטי (סקוטלנד)5:0
28.06.2022קילמרנוק (סקוטלנד)לינקולן רם אימפס (גיברלטר)2:2
28.06.2022ראדניצ'קי ניש (סרביה)מריצה פלובדיב (בולגריה)0:6
28.06.2022ראפיד-2 וינה (אוסטריה)סטריפ-פינג (אוסטריה)5:2
28.06.2022רבקואה (בלגיה)יוניון סנט. גיל (בלגיה)3:1
29.06.2022אאובשטאדט (גרמניה)באמברג (גרמניה)2:2
29.06.2022איוורדון (שוויץ)סיון (שוויץ)2:1
29.06.2022ארדי וארושי (הונגריה)קוזרמישלן (הונגריה)2:0
29.06.2022באניק אוסטראבה (צ'כיה)טסקומה זלין (צ'כיה)1:1
29.06.2022בודפוקי (הונגריה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)1:1
29.06.2022בוטב וראצה (בולגריה)ספרטק פלבן (בולגריה)1:0
29.06.2022גו אהד איגלס (הולנד)פ.א.ו.ק. סלוניקי (יוון)4:0
29.06.2022גוריצה (סלובניה)טבור סז'נה (סלובניה)0:0
29.06.2022גורניק לצ'נה (פולין)פוסצ'ה (פולין)1:1
29.06.2022דינמו דרזדן (גרמניה)היידנהיים (גרמניה)1:0
29.06.2022דריטה גנילנה (קוסובו)סטרוגה (צפון.מקדוניה)1:3
29.06.2022האבלסה (גרמניה)אוסנברוק (גרמניה)4:1
29.06.2022הארטברג (אוסטריה)אוניברסיטטה קלוז' (רומניה)0:1
29.06.2022הולשטיין קיל (גרמניה)קאראבך אגדאם (אזרבייג'ן)2:2
29.06.2022היברניאן (סקוטלנד)הארטפול (אנגליה)0:2
29.06.2022המבורג (גרמניה)היידוק ספליט (קרואטיה)2:2
29.06.2022ואשאש (הונגריה)זמפלין (סלובקיה)0:3
29.06.2022וואלדהופ (גרמניה)אראו (שוויץ)0:2
29.06.2022וולסברגר (אוסטריה)האנזה רוסטוק (גרמניה)3:1
29.06.2022ויקטוריה ברלין (גרמניה)יוניון ברלין (גרמניה)3:1
29.06.2022זאלייגרצג (הונגריה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)2:1
29.06.2022זולט וורגם (בלגיה)שרלרואה (בלגיה)1:1
29.06.2022זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)איגמן (בוסניה והרצגובינה)0:2
29.06.2022חויניצ'אנקה (פולין)קאליש (פולין)2:1
29.06.2022טפליצה (צ'כיה)ורנסדורף (צ'כיה)3:2
29.06.2022טרבשוב (סלובקיה)פרשוב (סלובקיה)1:0
29.06.2022יאסטשמבה (פולין)רוך חוז'וב (פולין)0:3
29.06.2022ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)קרבינה (צ'כיה)1:5
29.06.2022לארן (צפון אירלנד)ט.נ.ס. (וויילס)0:2
29.06.2022לבסקי סופיה (בולגריה)לוקומוטיב סופיה (בולגריה)1:2
29.06.2022לוזאן (שוויץ)דינמו קייב (אוקראינה)0:2
29.06.2022מונאקו (צרפת)סט. גאלן (שוויץ)1:1
29.06.2022מושונמאדיאווארי (הונגריה)דורוגי (הונגריה)0:1
29.06.2022מזוקובסד (הונגריה)מ.ט.ק. (הונגריה)4:5
29.06.2022מריבור (סלובניה)פרטיזני טירנה (אלבניה)1:1
29.06.2022סטאד אושי לוזאן (שוויץ)סרבט ז'נבה (שוויץ)2:1
29.06.2022סטיאווה בוקרשט (רומניה)ספינטול-גיורגה (מולדובה)0:6
29.06.2022סטנדרד ליאז' (בלגיה)סנט. טרוידן (בלגיה)2:0
29.06.2022סיגמה אולומוץ (צ'כיה)ווישקוב (צ'כיה)3:2
