ligot.net - כדורגל ליגה אירופאית 2020/2021 >> שלב השלישי
  הליגה.האירופית
 
שלב המוקדמות
שלב הראשון
שלב השני
שלב השלישי
שלב הפלייאוף
שלב הבתים
  בית A
  בית B
  בית C
  בית D
  בית E
  בית F
  בית G
  בית H
  בית I
  בית J
  בית K
  בית L
1/16 גמר
1/8 גמר
1/4 גמר
1/2 גמר
גמר



כדורגל ליגה אירופאית 2020/2021 >> שלב השלישי



23.09.2020אפולון לימסול (קפריסין)לך פוזנאן (פולין)5:0
24.09.2020אפואל ניקוסיה (קפריסין)זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)2:2 ב.הכרעה 2:4
24.09.2020אררט-ארמניה (ארמניה)פובליקום (סלובניה)0:1 אחרי הארכה
24.09.2020באזל (שוויץ)אנורתוסיס פמגוסטה (קפריסין)2:3


24.09.2020בשיקטש (טורקיה)ריו אבה (פורטוגל)1:1 ב.הכרעה 4:2
24.09.2020גלאטסראיי (טורקיה)היידוק ספליט (קרואטיה)0:2
24.09.2020גרנדה (ספרד)לוקומוטיבי טביליסי (גרוזיה)0:2
24.09.2020הפועל.באר.שבע (ישראל)מאת'רוול (סקוטלנד)0:3
24.09.2020וולפסבורג (גרמניה)דסנה צ'רניגוב (אוקראינה)0:2
24.09.2020וילם II (הולנד)ריינג'רס (סקוטלנד)4:0
24.09.2020ויקטוריה פלזן (צ'כיה)סנדריסקי (דנמרק)0:3
24.09.2020יורגורדן (שבדיה)קלוז' (רומניה)1:0
24.09.2020לאסק לינץ (אוסטריה)דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)0:7
24.09.2020לגיה וארשה (פולין)דריטה גנילנה (קוסובו)0:2
24.09.2020מאלמה (שבדיה)לוקומוטיבה זאגרב (קרואטיה)0:5
24.09.2020מורה (סלובניה)פ.ס.וו. איינדהובן (הולנד)5:1
24.09.2020מילאן (איטליה)בודה גלימט (נורבגיה)2:3
24.09.2020סט. גאלן (שוויץ)א.א.ק. אתונה (יוון)1:0
24.09.2020סטיאווה בוקרשט (רומניה)סלובן ליברץ (צ'כיה)2:0
24.09.2020סטנדרד ליאז' (בלגיה)וויבודינה (סרביה)1:2 אחרי הארכה
24.09.2020ספורטינג ליסבון (פורטוגל)אברדין (סקוטלנד)0:1
24.09.2020פ. צ. סראייבו (בוסניה והרצגובינה)בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו)1:2
24.09.2020פהרבר (הונגריה)ריימס (צרפת)0:0 ב.הכרעה 1:4
24.09.2020פלוריאנה (מלטה)פלורה טאלין (אסטוניה)0:0 ב.הכרעה 4:2
24.09.2020צסק''א סופיה (בולגריה)בי 36 תורשבאן (איי פארו)1:3
24.09.2020קובנהאבן (דנמרק)פיאסט גליביצה (פולין)0:3
24.09.2020קופס (פינלנד)סודובה (ליטא)0:2
24.09.2020קלאקסביק (איי פארו)דינמו טביליסי (גרוזיה)1:6
24.09.2020רוזנבורג (נורבגיה)אלניאספור (טורקיה)0:1
24.09.2020רוסטוב (רוסיה)מכבי.חיפה (ישראל)2:1
24.09.2020ריגה פ.צ. (לטביה)סלטיק (סקוטלנד)1:0
24.09.2020רייקה (קרואטיה)קולוס קובליבקה (אוקראינה)0:2 אחרי הארכה
24.09.2020שקנדיה טטובו (מקדוניה)טוטנהאם (אנגליה)3:1
24.09.2020שריף טירספול (מולדובה)דאנדלק (אירלנד)1:1 ב.הכרעה 5:3
24.09.2020שרלרואה (בלגיה)פרטיזן בלגרד (סרביה)1:2 אחרי הארכה