ligot.net - פ.א.ו.ק. סלוניקי - 2021/2022
  הליגה האזורית
 
שלב הראשון
שלב השני
שלב השלישי
שלב הפלייאוף
שלב הבתים
  בית A
  בית B
  בית C
  בית D
  בית E
  בית F
  בית G
  בית H
1/16 גמר
1/8 גמר
1/4 גמר
1/2 גמר
גמר


פ.א.ו.ק. סלוניקי (יוון) 2021/2022

כל תחרויות  הליגה האזורית   גביע   ליגה עליונה     

כל משחקים  בבית  בחוץ



ליגה עליונה: 21/22 20/21 19/20 18/19 17/18 16/17 15/16 14/15 13/14 12/13 11/12 10/11 09/10 08/09 07/08 06/07 05/06
ליגת.האלופות:
20/21 19/20 18/19 16/17 13/14 10/11 04/05
הליגה האזורית:
21/22
הליגה.האירופית:
20/21 19/20 18/19 17/18 16/17 15/16 14/15 13/14 12/13 11/12 10/11 09/10 05/06
ידידות.מועדונים:
21 20 19 18 17 16 15 14
גביע:
21/22 20/21 19/20 18/19 17/18 16/17 15/16 14/15 13/14 12/13 11/12 10/11 09/10 08/09 07/08 06/07