29.06.2022סלביה פראג (צ'כיה)אולימפיאקוס (יוון)1:1
29.06.2022סלובן ליברץ (צ'כיה)ולאשים (צ'כיה)1:3
29.06.2022סנט פולטן (אוסטריה)ראפיד בוקרשט (רומניה)2:3
29.06.2022סקרה צ'נסטוחובה (פולין)זניץ' פרושקוב (פולין)0:2
29.06.2022פ. צ. סראייבו (בוסניה והרצגובינה)באצ'קה טופולה (סרביה)1:1
29.06.2022פארול קונסטנצה (רומניה)דאצ'יה מיובני (רומניה)0:0
29.06.2022פארול קונסטנצה (רומניה)בראשוב (רומניה)1:3
29.06.2022פודברזובה (סלובקיה)קומארנו (סלובקיה)2:1
29.06.2022פוחוב (סלובקיה)טרשינץ (צ'כיה)3:2
29.06.2022פטרולול (רומניה)אל מארחיה (קאטר)1:2
29.06.2022פנרבחצ'ה (טורקיה)אל שאמאל (קאטר)2:4
29.06.2022פרדוביצה (צ'כיה)מרילה פריברם (צ'כיה)1:2
29.06.2022צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)סוזופול (בולגריה)1:2
29.06.2022צסק''א 1948 סופיה (בולגריה)פנדב (צפון.מקדוניה)1:3
29.06.2022צ`וקאריצ`קי (סרביה)שלאסק וורוצלאב (פולין)0:1
29.06.2022קאראבך אגדאם (אזרבייג'ן)קראיובה 1948 (רומניה)1:1
29.06.2022קווינס פארק (סקוטלנד)לוקומוטיבה זאגרב (קרואטיה)3:1
29.06.2022קלאב ברוז' (בלגיה)ליירסה קמפנזונן (בלגיה)1:1
29.06.2022קלאצ'נאקדין (סקוטלנד)אינברנס (סקוטלנד)10:0
29.06.2022ראפיד וינה (אוסטריה)לאפניץ (אוסטריה)2:5
29.06.2022רד בול זלצבורג (אוסטריה)לגיה וארשה (פולין)2:3
29.06.2022רייט רוברס (סקוטלנד)קווין אוף דה סאות (סקוטלנד)2:1
29.06.2022שאמורין (סלובקיה)פטרז'לקה (סלובקיה)2:1
30.06.2022אולימפיה (סלובניה)שיבניק (קרואטיה)0:0
30.06.2022אירופה (גיברלטר)הארטס (סקוטלנד)4:0
30.06.2022אמסטטן (אוסטריה)ויקטוריה (אוסטריה)1:2
30.06.2022אראד (רומניה)ראדניצ'קי ניש (סרביה)0:0
30.06.2022באזל (שוויץ)בוטושאני (רומניה)1:3
30.06.2022בוטב וראצה (בולגריה)אפואל ניקוסיה (קפריסין)0:0
30.06.2022בוטב-2 פלובדיב (בולגריה)ראזגרד-2 (בולגריה)1:1
30.06.2022גזיאנטפ (טורקיה)הרמנשטאדט (רומניה)0:1
30.06.2022דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)פאקש (הונגריה)3:1
30.06.2022דריג'ה (טורקיה)פטרולול (רומניה)5:0
30.06.2022הכוכב האדום בלגרד (סרביה)קופר (סלובניה)1:0
30.06.2022יאנטרה גברובו (בולגריה)דונב רוסה (בולגריה)2:1
30.06.2022לוגנו (שוויץ)אינגולשטאדט (גרמניה)1:0
30.06.2022לכיה גדנסק (פולין)רדומיאק רדום (פולין)1:2
30.06.2022מורה (סלובניה)וויבודינה (סרביה)1:1
30.06.2022מיטיולן (דנמרק)אלבורג (דנמרק)1:2
30.06.2022מיניור פרניק (בולגריה)מארק דופניטסה (בולגריה)1:3
30.06.2022נאפרדק קרושבץ (סרביה)סקאליצה (סלובקיה)1:1
30.06.2022סנדהאוזן (גרמניה)ספסי (רומניה)0:3
30.06.2022ספרטה פראג (צ'כיה)אופבה (צ'כיה)0:3
30.06.2022קרל צייס יינה (גרמניה)רדינדן (גרמניה)2:2
30.06.2022רוז'ומברוק (סלובקיה)גאקאאס קטוביצה (פולין)2:0