הליגה האזורית03.08.2021בוהמיאנ דבליןפ.א.ו.ק. סלוניקי1:2
הליגה האזורית12.08.2021פ.א.ו.ק. סלוניקיבוהמיאנ דבלין0:2
הליגה האזורית19.08.2021פ.א.ו.ק. סלוניקירייקה1:1
הליגה האזורית26.08.2021רייקהפ.א.ו.ק. סלוניקי2:0
ליגה עליונה12.09.2021פ.א.ו.ק. סלוניקייואנינה1:0 (0:0)
הליגה האזורית16.09.2021לינקולן רם אימפספ.א.ו.ק. סלוניקי2:0 (1:0)
ליגה עליונה19.09.2021אסטרס טריפוליספ.א.ו.ק. סלוניקי1:0 (1:0)
ליגה עליונה22.09.2021פנאיטוליקוס אגריניופ.א.ו.ק. סלוניקי2:1 (1:0)
ליגה עליונה26.09.2021פ.א.ו.ק. סלוניקיא.א.ק. אתונה0:2 (0:1)
הליגה האזורית30.09.2021פ.א.ו.ק. סלוניקיסלובן ברטיסלבה1:1 (1:1)
ליגה עליונה03.10.2021או.פ.י. אירקליוןפ.א.ו.ק. סלוניקי3:1 (1:0)
ליגה עליונה17.10.2021פ.א.ו.ק. סלוניקיוולוס4:4 (1:4)
הליגה האזורית21.10.2021קובנהאבןפ.א.ו.ק. סלוניקי2:1 (2:0)
ליגה עליונה24.10.2021אולימפיאקוספ.א.ו.ק. סלוניקי1:2 (0:2)
ליגה עליונה30.10.2021פ.א.ו.ק. סלוניקיאפולון סמירניס1:4 (1:1)
הליגה האזורית04.11.2021פ.א.ו.ק. סלוניקיקובנהאבן2:1 (1:1)
ליגה עליונה07.11.2021פנאתינייקוספ.א.ו.ק. סלוניקי3:1 (1:0)
ליגה עליונה21.11.2021אטרומיטוס אתונהפ.א.ו.ק. סלוניקי0:2 (0:1)
הליגה האזורית25.11.2021סלובן ברטיסלבהפ.א.ו.ק. סלוניקי0:0 (0:0)
ליגה עליונה28.11.2021פ.א.ו.ק. סלוניקיאריס סלוניקי1:0 (1:0)
גביע01.12.2021לריסהפ.א.ו.ק. סלוניקי1:1
ליגה עליונה05.12.2021יוניקוס ניקיאהפ.א.ו.ק. סלוניקי2:3 (1:2)
הליגה האזורית09.12.2021פ.א.ו.ק. סלוניקילינקולן רם אימפס0:2 (0:1)
ליגה עליונה12.12.2021פ.א.ו.ק. סלוניקילאמיה1:2 (1:1)
ליגה עליונה15.12.2021יואנינהפ.א.ו.ק. סלוניקי4:0 (1:0)
ליגה עליונה19.12.2021פ.א.ו.ק. סלוניקיאסטרס טריפוליס2:3 (1:1)
גביע22.12.2021פ.א.ו.ק. סלוניקילריסה1:3
ליגה עליונה12.01.2022פ.א.ו.ק. סלוניקיפנאיטוליקוס אגריניו0:2 (0:1)
ליגה עליונה15.01.2022פ.א.ו.ק. סלוניקיאו.פ.י. אירקליון0:3 (0:0)
גביע19.01.2022פ.א.ו.ק. סלוניקיא.א.ק. אתונה0:0
ליגה עליונה23.01.2022וולוספ.א.ו.ק. סלוניקי4:0 (2:0)
ליגה עליונה30.01.2022פ.א.ו.ק. סלוניקיאולימפיאקוס1:1 (1:1)
ליגה עליונה02.02.2022אפולון סמירניספ.א.ו.ק. סלוניקי2:0 (1:0)
ליגה עליונה06.02.2022פ.א.ו.ק. סלוניקיפנאתינייקוס1:2 (1:0)
גביע09.02.2022א.א.ק. אתונהפ.א.ו.ק. סלוניקי2:1
ליגה עליונה13.02.2022פ.א.ו.ק. סלוניקיאטרומיטוס אתונה0:1 (0:0)
הליגה האזורית17.02.2022מיטיולןפ.א.ו.ק. סלוניקי0:1
ליגה עליונה20.02.2022אריס סלוניקיפ.א.ו.ק. סלוניקי0:0 (0:0)
הליגה האזורית24.02.2022פ.א.ו.ק. סלוניקימיטיולן1:2
ליגה עליונה27.02.2022פ.א.ו.ק. סלוניקייוניקוס ניקיאה1:1 (0:1)
ליגה עליונה02.03.2022א.א.ק. אתונהפ.א.ו.ק. סלוניקי1:1 (1:1)
ליגה עליונה06.03.2022לאמיהפ.א.ו.ק. סלוניקי2:0 (1:0)
הליגה האזורית10.03.2022פ.א.ו.ק. סלוניקיגנט0:1
ליגה עליונה13.03.2022פ.א.ו.ק. סלוניקייואנינה0:1 (0:0)
הליגה האזורית17.03.2022גנטפ.א.ו.ק. סלוניקי2:1
ליגה עליונה20.03.2022א.א.ק. אתונהפ.א.ו.ק. סלוניקי1:0 (0:0)
ליגה עליונה03.04.2022פנאתינייקוספ.א.ו.ק. סלוניקי1:2 (0:1)
הליגה האזורית07.04.2022מרסייפ.א.ו.ק. סלוניקי1:2
הליגה האזורית14.04.2022פ.א.ו.ק. סלוניקימרסיי1:0
ליגה עליונה17.04.2022אריס סלוניקיפ.א.ו.ק. סלוניקי0:1 (0:1)
גביע21.04.2022פ.א.ו.ק. סלוניקיאולימפיאקוס0:0
גביע27.04.2022אולימפיאקוספ.א.ו.ק. סלוניקי0:1
ליגה עליונה01.05.2022פ.א.ו.ק. סלוניקיא.א.ק. אתונה1:1 (1:1)
ליגה עליונה04.05.2022פ.א.ו.ק. סלוניקיאולימפיאקוס2:1 (0:1)
ליגה עליונה08.05.2022יואנינהפ.א.ו.ק. סלוניקי0:1 (0:0)
ליגה עליונה11.05.2022פ.א.ו.ק. סלוניקיאריס סלוניקי1:0 (0:0)
ליגה עליונה14.05.2022אולימפיאקוספ.א.ו.ק. סלוניקי1:1 (1:1)
ליגה עליונה17.05.2022פ.א.ו.ק. סלוניקיפנאתינייקוס0:2 (0:2)